Formula 1 - UBS CHINESE GRAND PRIX 2012

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.547
6.594
113
Pa še to
wink-1.gif


"The track was was cooling off, the temperatures were coming down, so the rear tyres started working better. We changed setup before the last run and I did a perfect lap."
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.547
6.594
113
Ne, to ni straha, nima sauber tako dobrih startov, večje vprašanje je, če bo rosberg zaprt ateja, ali mu bo pustil, da ga poowna
wink-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
V vsakem primeru bo noro
smile-1.gif
Upam samo, da gume kolko tolko zdržijo-vreme jim sigurno gre na roko , in da prideta na stopničke.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
mam občutek da si bo marsikateeri vzel mercedesa, ker enostvno ne bosta morala držati race pejsa... upam da ne in držim pesti da jih pustita zadaj ...pa svoja dirka...ampak prekleta realnost
wink-1.gif


btw. a je kje posnetek kvalifikacij?? torrent ali kaj podobnega.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
mam občutek da si bo marsikateeri vzel mercedesa, ker enostvno ne bosta morala držati race pejsa... upam da ne in držim pesti da jih pustita zadaj ...pa svoja dirka...ampak prekleta realnost
wink-1.gif


btw. a je kje posnetek kvalifikacij?? torrent ali kaj podobnega.

maš proti večeru enkrat na TVSLO2 ponovitev.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.547
6.594
113
Res je, marsikdo bo poownal merca po ravnini, predvsem zaradi dolgega vhoda v le-to, kjer bo oprijem zadnjih gum zelo važen, saj vemo kaj je bilo lani, ko je ata ni imel gripa in so vsi šibali mimo.

Ampak ok...če prideta v top6 je že dober dosežek.

Bolj kot qualy bi mene zanimali onboard posnetki prvih petih, da vidimo kdo je kje zaviral, kako je kdo "jemal" ovinke, etc...kajti razlike niso mali in bi bilo možno opaziti z očesom.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.968
1.110
113
www.adriamedia.si
Zanimivo je bilo gledat, kako fantje uporabljajo DRS. Nico je na izhodu od vseh, ki sem jih dobro videl (recimo Schumi, Button, Hamilton, Alonso ...) daleč prvi vklopil DRS, še krepko v ovinku. Tudi Perez se mi zdi, da mu je bil blizu. Na zaviranju nisem gledal, me zanima, kako je tam. In če 3x po 10 metrov prej prižgeš DRS, je to hitro desetinka ali pet ...
Če se komu gleda kak torrent kvalifikacij, naj malo pogleda (tudi na zaviranju) ...
 

bmwm3csl

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
21. jul 2007
1.430
0
36
32
Domžale
Ena boljših dirk v zadnjem času...
Škoda za Schumacherja, čestitke Rosbergu ...

PS: vlakec Hamilton-Vettel-Webber je bil tudi prava poslastica za gledalce.
aplauz.gif

LP, Gašper
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.070
5.751
113
blizu močvirne prestolnice
Lepa dirka, čestitke Rosbergu, prav tako Gumbku, Hamilton je razočaran, čeprav je dobro odpeljal, škoda za Rakkonena, dobro Webbra, pri Vetlu se je pokazalo kaj pomeni biti forsiranec in kaj pomeni odličen avto!
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.308
63
48
Enako tudi jaz. Dobra dirka. Vlakec je bil zelo zanimiv. Škoda za Šumla, ker bi ga rad videl kako bi se obnesel v tej dirki. Drgač pa 3 mece na podiju...
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

problemout

Pripravnik
21. feb 2012
432
0
16
Slabo privili kolo..., je pa Šumi vseeno pokazal da je champ, privoščil je Rosbergu in se veselil zmage.