Garmin 2460LT ostal brez vodenja in opozoril??

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
To se dogaja zgleda od novega v2.50 naprej

Change History
Changes made from version 2.30 to 2.50:
Note: During this update the screen of your device will go blank for up to 1 minute. Please do not turn off your device until the update has completed.
All map files now updated when the user updates the maps.
Fixed error with custom road avoidances.
myTrends routes now use previously traveled roads when possible.
Many other minor improvements and fixes.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Pa je res vse po updejtano kar ti ponudi na webupdater in na my garmin za mapo - vsi dodatki ki so za cnent-u
 

Kobran

Pripravnik
8. dec 2008
109
0
16
2. nadstropje
Podatki o napravi: (NUVI 2460LT)
Programska oprema: 2.50
Zvočna programska oprema 2.00
(Slovenščina)
Različica: 2.10 (Slovenščina)
Programska oprema za GPS: 2.70
Programska oprema za Bluetooth: 5.03A15
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.753
114
63
Jaz imam enako kot Kobran, razen:
Različica: 2.20 (Slovenščina)

Vodenje dela BP.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@Valtino

Reči mu naj proba stisnit z prstom v tisti kot kjer bi naj prikazovalo zavoje,če mu bo potem pokazalo.

Je še pa ena možnost vendar je potrebno pred tem shranit mapo GPX.

Pri vklopljenem nuviju greš na pogled karte

klikneš na okence ki ti prikazuje kilometrino

pokaže se ti števec v novem oknu

drži prst v sredini števca 10 sekund

v tem skritem meniju poišči nonvol in na tisti strani stisni na clearnonvol.

nuvi se ti bo resetirai in bo potrebno vse na novo nastavit

pa ne pozabi stisnit pod varnost v meniju naj ti izključi varni način
 

Africa2010

Pripravnik
9. jun 2010
30
0
6
Poskusi izklopiti vse zemljevide razen AR. Nato poskusi še z vklopljeno samo CNEU. Meni na 1390 dela tudi približno tako odkar sem posodobil FW in TopoSLO na v2.41. Ko izklopim Topo oz. sem dal nazaj v2.31 dela OK. Poročaj.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.753
114
63
Tudi jaz imam 2460LT pa ne experimentiram z več zemljevidi naenkrat. Naprava odlično deluje za kar je namenjena. Sem pa tudi jaz probaval vse žive zemljevide med seboj, pa ni več tako, kot je bilo pri seriji 1xxx. Tudi Gmapdem terena ti ne prikazuje. Tupli mi je lepo pojasnil, da je 2460 klasa zase in dela samo kar je tovarniško.
 

Nimrag

Zelenc'
1. nov 2011
7
0
1
Evo,

Kolega je po parih dneh mučenja ugotovil napako na mojem GPS-u in sicer v kartografiji. Ne samih kartah ampak v načinu kako jih naložiš. 2460LT ni več tako strait forward pri kartah in je treba karte od A do Ž naložit za točno ta model preko programa. Eno po eno. Izkazalo se je da praktično nič drugega ne pomaga. Od hard reseta, do webupdajtov do različnih kart v naprej. Nič! Zdej mi spet dela in ne bom pipal lep čas. Splošno prilagojene karte (pripravljeni odklenjeni imigi), ki v večini gps-ov delajo, za ta model štrajkajo.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.753
114
63
Pri novejših modelih ni dovolj samo osnovni zemljevid .IMG, ampak še SQLite, ASR, G2S itd.
To pot sem imel še Onetime nadgradnjo, za naprej pa ...............
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
To pot sem imel še Onetime nadgradnjo, za naprej pa ..................... LIFETIME , z našo pomočjo . Tako ja , že večkrat napisano da je treba vsak update vse naložiti kar ponudi in prenese novega .
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če ste ovčke in se radi pasete pustite pri miru blink in podobno sranje kjer samo naložijo karte brez vseh potrebnih dodatkov.
Ali pa si tukaj prenesite karto in pojdite na /(noe....)forum,tam imate vse kar potrebujete za svoje nuvije.
če kdo ne ve kateri forum je to naj me kontaktira na zs.

@Nimrag

Ko boš naslednjič nalagal me kontaktiraj ti bom dal vse kar potrebuješ.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V fazi testiranja je omogočanje dodatnih funkcij.
Če uspe javimo
wink-1.gif
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
535
82
28
Ko že debatirate o karttah bi pristavil svoj lonček...
Z karto 2012.10 ki je bila priložena nuviju 2360 je Lane Assist s prikazom odcepov PhotoReal deloval BP. Probal sem samo iz sencurja do LJ. Nato sem nadgradil kartografijo preko map updaterja ki je omogočen. iN sedaj mi z novo karto več ne dela Photo real. Nameščal sem preko map source je to problem?
Stara karta 2012.10 je ostala na garminu in če jo vklopim zadeva funkcionira. Jasno mi ni kaj se dogaja.

Sedaj sem pogledal in vidim da mam v MAP/ gmapsupp.img ki ustreza velikosti CN NTU ki sem jo naložil, le del evrope. Ne rabim cele.
Map source nalaga drugam kot base camp?
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.398
4.395
113
49
Na sončni strani ALP
Če si karto nameščal preko MapSource je jasno, da ti ne dela. Zraven vsake karte je svoj JCV za PhotoReal.
Poglej si v temi CN EU 2012.30 za več podatkov, kateri JCV rabiš za novo karto.