Garmin Nuvi 760 kratek pregled

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
To sem prvo pogledal, saj vsakega posebej ob******, ki to počne.
grims-1.gif
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
530
82
28
Bom kr tukaj upraša, da ne odpiram še ene teme... na 760 se mi na 1x noče vžgati BT. Pred nekaj dnevi ko sem ga rabil, je še normalno delal, po tem pa na 1 ne. Piše vklučijem BT in to je vse. Ne morem prekiniti, ne prime nič razen tega da na hard ugasnem napravo. Sem posodobil programsko opremo še 1x, za usak primer čeprav piše da ni posodobitve pa nič ne pomaga. Kakašna ideja? Mogoče to, da use spravim v prvotno stanje?
 

midi

Pripravnik
4. maj 2010
184
6
18
tut men vsake toliko časa zamrzne imam sw 4.9 in AR 3. ampak zanimivost pa je, da mi vedno zmrzne na določenem delu brežic.
še nekaj me muči. moja AR 3.0 nima Bohinja. na sami karti ga ni, niti med mesti.... a je to napaka moje AR ali splošna?
 

midi

Pripravnik
4. maj 2010
184
6
18
ups se posipam s pepelom...fak pa tak slovenc...sm čist mislu da je bohinj kraj in res ga ni na zemljevidih...brez zamere sem očitno malce zaostal
 

Frko

Pripravnik
24. jan 2008
649
0
16
Meni je tudi - sicer StretPilot zamrznil vedno na istem kraju v Medvodah, ko sem preizkušal istočasno vklopljena CN9 in AR2.0, ko pa sem normalno imel vklopljeno samo 1 karto ni bilo problema.

Poglej æe imaš tudi ti vklopljenih več zemljevidov .

LP
 

midi

Pripravnik
4. maj 2010
184
6
18
v AR pa ga ne najde....sem pogledal na wikipedijo in nikjer ne piše da je mesto oz. kraj...vendar zakaj se potlej piše z veliko začetnico.
 

midi

Pripravnik
4. maj 2010
184
6
18
e tak sem pregledal na netu....občina Bohinj obstaja vendar je v Bohinjski Bistrici. v CN 2010.1 je Bohinj tam, kjer je v AR Bitnje.
zdj sm pa zmeden....
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Meni je glede zmrzovanja čudežno ozdravel po kakšnem tednu brez kakršnih koli popravkov.
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
530
82
28
Če koga zanima, ker mam doma sd kartico 8 GB sem gor skopiral CN 2011.10 in ga dal v Garmina in dela. Kartica je San Disk extreme III SDHC 8 GB, razreda 6
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.574
685
113
toti Maribor
Ja, vendar zelo, zelo zamudno. Greš pod POI točko in izbereš shrani. Tako ti shrani POI točko med priljubljene. To pride v poštev samo za kakih 10 točk, da pa bi šel 100 ali več POI točk tako delat pa se mi ne zdi vredno niti smiselno. Vsaka POI točka ima možnost POJDI izbereš KAM-Dotatno-uporabniške destinacije-poiščeš POI točko in izbereš pojdi.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Ja to z shrani sem ze nasel samo kot si napisal je precej zamudno da bi tako prenesel vec tock. Smiselno se mi zdi pa zato, ker ce je tocka shranjena pod priljubljene jih vidim na zemljevidu tudi pri zoom 2km in ne sele pri 80m. Sam vsako posebej shranjevat zgubis potrpljenje. Sem mislil ce je kaka varianta da jih kar kopiram pod priljubljene ali kaj podobnega. Mi je super, ko se vidi kdaj se peljem mimo kake tocke ki sem jo ze prej doma nastavil da si jo ogledam.

LP