DOBRE gostilne, SLABE gostilne

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
No lepo, da sem ti pomagal pri izbiri! Glede cen pa... Tudi meni se zdi sorazmerno "poceni", ko se vrnem v Prekmurje in sem vajen cen iz LJ....
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
danes Cubo v Lj

ambient,hrana in postrežba vrhunska

cena pa vsemu zgoraj naštetemu primerna
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.088
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik miha013 pravi:
danes Cubo v Lj

ambient,hrana in postrežba vrhunska

cena pa vsemu zgoraj naštetemu primerna
Heh, jaz tudi danes. In konec koncev ni bilo tako drago (2x juha, 2x glavna jed, 1x solata, 2x sladica, 2x (bogato odmerjen) deci rdečega (Carolina) in pol litra vode 55€. Pa je bila ena glavna kar draga (tuna steak, izvrsten), vino pa 5€ na glaž. Če bi si podobno sestavo kosila naročil v ne ki "povprečni" gostilni, bi prišel skozi za cca 10€ manj ... In ob pol slabši kvaliteti.
Mogoče je precej denarja, a glede na kvalietto so še vedno poceni (za razliko od marsikatere ljubljanske kvazinadstandardne gostilne) ...
 

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
Citat:
Uporabnik frika pravi:
Moram nastopit v zagovor piceriji Trta ... Super pice, če kdo pravi drugače, hm, se moti
wink-1.gif
Jaz sem bil navdušen nad testom iz "polnozrnate" moke
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Kratochwill v Leclercu je zanič gostilna !
1 x na leto me dobijo in vsakič rečem, da nikoli več!
Danes me je spet en hudič tja zvabil na malco in spet sem bolan
10.gif
!

(Oni Kratohvil v BTCju je pa sicer v redu - do sedaj.)
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Pasuljčino mojaaa...
cry12bpy.gif


Žge po želodcu kot
evil.gif
, po treh underbergih je komaj malo bolje.
In to menda že tretjič, če se malo spomnim. Z najmanj enoletnimi pavzami vmes.
Kuharja bi bilo treba
uf-1.gif
!
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
No ja, luštno pa ni ! Zamerim zato, ker ni bilo prvič, ampak vsakič !

Pa da ne bom samo šimfal, na Zgornjem Hotiču je gostilna Kimovec, ki jo verjetno bolj ali manj vsi poznate. Dobra kuhinja in še kar zmerne cene.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Argentino se je konkretno poslabšal (na zadnje preverjeno to sredo).

Če pustimo dejstvo, da tisto njegovo govedo ni videlo Argentine niti na sliki (to je situacija že najmanj kako leto), me veliko bolj moti to, da naročiš medium steak, dobiš ga pa well done (rjava sredina).

Če so že pri kuhanju malomarni, pa zelo skrbno pazijo, da s cenami ne zaostajajo s "podražitvami svojih dobaviteljev".
smirk-1.gif


Moj nasvet - pojdite kam drugam. Konkurenca ima iste dobavitelje govedine, s to razliko, da celo znajo stvar pravočasno umakniti z ognja. Da o ceni niti ne govorim...
 
Nazadnje urejeno:

FBI_agent

Zelenc'
14. jan 2008
10
0
1
V soboto sem se cisto nepricakovano ustavil v pizzeriji Etna v Podutiku pri Ljubljani in moram priznati, da sem bil prav prijetno presenecen. Gobcna kelnarica (prava domaca, beri 100kg), prijeten ambient, okusni in dovolj veliki obroki hrane, cene pa vec kot primerne tudi za napol prazen studentski zep. Poskrbljeno tudi za parking. 5*
 

Alisha

Pripravnik
8. nov 2007
36
0
6
Meni osebno pa se Cantina Mexicana čedalje bolj dopade. Hrana je božanska, cene sprejemljive, postrežba je tudi super (no, odvisno od natakarja) in ambient je zelo prijeten. Trenutno restavracija number 1 v Ljubljani...vsaj zame, seveda. :D
 

pikec85

Pripravnik
24. jul 2007
840
0
16
38
www.lajsta.si
prejšnji pondelk bli v kendovem dvorcu v idriji in je blo super ...

cca 10 hodov, bolj naša (briška) vina, hrana okusna in domača ... ostal sm brez besed, vem pa, da smo natakarje tam gor pomojem nasmejali do solz ...

še kdaj bm peljal mojo tja ...

ambient odličen, še posebej un vitez v oklepu pri vhodu
wink-1.gif
 

pikec85

Pripravnik
24. jul 2007
840
0
16
38
www.lajsta.si
smo bli cela firma - cena naj bi bla med 80-100€ - zrihtan je pa blo za cca 50€ - dobro da padeš dol, sam edin sob si nisem ogledal - pa drugič!
 

Babette

deklica
31. jul 2007
862
0
16
32
Ljubljana
V nedeljo v poznih vecernih se odpravimo, jes + trije kolegi
na vecerjo (beri pico) v FOCULUS Lj.
Narocimo:
- 2x mala morska pica
- 1x mala serova pica
- 1x mala kraska pica
- 2x zala harmony
- 1x 3dcl juica
- 1x rum

In ko to vse lepo popacamo in popijemo, prosim sexy natakarja za racun.
Prinese in nemores verjet, da smo za vse skupaj dali 31€.
Tja bom se prsla, tako zaradi dobre pice kot dobrega natakarja, huh!
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
To nedeljo, sva šla z mojo po prijetnem popoldanskem sprehodu po Opatiji, jest v konobo Maretina (Viškovo, nad Reko).

Včasih je bila to zgolj ribarnica, pred cca. 10-imi leti pa so, na pobudo domačinov začeli tudi kuriti pod kastrolami.
In zdaj je to ribarnica/konoba, vedno polna domačinov, ker so daleč naokoli znani po vedno svežih morskih dobrotah, imajo nekaj stalnih privat dobaviteljev, in zelo sprejemljivih cenah.

No v glavnem;
-hladna predjed - bakalar na belo za dva,
- ribja juha, 1x
- školjke na buzari (4 različne vrste) za eno osebo, vendar dovolj za dva,
-glavna jed, kalamari žar z blitvo po dalmatinsko
-divji brancin cca. 40 dag, blitva po dalmatinsko
-liter jamnice, 0,3l pomarančnega soka
vse skupaj, 31€.

V glavnem zelo okusno in denarnici prijazno, v posmeh vsem "kvazi morskim oštarijam", z v višave navitimi cenami, kjer ti prodajajo globoko zamrznjene "dobrote iz skrinje", s sumljivim poreklom.

Dnevna ponudba se spreminja, glede na to, kaj se zjutraj zatakne v mreže, zato se ne velja 100% zanašati na, sicer skromni, jedilni list, ampak je bolje povprašati natakarja, kaj imajo "pod pultom".

v glavnem, če se potikate kaj tam naokoli, se vsekakor velja ustaviti, če vam bo krulilo v želodcu.
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.