[Formula 1] Novice iz sveta

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Citat:
Uporabnik xXx pravi:
To so testiranja in časi precej slabši od časov ki so jih vozniki postavli na dirki. Take čase so postavljali nekje okoli 10. mesta
smile-1.gif
A si sam dejal, da so ''na dirki'' vozniki postavili precej boljše čase. Zato sem ti pa dal najhitrejši krog dirke. Boš sedaj samega sebe negiral?
aplauz.gif
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:

Citat:
Uporabnik xXx pravi:

To so testiranja in časi precej slabši od časov ki so jih vozniki postavli na dirki. Take čase so postavljali nekje okoli 10. mesta
smile-1.gif


A si sam dejal, da so ''na dirki'' vozniki postavili precej boljše čase. Zato sem ti pa dal najhitrejši krog dirke. Boš sedaj samega sebe negiral?
aplauz.gif




Potem pa ni mišljena dirka ampak DIRKAŠKI VIKEND, torej ko so ostali dirkači naredli prave hitre kroge. Srečen zdaj ?
 
Nazadnje urejeno:

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Dvomim da bo kaj velikih odrsavanj... Aerodinamika je tako upiljena da so že sedaj samo dobro sekundo počasnejši od lanskih "TC" bolidov.

Me pa zanima kako bo to izgledalo v Monaku!
cheer.gif
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik Narkotik pravi:
Dvomim da bo kaj velikih odrsavanj... Aerodinamika je tako upiljena da so že sedaj samo dobro sekundo počasnejši od lanskih "TC" bolidov.

Me pa zanima kako bo to izgledalo v Monaku!
cheer.gif

Sej pa danes so testirali z "starimi" dirkalniki, v katerih sicer preizkušajo določene nove komponente. Ampak to še niso novi dirkalniki za 2008
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Malo sem očitno zamudil dogajanje... mi lahko nekdo pove, kaj dela Schumi senior za volanom? A se ni upokojil?
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik xXx pravi:
Citat:
Uporabnik Narkotik pravi:
Dvomim da bo kaj velikih odrsavanj... Aerodinamika je tako upiljena da so že sedaj samo dobro sekundo počasnejši od lanskih "TC" bolidov.

Me pa zanima kako bo to izgledalo v Monaku!
cheer.gif

Sej pa danes so testirali z "starimi" dirkalniki, v katerih sicer preizkušajo določene nove komponente. Ampak to še niso novi dirkalniki za 2008

Že res, da je bila večina dirkalnikov stara, bistvo je, da so vsi testirali brez TC. Zaradi tega so primerjave s prejšnjimi leti povsem brezzvezne.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
crazy1.gif


Toyota TF107B pa res.. hibrid pac..

"It was nice to be back behind the wheel apart from the fact I was a bit sick today with a fever, so it wasn't the best way to get back in the car," said Trulli. "But we managed to go through all of my programme and we looked at developments for the 2008 car, working without traction control and looking at other test items."

"In general it was a smooth day apart from my engine problem at the end, which was a shame," he added. "We have two more days remaining so we will continue to work hard and try to make as much progress as possible."

Toyota test team manager Gerd Pfeiffer commented on the day's progress, "Today has been a productive day, even if it has also been a difficult one. We had several new elements on the cars looking forward to next season, including the standard ECU and other items for 2008. Jarno was not feeling well today but he completed the work we had planned for him before he suffered an engine problem towards the end of the afternoon. Franck's car used the 2008 engine control unit and we needed to do a bit of work in the morning to get him out on track. Nevertheless, he gathered important data in the afternoon and we will continue where we left off tomorrow."
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.