Garmin nuvi, 5 inch, kateri model?

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
ksz

A ima kdo kaj izkušenj s nüvicamom?

Mi je 765tk spregla (kar naenkrat tema - sumim, da se poslovila baterija, ampak je pa sedaj dober izgovor za nabavo novega
tongue-1.gif
).

Sedaj pa želje in ostalo:
1. dashcam, kjer bi lahko kasneje spremljal vožnjo, vključno s prikazom poti in hitrosti na posnetku - a to sploh gre s nüvicamom (iskal teste pa nekako ne najdem polne info)
2. realno izračunavanje poti - pri 765 se lahko zanesem, da mi računa +/- 10 minut (izvzeti zastoji) ne glede na relacijo - pri ta "novih" (recimo tudi here na telephonu) pa se mi zdi, da so precej konzervativni - ali pa sem jaz predinamičen za njih
17758-icon_confused.gif


Lahko tudi kateri drugi nüvi z dodano kamero.

thx za nasvete

PS: baterijo že naročam
wink-1.gif
 

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
nuvicam imam okoli leta, in sem z njim zadovoljen.
Ne znam ti prložiti slike, ampak tako na sliki kot videu je kvaliteta posnetkov dobra, Na njih imaš informacij: datum , čas, koordinate in hitrost. Z Garminovim programom GDC Player lahko obdeluješ posnetke in celo izvoziš sled v gpx obliki ( tako iz slike kot iz videa ).
Zelo dobro deluje opozarjanje na spredaj vozeče vozilo ( nevarnost naleta ), kot tudi na preveliko približevanju robu ceste
Upravljenje je zelo enostavno, zaslon je zelo odziven.
Magnetni nosilec je super.
Moti me: nima 3D prikaza znamenitosti, slaba baterija, neuporabno za uporabo izven vozila
2377784-GRMN0092.JPG
 

Priponke

  • 2377784-GRMN0092.JPG
    2377784-GRMN0092.JPG
    120,1 KB · Ogledi: 336

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
417
4
18
Ljubljana
Zanima me kaj je trenutno best buy nakup Garmin navigacije, da je 5 inch zaslon, doživljenjsko posodabljanje map, 3D pogled in kje je najcenejši.