Garmin Nüvi 3490LT

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.670
6
38
Rogaška Slatina
Saj jaz tudi nimam tistega gumba, včeraj mi je za trenutek pokazalo ena ikono za kamero, sam sedaj ne morem nikakor priti do tistega
Danes klical na Garmin v Šenčur in so mi povedali, da pri nas deluje samo vreme in parkirplac, za ostalo pa delajo na tem, da bo tudi pri nas voljo....
1936985-39744.png
 

Priponke

  • 1936985-39744.png
    1936985-39744.png
    137,1 KB · Ogledi: 255

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
In to delajo že več kot leto in pol.
Tem v Šenčurju ne verjamem več čisto nič.

Dela samo Vreme, parkirplac ne dela pri nas, če mislijo s tem na Dinamično parkiranje.

Čakam odgovor od USA kako daleč je zadeva in kdo mora dat " žegn " da bo na voljo tudi v SLO.

p.s.
Pokliči jih in vprašaj kaj je s TTSkdaj bi naj bil na voljo za SLO.
Meni so rekli pred enim letom, da čakajo že 6 let in me zanima kaj bodo tebi rekli.
Ko sem o TTS spraševal Garmin developer, oni nič ne vedo o tem da bi kdajkoli Garmin Slo podal zahtevo za izdelavo TTS za Slovenijo.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
TTS = Text To Speech

Sedaj ti reče " čez 200m zavijte desno ", če bi imeli TTS za SLO bi reklo " čez 200m zavijte na to in to ulico "
Nastavi jezik na tvojem nuviju na Angleško ali Nemško in prav tako zvok in potem simuliraj ruto in boš videl kaj ti bo reklo
wink-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Evo dobil odgovor od Garmina kje v kateri regiji dela kaj v smartphone link:

Citat:

Traffic Services are available in: Austria, Belgium, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Italy, Luxembourg, Netherlands, Norway, Poland, Spain, Sweden, Switzerland, South Africa and the United Kingdom

SpeedCam Services are available in: Austria, Czech Republic, Denmark, Finland, Germany, Greece, Ireland, Italy, Norway, Poland, Spain, Sweden, South Africa and the United Kingdom

Weather advanced Services are available in: Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Luxembourg, Netherlands, Norway, Spain, Sweden, Switzerland and the United Kingdom

PhotoLive: Services are available in Finland, Norway, Sweden and England

Dynamic Parking Services are available in: Germany, Austria and the United Kingdom
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.670
6
38
Rogaška Slatina
Danes dobil odgovor od Garnim Šenčur:

naprave omogočajo to vrstno aplikacijo, vendar pri nas v Sloveniji nimamo ponudnika, da bi aplikacija lahko zaživela v celoti. V prihodnje bodo poleg vremena, ki deluje v povezavi s pametnim telefonom in aplikacijo Smartphone link, delovale tudi prometne informacije.

Vprašanje se je nanašalo na naslednje aplikacije TTS, TMC, SMARTPHONE LINK , TRACKER....
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
To ni TTS ampak VCT datoteka katera še vedno NE izgovarja imena ulic.

Zaenkrat kolikor sem testiral stara je rekla, ko si šel na avtocesto da zapelji na izvoz, Mateja pa reče pravilno da zapelji na uvoz.
Pri Mateji je tudi bolj tekoč govor kot je bil pri stari.

Bom sedaj oba SLO zvoka razmetal, da vidim, če so še kake druge spremembe.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Prekleto sranje, Mateja je zakriptirana in je ne morem odpret, sedaj me še bolj firbec matra zakaj je stara datoteka velika manj kot 1Mb nova pa čez 2Mb.

VCT zvok je narejen z Garmin voice studio oz z Voice Creator Tool in za to vrsto datotek ni orodja, s katerim bi lahko razpakiral.
Turbo je pred leti nekaj delal na tem, vendar ni projekta nikoli dokončal, uspelo mu je razpakirat vendar ni mogel več nazaj zapakirat.
Sem ga kontaktiral in upam, da mi pošlje beta verzijo tega programa, da vidimo kaj je vse novega pri Mateji
wink-1.gif


p.s.
Mateje se NE da prenest preko webupdater, da se jo pa preko my garmin strani, če se pa da tudi z Garmin express pa žal ne vem.