[Formula 1] Novice iz sveta

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Takoje...
stupid-1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Hamiltonček je KONČNO priznal, da gre v švico zarad nižjih davkov oz. neobstoječih, v predvideni karieri bo tako zaslužil cca. 280mio€ več (15let).

A ti F1 drajverji niso sposobni drucga k bit do KONCA dvolični....lažejo v kamero v 3pm.
10.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ja, sam ne trdijo prej 6 mesecev, da grejo zarad lepe narave in nevzdržnih razmer zarad fanov v domovini.
stupid-1.gif


PS. Davek je 0.4%.
stupid-1.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Ja, sam ne trdijo prej 6 mesecev, da grejo zarad lepe narave in nevzdržnih razmer zarad fanov v domovini.
stupid-1.gif


PS. Davek je 0.4%.
stupid-1.gif

Verjetno pa šele ko se preselijo spoznajo, da je davek nižji
grin1.gif
 

JPM

æale
23. jul 2007
983
0
16
44
BEŽIGRAD,IZA SEDAM GORA I SEDAM MORA...
Hamilton may never be champion - Button
12 November 2007

Jenson Button says Lewis Hamilton may have blown his best chance of winning the F1 drivers' championship this year and could retire from the sport without becoming champion.

"Hamilton is a great driver, but there are lots of great drivers in F1 who didn't have his package," Button told the Mail on Sunday newspaper. "What would worry me is the lost opportunity. You can't say in this sport, 'Oh well I only missed out by a point so next year I'll go one better.' It doesn't work out like that."

Button has seen himself replaced as Britain's number one hope last season in a very uncompetitive Honda and has since warned the team he will leave after next season if they fail to show considerable improvement.

"Lewis should be sick as a dog about the lost opportunity because another chance like that might not come round again," Button added.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.348
6.542
113
Se strinjam z buttnom.

Todta je ferari vrgel? oz kakšno funkcijo ima zdaj sploh?
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Todt ni hotel Alonsa pri Ferrariju... je možnost da bo Alonso zamenjal Masso sedaj ko Todta ni, DiMontezebolo pa je še pred kratkim hvalil ALonsa ?

Kaj pa Button pove pa me niti najmanj ne zanima, ker če bi se vsaka njegova izjava uresničla, bi bil zdaj že najmanj 5× prvak, saj vsako leto izjavi "drugo leto bom prvak."
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Pa vmes jokal, kot otrok, ko ne dobi lizike.. :"ne ne bom vozil za williamsa, ne, ker smrdijo, ne nocem, ne pa ne, ne ne bom, pri hondi bi ostal.. [ceprav sem jo 1 mesec prej spljuval do amena]"..

Po njegovih besedah bi morali biti Hondini dirkalniki za leto 2005, 2006 klasa zase napram ostalim..

itd itd..

drekac, da mu ni para..
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Se je že dolgo vedelo, da bo menjal vloge...sam čudi me, da pol ni prišel RB. Če Todt ne bi hotel prevzet drugega mesta bi razumu sam tko pa...
stupid-1.gif
Itk vseen, mi je bl všeč da je pri Hondi.

Špekulacije glede alfonza in masse.
hysterical-1.gif
Nobeden v Fefafiju nima namena ga vabit, tud če bi Todta vrgli iz tovarne.
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Se je že dolgo vedelo, da bo menjal vloge...sam čudi me, da pol ni prišel RB. Če Todt ne bi hotel prevzet drugega mesta bi razumu sam tko pa...
stupid-1.gif
Itk vseen, mi je bl všeč da je pri Hondi.

Špekulacije glede alfonza in masse.
hysterical-1.gif
Nobeden v Fefafiju nima namena ga vabit, tud če bi Todta vrgli iz tovarne.

Mogoče pa Alonso - Massa niti ni tak neumno, zakaj potem Renault ne potrdil Alonsa ? Res je malo verjetno, ampak si ti pričakoval da bo Todt odletel iz Ferrarija, da bo Ross Brawn podpisal z Hondo ... ? Pogobe pa očitno ne veljajo dosti, to dokazujeta Alonso in McLaren.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Todt nikakor ni odletel iz Fefafija.
stupid-1.gif

Brown JE podpisal s Hondo in bo že čez kak mesec pričel s delom zanje.
Alfonz JE izrazil željo RedBull in omenil, da Reno ni prva izbira trenutno.
Massa in Kimi sta pri Fefafiju popolnoma FIKSNA, razen če se bi alfonz čez kako leto prodajal po 5mio€

Reno nikakor ne more potrdit nobenga, ker ma decembra zaslišanje pred FIO, katera ga lahko tako udari po pički, da alfonza niti v sanjah ne dobijo.
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:

Todt nikakor ni odletel iz Fefafija.
stupid-1.gif


Brown JE podpisal s Hondo in bo že čez kak mesec pričel s delom zanje.

Alfonz JE izrazil željo RedBull in omenil, da Reno ni prva izbira trenutno.

Massa in Kimi sta pri Fefafiju popolnoma FIKSNA, razen če se bi alfonz čez kako leto prodajal po 5mio€



Reno nikakor ne more potrdit nobenga, ker ma decembra zaslišanje pred FIO, katera ga lahko tako udari po pički, da alfonza niti v sanjah ne dobijo.




Vem da je Brawn podpisal za Hondo, ampak si ti to pricakoval da se bo zgodilo, oziroma če bi včeraj nekdo napisal da bo Brawn podpisal za hondo, bi verjetno vse kar bi ti napisal blo to --> "
hysterical-1.gif
"



Sem napisal da je mala moznost , ampak dandanes se v F1 nikoli ne ve kaj bo. Dejstvo je, da je nenavadno blo kak je Montezemolo hvalil ALonsa kaki super fahrer je.
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.