fotoradar in motor - how ?! :)

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
jaz sem prejel fotko, na kateri je moje vozilo, slikano z nadvoza
piše, da gre za TRUcam merilnik, na sliki razen slike vozila ni niti enega podatka (čas, hitrost itd), vse je spodaj v tekstu, se pravi, lahko "na roke" poljubno napišemo hitrost v dopis
http://www.lasertech.com/TruCAM-Laser-Speed-Gun.aspx

Ima kdo podoben primer? Je to OK kar se tiče postopka? pričakoval sem, da bodo podatki na sliki vidni...
Nameril me je z nadvoza in v zadnji del vozila. tablica je odlično vidna.
Moti me le to, da na sliki ni nobenih parametrov - ti jih predstavijo potem, ko daš ugovor, pa bajbaj polovička?

Sem pa plačal, da ne bo pomote, ker vem, da sem peljal preveč!
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.088
113
www.adriamedia.si
Zakaj bi pa moralo pisat na sliki, ki so ti jo priložili. Slika je raven le zato, da lahko vidiš, ali gre res za tvoj avto ...
Ko so podatki enkrat uradno in nespremenljivo v bazi, je to to. Ali jih tebi pošljejo vžgane na sliko ali pa avtomatsko vnešene spodaj v tekst, je vseeno.
Je pa zanimiv podatek, da so te od zadaj spekli. Jeb'emti, tako jih je še težje videt ...
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Hondi pravi:
jaz sem prejel fotko, na kateri je moje vozilo, slikano z nadvoza
piše, da gre za TRUcam merilnik, na sliki razen slike vozila ni niti enega podatka (čas, hitrost itd), vse je spodaj v tekstu, se pravi, lahko "na roke" poljubno napišemo hitrost v dopis
http://www.lasertech.com/TruCAM-Laser-Speed-Gun.aspx

Ima kdo podoben primer? Je to OK kar se tiče postopka? pričakoval sem, da bodo podatki na sliki vidni...
Nameril me je z nadvoza in v zadnji del vozila. tablica je odlično vidna.
Moti me le to, da na sliki ni nobenih parametrov - ti jih predstavijo potem, ko daš ugovor, pa bajbaj polovička?

Sem pa plačal, da ne bo pomote, ker vem, da sem peljal preveč!

u kolkem cajtu si pa dobil pošto na dom?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.033
113
za šankom
gre se zato da so ti naši apoloti imebecili m2,drugega kot postavljati radarje in loviti prekrškarje med 10 in 20km/h na uro niso sposobni, za vikend jim je tip bežal i kr v lj prednso so ga ujeli pa še to jim je peš pobegnil,koliko folka je bilo med tem ogroženega je najbrž zanemarljivo ob tem koliko ljudi namesto 50km/h vozi 61 km/h skozi naselje
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
OK, samo vprašam.
Ja da ni podatka na sliki me moti le v tem, da, če ne bi vedel, zakaj sem tam toliko peljal, je hitrost v word tekstu zame manj merodajna kot vžgana na sliki
evil.gif


dobil sem v 14 dneh

razlog je bil, da sem na prehitevalnem zaradi bližanja nekoga zadaj "potegnil" med kranj zahod uvozom in izvozom, ker v nasprotnem primeru bi se moral umakniti na voznega in precej zavirati zaradi vključevanja drugih (kdor pozna ta del ve, o čem govorim)
ni bilo neke sile no, družinsko nedeljsko potovanje na obalo :D samo za 80 eur že tank napolnim
evil.gif

vem tudi točno, kdo me je skasiral, ker je biciklist specialkar
sem mu hotel na FB na privat poslati sliko in pripis "1:0 zate", samo je kolega žandar rekel, da ni tip za hece hahahahaha


v bistvu vem, kako jim je: v nedeljo na lep sončen dan gresta na nadvoz, streljata dol vsepovprek in združita prijetno s koristnim :D
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.684
6.249
113
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
A se lahko vrnemo nazaj k temu kako sploh zabelezijo uradno da so izmerili motorista tega pa tega.

Ker iskreno glede na izgled motorja in opremo, dvomim da je to temelj za kaznovanje??
Appollo??

Ne vem kako so ugotovili identiteto. Lahko tudi da so ga zaustavili kakih 100m naprej, pa mu na kraju niso izdali PLN ker je hotel videt kok je peljal (pac dokaz) in so mu poslali po posti. Sem pa mnenja, da bi to kako so ugotovili identiteto moralo biti navedeno v opisu dokazov. V izogib raznim spekulacijam in temam na alterju =) ... Lahko pa da so kako drugace ugotovili identiteto....drugega kot ugibat ne morem.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.684
6.249
113
Citat:
Uporabnik shift pravi:
gre se zato da so ti naši apoloti imebecili m2,drugega kot postavljati radarje in loviti prekrškarje med 10 in 20km/h na uro niso sposobni, za vikend jim je tip bežal i kr v lj prednso so ga ujeli pa še to jim je peš pobegnil,koliko folka je bilo med tem ogroženega je najbrž zanemarljivo ob tem koliko ljudi namesto 50km/h vozi 61 km/h skozi naselje

Ne mores drugega pricakovat ob zdravnikih ki pobijajo ljudi. Ne za vikend ampak par let so pobijali otroke na otroski srcni kirurgiji pa nasploh delajo v slabo pacientov.

Ne tega ne mislim resno. Samo predstavil sem ti kako se bere tvoj sestavek in ga apliciral na tvojo stroko.

Se glede bezanja - ker smo dezela pravic, je policija izjemno omejena ko gre za prisilno ustavljanje vozil. Ne bi sel v podrobnosti ampak zaradi par nesrec med lovljenjem bezecih, je vodstvo anredilo iz tega celo znanost. Se cudim da se noben ni bezal od MS do KP. Ker bi blo cist mozno.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.396
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Bodo še uvedli krajevne pristojnosti, ko bo kršitelj zbežal preko Prleške meje na Štajersko,
se bodo policaji ustavili, ker ne bodo imeli pooblasti. Pa bo problem bežanja rešen...

Za vikend sem slišal od ljudi, da so lovili modela s krosovcom. Bedak na polno med mize in goste lokala in potem peš naprej.
Kako se je zgodba zaključila ne vem. Vem pa, da nihče s poštenimi nameni ne beži!