Formula 1 sezona 2021

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.717
113
kod Džej-Zija
Hamiju stvari špilajo, ko je krepko prvi in vozi svojo dirko, kot kronometer. Če se bo dogajalo, da bo večkrat za prvo vrsto, ga bojo pa živčki začeli dajat. Upam, da bo to čim večkrat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in gr69

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.108
861
113
Drzi. Sam a ni blo tko vedno? Od zacetka je blo nekaj kandidatov, proti koncu sezone je pa vse uspesno razlomil na prafaktorje in slavil dirko, dve pred koncem. Tole danes sploh ni tako slabo. Pricakoval sem slabse. Je pa RedBull dober, ni kaj.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Hamiju stvari špilajo, ko je krepko prvi in vozi svojo dirko, kot kronometer. Če se bo dogajalo, da bo večkrat za prvo vrsto, ga bojo pa živčki začeli dajat. Upam, da bo to čim večkrat.
Ne vem če ga bodo živčki, se mi zdi, da je z leti ratal potrpežljiv in če ne gre pač ne gre, fura svojo dirko, kot v svojem svetu se zdi kdaj in v svoji dirki. Res pa, da je v seštevku zmeraj vodil, ko je tako vozil.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Zanimivo bo, če bi se dejansko zgodilo, da bi HAM tudi po tretji dirki ostalo brez prvega štarnega in kakšnih 10-15 pik za vodilnim - takrat ne bo več mogel samo svoje dirke vozit.
In takrat bo lahko dokazal ali je GOAT ali ne.
Se strinjam, takoj podpišem, mam pa filing, da zna bit tko, da dvignejo gledanost :)
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Hamilton zdaj to smolo, da se bo v prvem ovinku,boril z Crashstappnom. Max ne bo popuščal, če pa Hamilton popusti, pa ga bosta zadaj Bottas in/Leclerc pojedla. Razen če so Bottasu že čisto porezali jajčka...
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.717
113
kod Džej-Zija
Saj to. Naj bo zanimivo. Ni bilo zanimivo, ko je Šumi štartal iz pole-a in vozil svojo dirko in ravno tako to ni zanimivo pri Hamiju. Čimbolj izenačeno in na nož, pa bo.
 

mevden

Pripravnik
17. dec 2014
131
15
18
Kje ste pa gledali kvalifikacije? Če izvzamem f1 tv pro? T2 nič ne predvaja. Telemach? Kateri program?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.147
113
Tudi šel na f1 TV pro. Zadeva dela.

Glede Merc vs Honda. Motor jim je ratalo odlično upgrejdat. Mercedesu očitno ne. Sezona bo zanimiva. Upamo.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
F1TV pro. In mi ni žal, Dejansko neka dodana vrednost, lahko pogledaš določenega voznika, položaje na stezi in ostalo.

Glede rezultata pa, so far so good. Tudi če bo LH na koncu prvak, važno je da bo moral za to malo delat.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.856
350
83
F1TV pro. In mi ni žal, Dejansko neka dodana vrednost, lahko pogledaš določenega voznika, položaje na stezi in ostalo.

Glede rezultata pa, so far so good. Tudi če bo LH na koncu prvak, važno je da bo moral za to malo delat.

men je tut super f1tv. Na tablci onboard, komp pa live slika projektana na tv. Najbolj mi je pa to, da so od SKYF1 komentatorji.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
Kje ste pa gledali kvalifikacije? Če izvzamem f1 tv pro? T2 nič ne predvaja. Telemach? Kateri program?
jaz na SprotKlubu.
Komentatorja sta posljušljiva, bolje kot lani. Badger bo zgleda utrujal samo ob petkih, kar je meni vseeno, ne gledam petkovih treningov.

Edina zamera jim gre, ko so ob koncu treninga, ruknili reklamo od telemacha čez vse rezultate. Mamicu jim..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Telemach ima na SK1 (201) in vse pohvale. TV3 se lahko skrije. Prenos vseh treningov, dobro komentiranje in predvsem najbolj pomembno, ni nadležnih reklam. Upam, da me jutri med tekmo ne razočarajo.