Dončič - NBA

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.456
4.565
113
Dončič bo moral predvsem sebe umiriti. Več kot jasno je, da bodo nasprotna moštva poizkušala vse, da ga ustavijo, vržejo iz ritma, itd. Sploh, dokler bo edini pravi zvezdnik ekipe. Ko/če bi jih bilo več, bi bilo takoj bolje. Dejstvo je tudi, da se nanj spravljajo še toliko bolj, ker vidijo, da to dejansko deluje. In to ni nič novega zdaj pri Dončiču, saj se enakih stvari poslužujejo že leta in leta in imajo prav igralce za take naloge.

Sam pa si ne dela nobene usluge pri sodnikih, ki mu že tako neradi piskajo karkoli, saj je še premlad (pa še bel, ampak o tem se ne govori). Nonstop se pritožuje pri njih, praktično ni napada, ko komentira nekaj pri sodniku in se zato ne vrača dovolj hitro v obrambo, izgublja fokus in živce zaradi stvari, na katere nima vpliva.

To mora popraviti, dodatno mora popraviti proste mete, ker konec koncev zahtevati osebno in proste mete pri vsakem napadu, hkrati pa jih mečeš 60% ni ravno odlika. Je mašina, ampak ima še toliko prostora za izboljšave, da lahko ostale v ligi res kar skrbi do kam bo prišel. Ko bi vsaj Dallas zrihtal KPja in pridobil kakšne bolj konsistentne šuterje, ki bi izkoriščali vse te podaje Dončiča...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Vseeno pozabljamo da je star 21 let. Malo igralcev je pri teh letih v NBA imelo tak status kot ga ima Doncic :)
Lahko bi se učil od Kawhija :) model je iceman pravi
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.456
4.565
113
Vseeno pozabljamo da je star 21 let. Malo igralcev je pri teh letih v NBA imelo tak status kot ga ima Doncic :)
Lahko bi se učil od Kawhija :) model je iceman pravi
Jasno je še zelo mlad in možgani delujejo temu primerno. Poleg tega ima tudi precej južne razborite krvi. Po moje je pa Boban kar pravi primer zanj, da ga malo nazaj drži, kot ga je v zadnjem primeru.
 
  • Všeč mi je
Reactions: pleXwriter

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Sej ga učijo, vzemi si kakšen intervju, ko je štartal pa ga primerjaj z letošnjim. Dečko napreduje, vseh modrosti ne moreš pohvatat v dveh sezonah. Vseživljensko učenje, ni lahke poti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
jaz tudi nebi rekel da ga te napadi tako znervirajo... veliko veliko manj kot prejnšnja leta
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
mali vuće sa kosmeta :)

Screenshot_2020-08-31-18-40-33-811_com.android.chrome.jpg