DOBRE gostilne, SLABE gostilne

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Citat:
Uporabnik Babette pravi:
V nedeljo v poznih vecernih se odpravimo, jes + trije kolegi
na vecerjo (beri pico) v FOCULUS Lj.
Narocimo:
- 2x mala morska pica
- 1x mala serova pica
- 1x mala kraska pica
- 2x zala harmony
- 1x 3dcl juica
- 1x rum

In ko to vse lepo popacamo in popijemo, prosim sexy natakarja za racun.
Prinese in nemores verjet, da smo za vse skupaj dali 31€.
Tja bom se prsla, tako zaradi dobre pice kot dobrega natakarja, huh!

Glede na to da praviš da je to poceni me zanima koliko so kaj cene drugje v LJ ?
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Ah ja, Cantina Mexicana je podn od podna. Kar pa se mehiške hrane tiče - ni treba bit ravno umetnik, da znaš pripravit zadovoljiv obrok. Tisto kar strežejo pri nas pa je faaaaaaaaaaaaaaar away od dobre mehiške kuhinje.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Zakaj te pa Cantina moti?

Meni je všeč, ampak jest ful težko komentiram pravo mehiško hrano, zato bi mogoče malo več napisal, kaj konkretno je vse narobe.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
nisi napisala kok je tipa vse tole stalo
grims-1.gif
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Ksz...

Asado, Levec pri Celju, kakšen mesec dni nazaj...

-2x polnjeni lignji
-2x dagnje na buzari
-1x prestace
-1x nek vege krožnik
-1l cabernet sauvignona
-2x neka sladka zadeva (pecivo z banano, prelito s čokolado...)
-5x borovničke
-2x dcl traminca

Postrežba ne za 5*, temveč za 6*, okus mnjami, cena za vse skupaj pa nekje okoli 115€. Niso zastonj že nekaj let moja naj restavracija v Celju in okolici.
 

rotek

Pripravnik
10. okt 2007
170
1
18
Jaz se pa s svojo zmeraj ustavim v Lenartu pri piceriji Agata. Vedno odlične, sočne pice (še posebej mi je všeč, ker je šunka nasekljana in ne vržena gor k ena flika). Če boste na tistem koncu obvezno priporočam.
Pa še link da boste vedl točn kje je to: http://www.pizzeria-agata.com/

Ajde
cool-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Foculus..., kaj pa vem. Ko se je odprlo je bila ena boljših pizzerij, čez čas so začel na bone talat, jim je pa kvaliteta precej padla. Že dolgo me niso videli.
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
No, naredim malo reklame za restavracijo Poncho na Ptuju. Sicer je malo tak , ker po pravici povem, da smo družinski kolegi, ampak vseeno... Zraven restavracije je velika terasa z veliko otroškimi igrali, sedaj pa delajo tudi ogromen šotor, v katerem bodo raznorazna igrala, ki se bodo menjavala , saj bo to na nek način razstavni prostor za igrala.
Fino je, ker je to pri nas edina varianta,kjer je res poskrbljeno za otroke. Restavracija pa je v bistvu mehiška, sedaj (veliko obiska) pa bodo jedilnik popestrili še z drugimi jedmi.
Je pa res, da je ful gužva, ko se začne seozona terase. Btw priporočam patata con pollo
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.329
113
KSZ

Po dolgem času sem šel v picerijo&ter ostalo Azur, ki se nahaja na Viču.

SPLETNA STRAN AZUR

Tako bom rekel, pice niso več tisto kar so bile. Testo prežgano, pica hladna, dodatkov minimalno tako da sem poklical kelnarja ter mu pico zavrnil. V zameno sem naročil testenine, ki pa so bile vredu. Nimam pripomb. Pice mi potem niso računali, kar je pohvalno, so se tudi opravičili. Vseeno so mi pustili slab vtis, nekoč so res imeli dobre pice. Če mislite jesti pico svetujem kakšno drugo picerijo, testenine ter rižote pa niso slabe, samo jaz sem hotel pico.
grin1.gif


Cena:
1x testenine, 1 rižota, 1xcoca cola, 1x navadna voda, 2xpalačinke z nutelo in sladoledom, cca. 30,00€, solidna cena.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.088
113
www.adriamedia.si
Imajo še vedno dobre, zgleda samo, da si nerodno naletel ... Sem tam (ali si vzamem za s sabo) v povprečju vsaj 1x na teden, pa so me kar se spomnim (recimo zadnje leto, dve) samo 2x razočarali (1x navadne gobe namesto svežih, 1x zanič, spodaj zažgana pica). Obakrat opravičilo + druga pica, 1x celo zastonj (in zažgana in nadomestna) ...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.329
113
Možno, da sem naletel.
Vsekakor nisem obupal, bom poskusil še kdaj, če se mi še takrat zamerijo potem jih pač odpišem, ker konkurenca je velika.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.