Garmin Nüvi 3490LT

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.670
6
38
Rogaška Slatina
ampak brez tvoje pomoči ne gre
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tako malo je potrebno, da bi to že v originalu naredili, pa očitno Garminu ni v interesu.

Smo se s tem že pred časom igrali s Krimcem in Navi boy in sem se sedaj, ko sem nekaj pregledoval backupe spomnil na to in omogočil še za ostale države, ki v originalu ne podpirajo sledenja.
 

aver

Pripravnik
9. jun 2008
435
11
18
Si bom sposodil temo. Imam model 3790LMT, ko ga napolnim je baterija polna in ko ga izključim je tudi polna. Ob ponovnem zagonu čez čas pa je baterija popolnoma prazna. Pri starem modelu se to ni dogajalo je pa nov in načeloma še ne prav pogosto rabljen. Je to običajno pri novih modelih ali naj grem zamenjat baterijo na servis?
 

Bakki33

Fizikalc
8. dec 2007
415
60
28
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Kaj kdo uporablja sledenje z garminom + smartphone link preko strani my garmin?
Oziroma, da drugače vprašam, ali bi kdo to uporabljal
grin1.gif


O Tracking funkciji si lahko prečitate Tukaj

Ko pa je zadeva aktivirana pa se pojavi pod programi ikona za Sledenje:


tracker1.jpg




p.s.
To se da omogočit na vseh nuvijih, na katerih deluje smartphone link
wink-1.gif

Dobimo navodila ali na ZS??
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
- Odpri jo in naredi v njej novo mapo in ji daj ime Slovenia.
- Iz angleške mape kopiraj obe html datoteki in jih kopiraj v to Slovensko
- vklopi nuvija in nastavi začetni položaj na London
- Poveži nuvija in telefon preko smartphone link in na nuviju se ti bo pri avtu pojavila nova ikona
- stisni na to ikono in ti bo dalo Eula za Tracker in nato boš lahko ustvaril račun
- v my garmin boš na prvi strani po prijavi videl razdelek za Sledilnik in ob kliku na njega te bo vrglo na zemljevid za sledenje.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.655
29
48
58
Horjul
Se bom sedaj še jaz tukaj priključil. Se vse to dela v simulacijskem načinu? Ko sem prijavljen se mi pri avtu ne pojavi nobena dodatna ikona.

Al se ikona pojavi v opravilni vrstici zgoraj na levi strani zraven signala nüvija?

Če je to to potem tole deluje odlično.
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Jp, to je to
smile-1.gif


Pozna kdo koga, ki se dobro spozna na programiranje apk?

Imam dekodirano in iščem že več kot 1 uro kje za vraga ima vnešen podatek katera država kaj podpira in nikakor ne najdem nič pametnega.

Če kdo programira apk bi morda vedel od kje se kličejo podatki o lokaciji.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pred časom smo se nehali ukvarjat s tem projektom v upanju, da bo garmin naredil kaj v tej smeri in ker ni, je čas, da se zopet mi angažiramo.

Imam iste probleme kot ti in preizkušam vsega vraga, vendar več nas bo, več je možnosti, da nam uspe.

Sem tudi kontaktiral par ljudi, ki bi mogoče vedeli kje v apk iskat pravo stvar, bomo videli kako se bo zadeva razvijala naprej.
 

Bakki33

Fizikalc
8. dec 2007
415
60
28
Prišel sem do enakega zaključka kot Leon2007, z razliko da nimam ikone v gornji vrstici, ampak pri prikazu zemljevida, desno zgoraj ikona (kot Share na FB
smile-1.gif