Dončič - NBA

15. jan 2019
3.459
1.085
113
Čisto normalno sem komentiral in se držal teme za razliko od fanatičnih navijačev, ki pišejo off topic, spamajo in ad hominem.

Poleg pozitivnih cifer so tudi negativne. sodelovanje pri zg porazu v končnici, srboritost itd. Gola dejstva.

Sicer pa bo sedaj mir do začetka nove sezone.

Tudi mediji so potihnili, niti o mami nič več ne napišejo, kaj šele o tisti "manekenki" prijateljici.

Bodo pa mogoče kaj o Dragiću začeli pisat, ker se njegova firma solidno vzpenja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.127
867
113
Donke 12 al tm nekje zarad norenja prot sodniku, opica pa 30 zarad fovsarije :p Ma dobil bojo tile crni rasisti svoje, sam da Luka se mal ojaca pa se kej pametnga v ekipo dobi. Pr 21-ih jim je pokazal, da jih ze zdaj šola, a ne snecer? Jebiga, dobr je, pa se iz lublane, hehe.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.122
451
83
To ni bil isti dogodek, to je storil v enem izmed kasnejsih napadov. Se vidi, da nabijas...
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Ne nabijaj, če nimaš pojma. Ni bil isti dogodek. Klasičen trol.

Spet žalimo, a ne.

Sem se pač zmotil in sedaj pogledal.
The incident, for which Dončić was assessed a technical foul, occurred with 8:20 remaining in the third quarter of the Mavericks’ 111-97 loss to the LA Clippers on Aug. 30 at AdventHealth Arena on the campus of ESPN Wide World of Sports in Orlando.

Me je že drug normalen uporabnik popravil wd40
 
  • Haha
Reactions: BornSkeptic