[Formula 1] VN Bahraina - Sakhir

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Me kar čudi, da je Massa premagal Kimija....

Dons pa ni bil glih McLarnov dan... Na startu nevem kaj je Hamiltona namedlo, da je tako slabo štartal. Skoraj ne morem verjet, da bi tako močno zaspal na štartu. Pri nesreči pa mi je blo tud mal smešno, da je iz ovinka toliko hitreje pospešil... anyway... dokaj zanimiva dirka. Rezultat pa, razen poloma Hamiltona, nič kaj pretresljiv...
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Zakaj je to tebi cudno? Ker gre za material prvaka? :D Samo ti si res en Danny
wink-1.gif


Na naslednji dirki pricakujem novo ekipo cistilk okoli Hamiltonovega avta
evil.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Ja sigurno je Alonsova naloga, da uniči dirko Hamiltonu in sam sebe reskira.
hysterical-1.gif


Sicer pa ogromno ljudi, ki so lani Hamija kovali v zvezde, sedaj zbija šale na njegov račun. Prav zanimivo.
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Ja sigurno je Alonsova naloga, da uniči dirko Hamiltonu in sam sebe reskira.
hysterical-1.gif


Sicer pa ogromno ljudi, ki so lani Hamija kovali v zvezde, sedaj zbija šale na njegov račun. Prav zanimivo.
rolleyes-1.gif

Glej jaz nisem neki navijač Hamiltona. Kaj je blo se bo ze pokazalo. Ampak malo cudno mi je da se to zgodi ravno ko je Alonso pred njim in dobro vemo kak sta Alonso - Hamilton. In glede na to da je Hamilton 1. klasa voznik je tudi malo nenavadno da bi se preprosto nekomu zaril u zadek.

Odkar ni več Villeneuva v F1 nisem jaz več neki hudi F1 navijač.

Vesel sem tudi da je BMW hiter pač svoja znamko je vedno lepo videt v odspredju.
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Očitno ni Alonso spusto gasa kar se tudi lepse vidi v zgornjem posnetku in tudi Hamilton ni tega omenjal. Da pa nisem edini ki je to sumil si malo pojdi brat autosport forum kjer si lahko prebere malo bolj pametne komentarje kot tukaj in je veliko ljudi tam sumlo da je Alonso spusto gas.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
Če bi on bil prva klasa se mu nebi zaril v zadek! Drugače pa je zanimivo videt kako BMW napreduje počasi delajo korake naprej zaostanek na koncu pa zelo majhen za rdečimi iz italije!
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Prva klasa je, ko ima pred sabo prazno stezo in najhitrejsi avto. Cim pa na startu kaj pobrklja (npr. lani zadnja dirka, letos tretja,...) pa mu gre potem vse narobe. V paniki pritiska razne gumbe, se zaletava v dirkace pred sabo.

Kasneje se s pestjo maha dirkacem, ki se z njjim borijo za 15. mesto, ...

Prva klasa dirkaca?
ne-ne-1.gif
 

kvapazdej

Pripravnik
9. okt 2007
120
0
16
Tebi se mora človek res nasmejat, kakšne stresaš.
bonk.gif
Kaj, a zdaj pa ne bi smel nihče gasa odnehat, če ima zamurca za ritjo?

Spet ena dolgočasna dirka. Razen štarta in Kimijevega prehitevanja Poljaka, se ni dogajalo nič pretresljivega. Zamurc se je res izkazal s prehitevanjem super agurijev. Letos bo sigurno prvi. Pa še pomahal jim je po prehitevanju in se verjetno s tem hotel zahvaliti.
 

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
579
34
28
Se strinjam!!! Jaz tut nevem kje so ostali videli zanimivo dirko
confused-1.gif



Torus
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Tako je bolje ja. Ceprav prvi krogi so bili tudi zanimivi.

Kaj dost vec kot to, ce ni spreminjanja vremena, tudi ni za pricakovat. Ali pa mogoce, ce bi se kaksen od top dirkacev moral prebijat iz ozadja. Pa ne tak, ki sedi v mclarnu pa se potem matra z agurijem, ki noce pa noce zabremzat
hysterical-1.gif
 

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
579
34
28
hysterical-1.gif


Realistično prikazano....Šumi uporablja razne trike da pride do zmage, Gumbku se velikokrat pokadi,....
evil.gif



Torus
 
Nazadnje uredil moderator:

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
šumiju? kakemu šumiju?
jaz ga danes nisem nikjer videl

p.s. a lahko moderator prosim take komentare zbriše?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Glede štarta Hamiltona: ne vem, za kakšne nastavitve bi lahko šlo, elektronika naj bi bila enotna, pomagal ni več... da ni v drugi prestavi štartal...?
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ni izbral nastavitev za štart in aktivirala se je zaščita proti crkovanju motorja, kar prevzame elektronika.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Je treba te nastavitve izbrati samo za štart ali tudi pri postanku v boksih?
 

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
579
34
28
...na zadnjega...


Evo to so odlike velikih, da ne misli samo nase ampak misli na celotno moštvo....
aplauz.gif
Klik

Sicer pa je tut sam prevzel krivdo za nesrečo...


Torus
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.