Dončič - NBA

I

Izbrisan uporabnik #9334

Če imaš denar in si kupiš Merlina ...

1598554469959.png


si lahko Nogobikec iz Krškega .. :fredi: Mora da rata.
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.202
890
113
:zmaga: Ja. Zato je šport tudi narejen.

Itaq, tko naj bi blo. Upam, da mali nadaljuje kot je zacel in ne dvomim, da se kaj izjemnega pokaze ... in ne bo vecjih poskodb. Ker to kar dela je fakin noro, pr 21-ih?!? :) Nigrom nc jasno, sej so atleti pa vse ampak napram Luki izpadajo glupi, dobesedno :) Moc ni vse, how true. Nima veze, zacel je mega bombastik, tako naj nadaljuje pa bo. Tud ekipo bojo se pojacal. KP je isto top, sam mal prevec steklen za moje pojme. Sicer pa, bo kar bo, zaenkrat je TOPSHIT tole!!! Nc, grem po enga v hladilnik, na zdravje! :nazdravje:
 
Nazadnje urejeno:

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.202
890
113
Kameleon: ma cist v redu je kot je. Unga srbi k bi rad teror zganjal nad drugimi pa ne more. Doma ga naj, ce ma permisne :p

Endvatri: delajo na tem. Drgac pa taisti Dirk je predal vodenje ekipe Luki, tko da vse jasno.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.202
890
113
Vse spucat, ki so pisali debil in žalili. Vem, da bom poleg, ker je bila to "obramba", a tudi veliko strpneži bodo odleteli...

Naenkrat ne bo več smešno.

Po drugi strani pa, a vidiš, samo sem te omenil, pa bo pesek pograbljen sam od sebe :)

Ja taprav se oglasa. Po vsemu dreku, ki si ga zlival, zaljenju vsakega drugace mislecega, bos ti zdej moraliziral? Pejt spat al pa gume pumpat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.202
890
113
Sori, ocitno sva se narobe razumela. Ni blo dobesedno misljeno, sm napisal v drugem postu.

Sam ce guglas "dirk nowitzki successor" je vse jasno :)