Dončič - NBA

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.543
113
Ne, ti nisi normalen. Normalen človek se tako ne obnaša.

V bistvu glede na tvoje kozlanje tukaj gor moram počasi nazaj vzet, da si trol. Se opravičujem, ker sem ti rekel trol. Si samo manj inteligentno bitje, ki skuša sodelovati v normalnih debatah, pa ti pač ne gre. Saj bo, te bom podpiral od sedaj naprej in pomagal, da bo šlo lažje!
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kaj je res Dončič dobil kazen zaradi te podaje sodniku? Ta svet je sel v 3PM. Podal mu je normalno...ker je pač malce premalo vrgel, je zoga zletela k sodnikovim nogam...ampak v pocasnem posnetku iz Lukcovega obraza ni videti, da bi kakorkoli to namerno naredil...enostavno jo je takoj podal sodniku, ko je ta zapiskal. Zmesani so, res...12 pa neki jurjev je dobil...sicer, ne bo postal revež, ampak se gre tukaj za princip...skoda, da tako jebejo enostavno stvar...skoda, res.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.543
113
Kaj je res Dončič dobil kazen zaradi te podaje sodniku? Ta svet je sel v 3PM. Podal mu je normalno...ker je pač malce premalo vrgel, je zoga zletela k sodnikovim nogam...ampak v pocasnem posnetku iz Lukcovega obraza ni videti, da bi kakorkoli to namerno naredil...enostavno jo je takoj podal sodniku, ko je ta zapiskal. Zmesani so, res...12 pa neki jurjev je dobil...sicer, ne bo postal revež, ampak se gre tukaj za princip...skoda, da tako jebejo enostavno stvar...skoda, res.
Luka si sam ne dela nobene usluge pri sodnikih. Teži in pritožuje se bistveno preveč. Nima še tistega statusa superzvezdnika, ki si to lažje privoščijo. Zato je kazen po moje bolj "vzgojna" za vse njegovo teženje, končni razlog pa pač še ta žoga, ki jo je nerodno vrgel. Lanska voda...noben ne razmišlja o tem več.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.080
852
113
Kar se mene tice ni zalil nikogar. Lepo ti je napisal, da si ga posral. In tu je problem, ne kako je napisal. Slednje je subjektivno, docim bistvo pusanja je neizpodbitno: zamocil si. Zanimivi so ti tvoji receptorji, pojdi nekam na finetuning.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Zanimivo. Vsak dan 5 tavžnt novic o donćiću od A do Ž...vendar noben ne ve da je fasal kazen :valjamse: :valjamse:
Radikalna manipulacija fanatikov.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.543
113
Zanimivo. Vsak dan 5 tavžnt novic o donćiću od A do Ž...vendar noben ne ve da je fasal kazen :valjamse: :valjamse:
Radikalna manipulacija fanatikov.
Mnogi vemo, ampak ne vem zakaj bi bila minorna kazen po koncu sezone sploh komu toliko pomembna, da bi jo omenjal? Razen snecerju, ki je očitno po količini postov tukaj njegov skrivni super fan.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
fantastičen je bil larry bird, luka je kao magic?
a magic je bil samo en...
upajmo da dončič odraste, jaz pač vidim in ocenjujem,da je že dosegel svoj vrh