Formula 1 sezona 2021

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.471
356
83
Meni je 65€ letno sprejemljiva cena in se z Da li NE sploh nisem ubadal. 143 al kolk je za Moto mi je pa preveč...Bomo videli kaj bo s streami letos. Če je akcija privabila veliko uporabnikov bodo morda letos spet težave. Do sedaj je bilo vsako leto v prvem delu kaj narobe. Oz. precej narobe saj določene kvalifikacije, dirke sploh ni bilo možnosti spremljat.

Zadnji dan testov me je kako uro pred koncem dol vrglo in se več kot pol ure nisem mogel nazaj logirat... So pa bili streami med testi bolj kakovostni kot lani. Bomo videli kaj bodo dali, ko bo prometa več. Menjava resolucije je bila občasno kar nadležna. Če bo polni HD štekal bo nerodno. Predvsem kritično zna biti kadar so dirke zvečer po EU času.
Zadnja leta, ko je bil TV3 se je popolno odpoved rešilo v par sekundah. Letos bo malo bolj tećno, če bo ORF temen tudi pri ponudniku kjer ne bo lokaliziranega prenosa.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Da. To je premium F1 membership, ki vključuje F1TV app, kjer je poleg prenosov še kup posnetkov starih dirk (nazadnje sem si pogledal nekaj iz leta 95), razne oddaje itd... (bolj crap, ampak če ima kdo čas, je kar nekaj materiala), med tekmami pa naj bi bil na voljo tudi nek bolj premium live timing (grafično položaj avtov na stezi, razne statistike itd...), live team radio, možnost izbire kamere pri vozniku itd...

Bomo videli. Če bi katera TV prenašala, ne bi vzel, tako pa raje dam njim kot Telemachu.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Te narocnine pa kamere in kere gate si je danes zamenjal hamilton plus posnetki starih dirk so brezveze. Rabis nekaj ob cemer zaspis po nedeljskem kosilu in zbidis eno uro kasneje, ko se zacne akcija. Pomoznosti z ravnokar pečenim štrudlom v roki. Ali pa s kolegi ob piru doma ali v pubu kjer je en bolj pameten kot drug. Dirke konec, pripravis za siht in pozabis 14 dni na karavano.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 9999 in novaa

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.127
867
113
Res je. Bmk za gate in podobno. Sam ce pa prenos dobr laufa in s dobrimi komentatorji mi pa pase. Za probat je, ce mi ne vsec bo pac kensl. Sam fak k za TV ni appa (al pa ne najdem).
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.127
867
113

Priponke

  • Screenshot_20210320-180842-picsay.jpg
    Screenshot_20210320-180842-picsay.jpg
    24,1 KB · Ogledi: 117

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Mislim, da zatemnijo na zahtevo hiše, ki ima prenos, v tem primeru ORF1 oz. ServusTV
Če bodo zatemnili, bo to na zahtevo Sporkluba. Ko so bili prenosi formule, nogometa in drugih športnih dogodkov na RTV, se tujih programov nikoli ni zatemnilo. Ko so bili pa športni dogodki na komercialnih televizijah (F1 na TV3, skoki na Planet TV, nogomet na Kanal A, itd), so bile pa tuje televizije vedno zatemnjene. To ni naključje.

Kar se tiče pa F1TV, z razlogom otežujejo predvajanje na TV-jih (ni TV aplikacij, ni castanja, airplaya, itd). Dokler imajo TV pravice zakupljene lokalne TV hiše, jim ne smejo hoditi v zelje. Tako da se bo moralo nekaj na področju F1 TV pravic spremeniti, da se bo stanje uredilo. Jaz imam na TV priklopljen računalnik... tako da lahko brez večjih težav gledam F1TV na velikem zaslonu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kemb in gimi

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.471
356
83
Če bodo zatemnili, bo to na zahtevo Sporkluba. Ko so bili prenosi formule, nogometa in drugih športnih dogodkov na RTV, se tujih programov nikoli ni zatemnilo. Ko so bili pa športni dogodki na komercialnih televizijah (F1 na TV3, skoki na Planet TV, nogomet na Kanal A, itd), so bile pa tuje televizije vedno zatemnjene. To ni naključje.

Kar se tiče pa F1TV, z razlogom otežujejo predvajanje na TV-jih (ni TV aplikacij, ni castanja, airplaya, itd). Dokler imajo TV pravice zakupljene lokalne TV hiše, jim ne smejo hoditi v zelje. Tako da se bo moralo nekaj na področju F1 TV pravic spremeniti, da se bo stanje uredilo. Jaz imam na TV priklopljen računalnik... tako da lahko brez večjih težav gledam F1TV na velikem zaslonu.
Itak se zadevo kot je to gleda na TV ekranu. Smo tisti, ki imamo PC pod vsakim TV-jem še vedno posebneži. Še vedno ne vem in ne razumem zakaj ni uradnih aplikacij za WIN okolje pri nobenem IPTV ponudniku?...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.127
867
113
Mam se vedno projektor v dnevni sam pcja odkar mam oled tv (android) ni vec. Tko da ja, naj vrzejo app ven.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.933
1.094
113
www.adriamedia.si
Zakaj pa ne bi? Ni pametnega komentatorja? Studio in ostalo že imajo...

Vprašanje je sicer, koliko časa jih bo Liberty gledal, če bodo imeli tako slab doseg, a po moje prenosi vseeno bodo. Saj so tudi reklame že delali.

Liberty dobi denar za regionalne pravice (SLO je le delček cele regije, za katero so kupili), ki jih je kupil Sportklub in to je to. Kakšen je doseg, je irelevantno zanje.
Sportklub je po mojem mnenju F1 kupil tudi za SLO, da bi Telekom in A1 (in ostale, ki nimajo Sportkluba) prisilil, da ga uvrstijo nazj v shemo. Pa mu očitno ni uspelo, tako da je vprašanje, ali se jim splača investirat kakršenkoli € v prenose v SLO. Ker se to pač ne povrne dovolj.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.127
867
113
Pa saj lahko app laufaš na telefonu/tablici in predvajaš na TV ...

Mah ja, samo glih castanju in podobnem bi se rad izognu. TV ma vse kar rab. Sej drgac ni panike, bom ze gledal nemsko, sam sm mal presenecen nad tem. Stekam, da scitijo kupce pravic, sam telefon ja, TV ne mi je pa blesavo. Nima veze, pustmo to, se en teden pa cirkus spet starta.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ja sjtv iz telefona bom castal na tv. Bravo, ampak hvala ne. Ne zivim v burundi ali kongu. Vsaj kokr sem nazadnje preveril.