Garmin Nuvi 760 kratek pregled

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.191
25
48
Na žalost nimam, vendar mi je sumljivo, da se mi ne prižge lučka na USB razdelilcu, ki zazna priklopljeno napravo.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.191
25
48
Ni. Ko priključim vtikač se prižge zelena lučka, ko pa priključim še garmina bi se morala še rumena, pa se ne. Vžigalnik deluje BP.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.191
25
48
So mi danes pomagali na servisu. 15 sekund je potrebno držati gumb za prižiganje medtem, ko je garmin na USB-ju in garmin se je zopet zbudil. Pa sem si že izbiral novega.
d055.gif
 

inaj

Pripravnik
10. jun 2008
84
0
6
prekmurje
Problem,ki se mi zdi smešen.

Na nuvi 760 mi tmc dela kot mora, signal TMC mi lovi vsepovsod v stanovanju , v moji stari gari(honda) a v novem citroenu pa ni šanse da se dobi TMC signal.Sem kabel za tmc pripopal na zunanjo stransko šipo pa NIČ.GPS signal mi najde takoj,TMC pa ni in ni varjante, razen če navigacijo z polnilcem vred držim čez okno pa najde.Ko pa ga spet dam v avto pa stara pesem.
Kakša ideja???????
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Tudi, če ima to nebi smel biti problem. Meni recimo normalno lovi, kljub tem steklom.
 

sg1

Pripravnik
12. jan 2010
111
0
16
Lj
Citroen zna imeti metalizirane atermične šipe, tako da se avto obnaša kot Faradayeva kletka ! Se spomnim, da celo v navodilih od Garmina nekaj piše na to temo o francoskih vozilih.
 

scania

Pripravnik
27. jan 2008
350
5
18
ACTROS 1851
če bi bila faradejeva kletka tudi druge stvari ki delajo preko FM nebi delale notri...pri nas na Xsari dela brez problemov!
 

inaj

Pripravnik
10. jun 2008
84
0
6
prekmurje
Vsaka ti čast če ti dela, ugotovil sem da mi signal takoj najde če navigacijo priklopim zzadaj za sedeži.Tako da bom spelo anteno za tmc nazaj pa bo. A še vedno mi ni jasno dam mi spredaj noče dat signala, sem probal nuvi 760 od pajdaša pa njegov tudi ni lovil TMC, zadaj pa oba.
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
536
82
28
Mam SW verzijo 4.90 in AR 3.0 in CN 2008. CN je vseskozi izključen. Dosedaj mi je vse delalo BP, zanč pa ko sem šel iz Kočevja proti LJ pa mi na 1x karta zmrzne in to 2x. Pomagalo je samo , da sem garmina ugansil in na novo zagnal. Podobne probleme sem mel ko sem dal gor novo verzijo SW pred časom. Potem pa je z novo karto vse to izginilo, te težave in mi je ves čas delalo BP.
Sem pa nekaj posodabljal preko uradne strani my garmin, kaj pa ne vem. Od takrat sem prvič zasledil to težavo. Ma še kdo tak problem?
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.329
2.421
113
še v SLO - ampak komaj
5.123.986 povedano - NE IMETI DVEH PREKRIVAJOČIH KART HKRATI VKLOPLJENIH - vklopiti ali CN EU ali AR - ne pa obe hkrati

če pa nam ne verjameš pa boš mogoče Garminu

(post postavil, da razbremenim Snecerja, Matka, Sandiva, Zakona, Zgago in še eno par takih
wink-1.gif
)
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
536
82
28
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
5.123.986 povedano - NE IMETI DVEH PREKRIVAJOČIH KART HKRATI VKLOPLJENIH - vklopiti ali CN EU ali AR - ne pa obe hkrati

če pa nam ne verjameš pa boš mogoče Garminu

(post postavil, da razbremenim Snecerja, Matka, Sandiva, Zakona, Zgago in še eno par takih
wink-1.gif
)
To vem pa useenp hvala. CN je že itak taki star, da skoraj ni uporaben razen v sili. Zgleda da najbolje da počakam na AR 3.x in vmes ne posodabljam programske opreme. Ker nazadne ko se mi je to dogajalo je bilo z usako posodobitvijo še slabše. In slabše. Nova karta, pa reši use težave. Kr dela na 1x, vse kot treba. Nauk, ne popravljal kar dela v redu. Oz. ne posodabljaj
uf-1.gif
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.191
25
48
Da ne odpiram nove teme o 760-tki. Ve kdo, kaj bi se mi lahko naredilo z garminom, da mi je začel zmrzovati. Do sedaj mi je delalo vse OK, kar naenkrat pa mi po parih minutah zmrzne . Nišesar nisem na novo nalagal, vklopljeno imam samo eno karto(zmrzne pri AR in pri CN), pa tudi resetiral sem ga že.
 

Frko

Pripravnik
24. jan 2008
649
0
16
Imaš posodobljen na SW 4.90 ? - če sem prav razumel v popravku se je zatikalo zaradi POI (sicer samo Anglija).

LP
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.191
25
48
Mislim, da imam, saj je ta FW zunaj že kar nekaj časa. Bom pa za vsak slučaj popoldne prevelil. Čudno mi je predvsem to, ker mi je do pred nekaj dnevi deloval brez težav.