Dončič - NBA

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Kako se vam sploh ljubi ukvarjati s tem debilom?

Lepo je en prej napisal. Ne futrajte trola, pa je.
 
5. apr 2015
1.337
692
113
Pale v NBA so pusti z bojkotiranjem..

Edino dobro, če prestavijo vse skupaj je, da ima KP več časa za okrevanje :D upam, da ne skenclajo vsega skup.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Mogoče si pa ti debil, ki ne pustiš drugemu mnenja.

Ljudje so še vedno lahko vodljivi, ovce, prav neverjetno, kako še vedno prisegajo na kulte osebnosti in nategovanje.

In eni prav lepo živijo na ta račun.

Kako se mi smilite taki, ki od življenja nimate nič drugega kot kritiziranje. Pogovor s psihoterapevtom bi imel sigurno pozitiven učinek na tvoje življenje. Mogoče tudi kak antidepresiv pomaga.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in Pepe
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Kako se mi smilite taki, ki od življenja nimate nič drugega kot kritiziranje. Pogovor s psihoterapevtom bi imel sigurno pozitiven učinek na tvoje življenje. Mogoče tudi kak antidepresiv pomaga.

Metanje žoge v nek obroč z mrežico je sila nepomembna zadeva in hudo postranska kot kompleten šport, kar je lepo pokazala korona.

Verjetno ne razumeš, da to zadevo poganjajo navijači, gledalci in imajo tako pravico usmerjati to dejavnost in tudi kritizirati.

Če mediji poserjejo vsak dan z Dončićevimi povsem nepomembnimi novicami (Dragić je že pozabljen), njegovo mamo (tudi že nekaj časa nič) in vsak dan pumpajo kozlarije, ja ni čudno da se normalnim taka zadeva upre. (v času kresalke, je bilo podobno, vsak njen premik je pomenil nagrado leta)

Povsem normalno sem komentiral, po tem, kar sem videl je Dončić odličen košarkaš, a dosegel je svoj vrh, prstane bo osvajal le v klubu, kjer bodo še boljši soigralci.

Tako pa ni povsem dorasel črnim atletom, preprosto ni fizično dovolj močen.

Ti si pač še ena žrtev modernega sveta, ultra navdušenih fanatikov.... verjetno z dresom Dončića, njegove teniske, poster njegove mame nad WCjem itd.

Zamegljen um.

Daj se pregledat, očitno ti je poznano, da deluje, če takšne nasvete deliš.

----------------

Zadnjič sem šel malo kolesarit z "običajnim" kolesom, na vlak i nazad gonjenje.

Noro, v trgovini ne vidiš takšnega materiala in opreme, ki so ga imeli nadebudni kvazi športniki, ki bodo 50km pregonili na elektriko od gostilne do gostilne.

----------------

Imam svoje mnenje in sem ga napisal, če te moti pa idi dalje v votline karies brusit.

Sicer pa se NBA očitno sesuva sam vase, zaradi črnih atletov oziroma njihovih "bratov" kriminalcev, ki lahko kradejo in ropajo, poknit pa jih ne smeš, če jih dobiš.

-----------------

Zaplezan planet, žal je tudi korona premalo močna, da bi to počistila.
 

ideolog

Fizikalc
16. feb 2012
206
25
28
17.325776N, 23.254786E
Fantje, se popolnoma strinjam z njim. Zdaj me pa kastrirajte.
Ali je kje evidenca, koliko tekem je Dallas dobil, ko Poterbin ni igral?
Razlika je, ko daš 40+ pik in tvoje moštvo puši, ali pa jih daš 20+, in možnost še komu drugemu, pa na koncu kolektiv zmaga. Tu seveda ciljam na trenerja...
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.968
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
V Ameriki, kjer niso obremenjeni s slovensko mentaliteto, samo da sosedu gre slabše, ppravijo takole:
-Doncic and Wilt Chamberlain are the players ever with 43+ points, 17+ rebounds and 13+ assists in a game.
-Doncic and Michael Jordan are the only players to put up 40+ points and hit a game-winning buzzer-beater while trailing.
-Doncic and LeBron James are the one 21-year-olds to record 30 point triple-double in playoffs.
- Doncic's 28-foot game-winning buzzer beater is the second-longest in playoffs history behind only Portland Trail Blazer guard Damian Lillard's 37-foot three-pointer against Oklahoma City.
- Doncic is currently is the only player with more than one triple-double in the NBA playoffs this year.

Dončič ni igral 13 tekem. Zmagali so na 6-tih (46,15%)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.121
867
113
Ferdo: debilom ni in ne bo jasno. Se naprej bojo flozal, kako so sli z biciklom na sprehod in podobno... al so pomembni... :) Pacienti, kaj cmo.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Fantje, se popolnoma strinjam z njim. Zdaj me pa kastrirajte.
Ali je kje evidenca, koliko tekem je Dallas dobil, ko Poterbin ni igral?
Razlika je, ko daš 40+ pik in tvoje moštvo puši, ali pa jih daš 20+, in možnost še komu drugemu, pa na koncu kolektiv zmaga. Tu seveda ciljam na trenerja...
Brez doncica 6 zmag 7 porazov, z doncicem 37 zmag 25 porazov. Procente si lahko sam zracunas.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Ferdo: debilom ni in ne bo jasno. Se naprej bojo flozal, kako so sli z biciklom na sprehod in podobno... al so pomembni... :) Pacienti, kaj cmo.

Debilčki financirate metanje žoge skozi obroč in se čutite pomembne. Zato ker 3x ponoči vstaneš in gledaš svojega idola, še nisi poznavalec košarke.

Saj pa vidim na FB, mularijo oblečeno v Dončića, Messija itd. :)
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.446
4.546
113
Žal večnim kritikom in prejemnikom minimalca ne bo nikoli jasno, ampak kljub temu.

Dončič spada med top 10 igralcev (lahko gradiš case tudi za top 5) lige Nba v tem trenutku. Pri 21 letih. In se konstantno izboljšuje v vseh parametrih, kar je še bolj impresivno in grozljivo za njegove nasprotnike.

Podira rekord za rekordom a ne bomo o tem, ker Slo kritiki vidijo le nabijanje statistike. Dallas je brez njega in KPja ekipa za spodnji del lestvice Nba. Z obema je najboljša napadalna ekipa Nba in z lahkoto v končnici. Motor je Dončič. Najboljši strelec je Dončič. Najboljši podajalec je Dončič. Najboljši skakalec je Dončič.

Ekipa se gradi okoli njega in, da postane vrhunska, sposobna iti na naslov rabi še tretjega zvezdnika in zdravega KPja + odlično klop. Noben top 10 igralec v Nba SAM ne more osvajati naslovov. Tudi Dončič ne. Kar je jasno vsem.

In še enkrat. Fant je top 10 pri 21. letih in še napreduje. Je fenomen in nikakor slaboten proti črnim igralcem. Ni poln samega sebe, je priljubljen in uživa na polno. Ima še marsikaj za izboljšat, ampak tudi, če ne, je eden top košarkarjev najmočnejše lige na svetu. Kaj še hočete od njega?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gr3Ga23 in Car

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.446
4.546
113
Debilčki financirate metanje žoge skozi obroč in se čutite pomembne. Zato ker 3x ponoči vstaneš in gledaš svojega idola, še nisi poznavalec košarke.

Saj pa vidim na FB, mularijo oblečeno v Dončića, Messija itd. :)
Zanimivo mi je, da pljuvaš po ljudeh, ki radi gledajo košarko, hkrati pa imaš v tej temi največ postov ti? Te življenje res tako tepe? So ti morali zavezat psa k nogi, da se je vsaj nekdo s tabo igral?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007 in 9999
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Zanimivo mi je, da pljuvaš po ljudeh, ki radi gledajo košarko, hkrati pa imaš v tej temi največ postov ti? Te življenje res tako tepe? So ti morali zavezat psa k nogi, da se je vsaj nekdo s tabo igral?

Zanimivo, da se toliko z mano ubadaš in ne s samo temo. To je znan reakcija ovčic, ki so v čredi, če kdo pastirja zmoti.

Saj ne gledajo košarke, Dončića gledajo :) velika razlika
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.121
867
113
Janez40: ja, tega reveza neki orenk habi. Na vsak nacin bit glaven in upostevan, no matter how. Drgac je pa simpl: da pred sabo (svojimi problemi) pobegnes je najlazja taktika ukvarjat se z drugimi, pa ce te prosijo ali ne. Tko da, hudi kompleksi so tole, vecletni (ce kdo spremla tega modela) in mi jih me bomo resil, zakaj tud bi? Lahko se mal nasmejemo, za karkoli vec, rabi profica... Motorist :)
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.446
4.546
113
Zanimivo, da se toliko z mano ubadaš in ne s samo temo. To je znan reakcija ovčic, ki so v čredi, če kdo pastirja zmoti.

Saj ne gledajo košarke, Dončića gledajo :) velika razlika
Ubadam se s problematikom, ki išče pozornost z butastimi izjavami. Si jim zavisten, da ga gledajo ali kje je problem? Te boli, ko ga gledajo? Bi bil rad pastirček, pa ne gre? Fantek nedorasli.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.446
4.546
113
Janrz40: ja, tega reveza neki orenk habi. Na vsak nacin nit glaven in upostevan, no matter how. Drgac je pa simpl: da pred sabo (svojimi problemi) pobegnes je najlazja taktika ukvarjat se z drugimi, pa ce te prosijo ali ne. Tko da, hudi kompleksi so tole, mi jih me bomo resil, lahko se pa nasmejemo mal. Za karkoli vec, rabi profica...
Ne razumem moderatorjev, da takih ne odstranijo takoj, ker je jasno, da niso na normalnem intelektualnem nivoju in temo uničijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: crnobog