Dončič - NBA

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.348
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Si upam trdit, da če včeraj Dončič nebi igral, bi zmagali. Ni bil njegov dan. Preveč je posiljeval z nekimi neizdelanimi meti. Kolikor sem videl v teh 4 tekmah, Clippersom ne paše hitra igra. Ko Dallas dvigne tempo se takoj vidi razlika in je možen preobrat.Tudi drugi bolje zadevajo ob hitrejšem ritmu.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.474
230
63
Zna biti, da je ravno Dončič bil tista "bremza", ki je upočasnjevala hiter tempo, tranzicije in protinapade, saj se je dobro videlo, da se komaj še premika oz da mu tek ne paše. Posledično se je ekipa prilagodila njegovemu tempu in načinu igre. O izgubljenih žogah (16) sploh ne bi...
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.407
973
113
Obišči stran
Zna biti, da je ravno Dončič bil tista "bremza", ki je upočasnjevala hiter tempo, tranzicije in protinapade, saj se je dobro videlo, da se komaj še premika oz da mu tek ne paše. Posledično se je ekipa prilagodila njegovemu tempu in načinu igre. O izgubljenih žogah (16) sploh ne bi...

Dončič je imel trile double, imel je 3 izgubljene žoge in najboljši +/- v ekipi, 10.

V 1/2 je metal cigle, nič od njega, v drugem pa se je prilagodil in delil asistence in pobiral skoke. Tako da definitivno ni bil on faktor, da so zgubili.

Tukaj je faktor Kidd, ki je držal celo 4/4 na klopi oba visoka centra, da se je brada zaletaval in metal floterje...
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.474
230
63
Seveda ni bil faktor - pisal se o hitrosti igre, kjer se je videlo da se čaka njega da se sprehodi z bolečinami čez polovico igrišča. Dejstvo pa je, da jim v 1/2 nikakor ni šlo nič skozi in -31 pik nadoknadit ni šala. Na koncu se pač ni izšlo, so pa vsaj borbali do konca...
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.749
2.109
113
Seveda ni bil faktor - pisal se o hitrosti igre, kjer se je videlo da se čaka njega da se sprehodi z bolečinami čez polovico igrišča. Dejstvo pa je, da jim v 1/2 nikakor ni šlo nič skozi in -31 pik nadoknadit ni šala. Na koncu se pač ni izšlo, so pa vsaj borbali do konca...
V hitri igri ne rabis vseh 5 igralcev v napadu
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.010
3.762
113
Ljubljana
hmpg.net
Po moje je bil ključ zmage LAC v prvem polčasu, ko so zadeli vse kar se je zadeti dalo, oziroma še bistveno več.
Ja v 4/4 je Harden naredi 5 prodor v desno in zaključil z levo, to vedno zna, vseeno je kdo sjkoči rpred njim, vendar to je bilo relativno malo, razlika je bila narejena prej.

Dejtvo pa je, da LAC ni padel, ko je Dallas izenači, ker so vedeli, da če bi igubili, bi Ballmerja kap :)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.202
890
113
Od zacetka jim je letelo not, Mavsom pa nic. Harden ce bi mize vrgu v tro dni nekam bi slo not. Jebiga, gremo dalje. Ceprav mam filing da bo spet v prvem krogu konc...
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.474
230
63
Mogoče se tolažimo s tem, da so izgubili dve opoldanski tekmi, sedaj sta pa na vrsti dve nočni / večerni :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Ador

Majstr
7. avg 2019
644
333
63
Danes sem gledal Detroit - Minnesota in moram reči da sem bil kar malo razočaran ko sem videl kako je Jokić dobil v enem napadu dve blokadi (banane). Kaj takega ne bi pričakoval od MVP preteklega in kot kaže tudi bodočega. Minnesota je bila kot da bi jo kdo navil!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi

Schime

Guru
22. nov 2008
1.835
642
113
Dans pa ni šlo tole. Bojo mogl kako trojko več zadet, če bojo hotl zmagat. Dončič pa dans slabo. V bistvu 3 meče že cel playoff bolj kot ne katastrofalno. OKC pa k gledam 3/4 četrtino vse 3 not. Vsi po 40% met za 3.
Se bo treba izboljšat. Pa za zacetek vsak odprte 3 zadet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Ador

Majstr
7. avg 2019
644
333
63
Ja, tale OKC so sami mladeniči, vsi poletni pa še vse so zadeli (skoraj). Sicer je bilo malo upanja v 3/4 ampak se je zopet hitro vrnilo vse v normalo. Dončić je total izgorel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi