DOBRE gostilne, SLABE gostilne

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
azur ni vec kar je bil. potrjujem
zmaga.gif
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.259
270
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Foculus..., kaj pa vem. Ko se je odprlo je bila ena boljših pizzerij, čez čas so začel na bone talat, jim je pa kvaliteta precej padla. Že dolgo me niso videli.

Bli učer, majo še vedno dobre pice.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Dobila že ful dobro, pa tudi tako zažgano, da sem jo vrnila...izgleda čisto od dneva odvisno,...samo sem bila večkrat zadovoljna kot ne, da bi se pa po tleh metala od kvalitete pa ni...
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Hmm no vidis jest sem pa slucajno tam jedel in morem rect da je pizza bedna,full tanek testo,nabito s sirom,testo je se tako listnato,nevem od kje je sedaj moda delat listnato testo.

Stem da je navadna pizza 8.20eur,pa se majhna je.

Moral sem se malo izkaslajt ker sem pac slisal da nekateri tisto sranje celo hvalijo.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ne vem, jaz sem nazadnje jedla tam kako leto nazaj in takrat je bila še kar,....zadnje čase pa raje v Piazzo, ki je ravno tako na tistem koncu, zavijem...
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Sej s piazzo sem jo tudi primerjal in nima tale bezigrajski dvor kej praskat zraven,stem da je v piazzi 8.6eur extra pizza in ne navadna za katero v dvoru kasirajo 8.2eur
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.278
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Probaj Azur v Rožni dolini. Ambient je dober, izbira pizz velika..., same pizze pa so bile super.

Prebiranje te teme, me je prepričalo, da bo danes na jedilniku kar pizza.
grin1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Probaj Azur v Rožni dolini. Ambient je dober, izbira pizz velika..., same pizze pa so bile super.

Prebiranje te teme, me je prepričalo, da bo danes na jedilniku kar pizza.
grin1.gif

Ce je to tista postrihana hisa,potem sem ze bil notr,pa mislim da ni bilo tako slabo.

Kaj me vabis na pizzo?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.278
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Azurju je ful padla kvaliteta, tudi Piazza že dolgo ni več to kar je včasih bila. Včer sem bla v Foculusu (po hokeju pač
grin1.gif


LP

Ok v Azura nisem prej hodil, tako da ne vem kaka je bila prej.
smile-1.gif



Pod Trto ob ljubljanici so tudi RES dobre..., cena je sicer mal navita okoli 8€.., pa ambient ni nič posebnega..., temačna krčma.., samo če se hočeš res pošteno nažret, potem je to prava stvar.

Poleg tega pa še Subito kolosej. Drugačno testo in sir - beri boljše. Dobra pizza.
zmaga.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Azurju je ful padla kvaliteta, tudi Piazza že dolgo ni več to kar je včasih bila. Včer sem bla v Foculusu (po hokeju pač
grin1.gif


LP

Ma kaksen tunel,mam isto kolega k nabija o tem tunelu pa je cist brezvezna piza,no tolk slaba po spominu ni bila.

Recimo tam nasprot WTCja k je pizzeria sem sel nazadnje pa je tud nekaksno listnato testo,pa kolega neke gobe gor dobi,pa vidim da so vlozene sluzaste komaj okusne,medtem ko sem bil pa enkrat na prulah pod trto tam so imeli pa zanimivo varianto ker so imeli suhe gobe gor in so bile full bolj okusne in aromaticne,tko da za nekoga k so mu gobe full vsec bi bilo to za pogledat.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ce kdo gleda bolj iz studentskega vidika imate v zupancicevi jami pizzerio sorento,pizze so tko vredu,ni nobene znanosti,bolj tanke ampak je kaksna kmecka 6 eur,tko da se kr pozna proti ostalim oderuhom k majo 8 ali vec eur pizze.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.880
1.331
113
Še malo mojega poročila.
grin1.gif


Picerija Osmica na Nazorjevi:
Super pica, testo odlično, rukola sveža. Simpatičen ambient, super sladica. Priporočam.
1x velika pica, 1x mala pica, pijača, sladica, cca. 22,00 €
zmaga.gif


Figovec na Gosposvetski:
Predjed carapaccio (žrebičkov) z rukolo, žrebiček v poprovi omaki s prilogo, pijača, cca. 30,00 € za eno osebo. Priporočam.

Allegria na Nazorjevi.
Ocvrti Puran v parmezanovi omaki. Kaj naj rečem, nebesa.
grin1.gif
Sladica, torta z Nutello ter banano.
2x motovilc solata, 2x puran v parmezanovi omaki, pijača, 1x torta, 1x tiramisu, cca. 50,00 € Priporočam.

Kaval na Brodu:
Brez pripomb, pica odlična plus vse ostale jedi, ki sem jih probal. Pohvalna postrežba!
zmaga.gif

1x puran z rukolo, priloga krompir pod peko, 1x mala morska pica, pijača, cca. 25,00 €

Gostilna Portal na Zaloški:
2x prebranac, 2x šipkana pleskavica, 4xpečene ter pohane paprike, 3x baklave, pijača (ogromno), nekaj kokakol, buteljčna vina, itd. Cena cca. 200,00 €, samo so vina nanesla večjo ceno. Meni osebno najboljša Balkana hrana v Ljubljani.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Šu preverit Azur po dolgem času...

Ni me ravno navdušil. Pica na eni strani dosti bolj zapečena (preveč) kot na drugi, drugače testo dobro, pravtako paradižnikova omaka.

Pica se je po vsej verjetnosti delala prepočasi...razvaljal testo, namazal paradižnik in predolgo čakal, da je šla v peč. Pica mora biti narejena karseda hitro, ni važno a se mudi al ne. Dodatki so stvar okusa....privoščil sem si Lovsko, pri kateri mi slanina ni bila nevemkaj ostalo pa ok. Naslednjič jim bom dal možnost z eno bolj lahko zelenjavno različico.

Zdaj moram nazaj v Piazzo obnovit okuse...San Pelegrino + Nacho ==
cheer.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik miha013 pravi:
Piazza pa Putanesca če se želiš izognit masi študentov ki jejo (jemo
smile-1.gif
) na bone

Piazza, Puttanesca in Tunel - vse tri gostilne imajo isti lastniki.

Drugače pa moj glas gre za Trto in Kaščo Mrlačnik.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.