Formula 1 sezona 2021

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.452
9.194
113
Drive to survive - sezona 3 že na pašnikih.

nekaj stvari pa je novih... recimo kako šikanirajo Bottasa (nisem presenečen). kako funkcionira, kako je funkcioniral ferarri in podobne fore... za lansko sezono.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Edit: je že znano:

"Dirko in kvalifikacije bosta pospremila Sportklubov komentator Aljaž Golčer in izkušeni Andraž Zupančič."
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Pogledal 3 sezono Drive to Survive v šusu. Po moje je Bottas-u "dol padlo" vse skupaj po Sochiju 2018. Pa Haas je tud grdo zjebal predvsem Magnusena. Samo... denar je pač denar. Jasno da Gene ne bo večno vlagal v vrečo brez dna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.452
9.194
113
genejevi izrazi obupa na faci, dosti povejo.

Zdaj razumem Rosberga, da je takoj šel v pokoj po naslovu, ker bi ga itak raztrgali tak al drugače, pa verjetno mu neb več ratalo. Tako da je kakorkoli dobro odigral na koncu sezone 2016.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Rosberg je dosegel vse, kar je želel. Imam občutek, da sedaj uživa veliko bolj od vseh trenutnih F1 dirkačev. Denarja ima pa tudi čez glavo. Res ne razumem, zakaj se te ljudje (khm khm Hamiltom), ki imajo že sedaj toliko denarja, da ga praktično ni možno zapravit, še vedno mečejo na glavo za najvišjo pogodbo, reklamne pravice, delež v moštvu in ne vem kaj... sam pohlep jih je.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in zakon

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.452
9.194
113
to jim da filing, da so še živi... to da se vsak teden vozi 300 na uro, pač ni več tolk zanimivo. Sej veš ko imaš polno rit vsega je potrebno it štengo višje... v bizarnost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gimi

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Rosberg je vedel, da dokler je tam Hamilton, mu ne o več dovoljeno biti prvak. In zakaj vztrajati, za drugo mesto? Bolje iti na vrhuncu.

Pri Hamiltonu je drugače. Ima podporo velikega dela F1 javnosti (vsi po vrsti angleži) in (tudi zaradi tega) dovolj moči, da lahko vpliva na strategijo moštva, pravila in ostalo. Letos bo sicer malo drugače, prvi znak tega so bila že pogajanja o novi pogodbi, kjer ni dosegel svojega. Izkazalo se namreč, da je lahko Russel dovolj hiter. Ne tako hiter kot LH; a dovolj za zmage. In ni bilo razloga, da bi ekipa pristala ne neke nore pogoje iz pogodbe.

Jasno pa je, zakaj LH ne neha: hoče biti GOAT. To je po nekih kriterijih seveda že, a noče da se mu zgodi kot Schumiju, da pride neki varovanec nekega šef ekipe, se že na začetku usede v dober avto in podre njegove rekorde. Vseeno je LH v F1 "izgubil" kar nekaj let, ki jih morda kdo drug ne bo. Zato bo vozil čim dlje, da si nabere res neulovljivo število zmag in prvenstev. Če se mene vpraša, bi letos vozil tudi zastonj, samo da bi lahko bil prvak.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

LH ne bo nikoli GOAT, pred njim sta tako Senna kot Schumacher - ne igrajo samo številke neke vloge, ampak tudi persona kot sama. Kar se pa Russla tiče - fant JE hitrejši od LH. To priča strategija ekipe v Bahrajnu, fantomsko hitra ozdravitev LH, obraz ko driska po tisti dirki in (namigovanja) - telefonski klic LH Totu iz hotelske sobe, kjer se je nato začela kalvarija Mercedesa in nato pojasnjevanje in jecljanje Totota. Russel se je vsedel v avto, kjer je imel premali sedež, predolge noge, absolutno neudoben položaj za volanom in se odpelje zmagi naproti. Brez privajanja. Jasno, da je LH znorel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.452
9.194
113
patentiraj ga :D

drugače pa po statistikha bo goat do naslednjega...mulca, ko bo imel avto superioren, levi 2. dirkač in 50 dirk na sezono.
 

gimi

Fizikalc
23. avg 2019
359
116
43
hamič je goat pa če ti to prznaš al ne, upam sam da bo russlu ratal met hamiča za moštvenega tekmeca nasledn let, da ga mal fukne dol s piedestala
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.172
881
113
Kasn sumi persona? Non grata mogoce pr vecini folka, pr fenicih pa itak wau. Pa kaj mu to zdej pomaga, k vegetira doma. LH bo najverjetneje podrl vse rekorde, skoraj gotovo pa glede osvojenih prvenstev in takrat bo GOAT, pa se lahko sumi feni zakurte sred trga pa peticije pisete. Tako je, se bo treba navadt.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.375
9.809
113
kod Džej-Zija
Tega navijaštva nikoli nisem razumel. Da se nekdo tako poistoveti z nekom, k z njim nima ničesar skupnega. LH dol visi za razne takele ljubitelje, on ima svoje milijone in gejevske majčke. To bi moral prav Mazzini kot antropolog raziskat, da ne bo samo po slovenski duši praskal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888