FORMULA 1 SHELL BELGIAN GRAND PRIX

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
A MAL je res prehitro štartal? Meni se zdi (v normalnem posnetku ne kakem počasnem), da je normalno štartal, se je pa vrgel ven, takoj, ko so ugasnile rdeče luči.

Kar se tiče kazni GRO...tako kot je napisal NigelM: premalo in prepozno. Do konca sezone bi mu dal jaz. Celo širino steze je imel prazno, pa se je zabil v Lewisa! In potem sem videl nekje, da nekateri še Lewisa obtožujejo, da je on kriv. Svašta.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.594
6.602
113
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Z mehkejšimi so zdržali skoraj pol dirke, trše so jih z lažjim avtom šle v eni četrtini dirke. Ne vem, če je komu pri zvezdi kaj jasno

Prvi stint je imel fotr dokaj miren, poownal je le di resto pa kimija...oba lepo..na ravnini...

V drugem stintu ga je pa zajebal fetel, ko ga je šel prehitevat in je zaradi tega fotr skubil par sekund pri optimalnem uvozu v bokse in je zato prišel ven iz boksov za masso in ricciardom...s katerim se je potem "boril" dva kroga, da ga je poownal...kar pomeni, da je dokaj presilil tiste gume in zato so bile prec hin.

Ampak vseeno dobra taktika, konec dirke bi bil še zanimiv, če fotra ne bi spet izdal material, je bil kar hitro na poti in če računamo, da je brez 7. prestave vozil 1.55, je imel še kar rezerve v teh časih.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
kimi je bil na ravnini hudo počasen... z DRS ni šlo mimo šumelna...šumi je pa 2 sekudni izgubil tudi pri samem postanku. ke mučkajo pri menjavah ko ome.

off. a gre kdo fizično v monzo?
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
A to pa noben ni opazu, kako se je Senna odpeljal naprej od Redbullov, ko sta prisla iz zavetrja?
Tolk drugacne nastavitve, al kers se vedno ne dela pri bikih.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.594
6.602
113
Renault ima probleme s kersom, tako rbr kot lotus.

ima pa renault drugo orožje, zaradi česar so potem v ovinkih tako hitri
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.594
6.602
113
Kaj pa spidi poreče na to statistiko?

ROS v zadnjih 5 dirkah dosegel 10točk, MSC v zadnjih 5 dirkah dosegel 33 točk.
Odstopi letos: ROS = 0, MSC = 6!
 

Ausc

Pripravnik
10. sep 2011
584
1
16
Letos, ko je ata pokazal, da se ni cisto za odpis, spidija ni vec v to temo, sploh. Sigurno to ni nic povezano s tem dejstvom, najbrz kaksni varcevalni ukrepi pa je odpovedal internet ali pa toliko dela da nima vec casa, kaj ves..
evil.gif


edit:

confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.594
6.602
113
Čudno mi tole deluje. Bernijev odziv na edijevo vprašanje je "ojoj, dobil me je, hitro zanikam"...fotrov odziv pa je nekako bliskovit, brez kakšnega začudenja, oz spremembe obrazne mimike.

Nekako pa ne razumem, zakaj bi nehal sedaj, ko se njegova forma stopnjuje, merc pa lahko gre še samo gor, ker so podn od podna. Pred časom je prišla tudi novica, da bi se naj mercedez umaknil kot lastnik moštva in ostal bi le AMG F1, z rossom in fotrom, edino če je bilo mišljeno, da bi foter imel drugo vlogo, kot dirkač
smile-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.976
1.107
113
www.adriamedia.si

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
jop sedaj je rešil težave s šipami in DPF filtri v forumu avtomobilizem in sedaj ima končno spet čas za nas
cheer.gif