DOBRE gostilne, SLABE gostilne

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Jaz sem bil tam v torek na pleski in je bila super!!!!
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Gostilna Rekar, Kranj (če se pelješ po stari cesti iz LJ-Medvode-Kranj, takoj na začetku Kranja zaviješ desno in ni več daleč).

Dober ambient, postrežba normalna, okusnost hrane dobra, cene zmerne, meni še kar bogat.

Skratka, pohvalil bom v glavnem to kar ponavadi pridem jesti...to je gobova juha v kruhovem krožniku. ENKRATNA!!! Ponavadi pojem samo to s krožnikom vred in sem poln!
aplauz.gif



Izgleda pa nekako takole
gobova.jpg


cheer.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.329
113
Malo bolj fenski različico imaš v Kongotu.

Drugače je pa tukaj Jelen, Portal, Napoli, Jovo (zelo negativne izkušnje, ne priporočam)
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.329
113
Samo Jovota. Hrana ni podobna ničemur, premalo kuhana, neokusno pripravljena, odnos je poden, imam občutek da tudi živila niso sveža.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Jovo, totalna menza....mi je bilo po pleski zelo slabo. Vse ostale tri opcije so pa super....
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.329
113
Poskusi Atrium v stari Ljubljani. Nahaja se na Gornjem trgu.

Super zadevca. Imajo jedi pod peko,itd. Hrana je zelo okusna ter prav taka kot jo pripravljajo na jugu.
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
ksz

Gostilna Trojane, baje imajo najboljšo ocvrto (pohano) kuro...pa ja.
Me moja sprav tja češ da je tam res piška najboljša ker jo vsi hvalijo, pa ji prbijem, da s pohano kuro tople vode pač nemoreš odkrivat ( kako prav sem imel) ampak vseeno nasedem in se na poti domov ustaviva...
Goveja juha postrežena topla...bljak, na gobovi se je naredila že smetana
Potem pol ure čakanja, ker baje "pipiko " pripravljajo po naročilu za vsakega posebej ( med tem sem ves kruh iz košare požrl, tolk lačen sem bil), no in prinesejo "pipiko" ki ni bila nič posebnega ( moja naredi boljšo doma), tenstan krompir , ki je bil mlačen in solato...hm definicija solate je pri njih zgrešena...vse to plus pijača ( zala harmony in sadni čaj) 21€ ( da se razumemo ,porcija pipike je bila enojna, ker je gor 60 dkg mesa
confused-1.gif
, v glavnem 5 koncev mesa sva dobila...
Ne priporočam ali sva pa samo midva imela smolo
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ne ni, pri Janežiču so veliki kosi in slabo prepečeno, super pipika oz. nartabolša je na Brezovici pri Kopaču....
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
...ksz...

Kje je pa kaka "pametna" gostilna v okolici Moravskih toplic?

Kolikor sem gledal na mojagostilna.com bi naj bil Aleksander O.K.?
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Glede na to, da nisem ravno ljubitelj aviacije, v bistvu se ji izogibam v, kar širokem krogu, so se mi vendarle, ob ob branju tega članka, malo pocedile sline.

Pa sem si rekel, pojdimo probat... in nisem bil razočaran - strežejo z izvrstnimi mrtvimi kurami, po precej dostopnih cenah.
 
Nazadnje urejeno:

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
V samih Moravskih Toplicah imaš Vilo Šiftar, kjer so dobre predvsem pice, Aleksander je ok, pa ni ok, ambient je ok, vse drugo pa bolj tako, ampak govori se, da se za turiste zelo trudi, medtem ko domačine zanemarja! Nedaleč od Moravskih Toplic imaš vinotoč Lipič&Passero, odlična ponudba, ambient odličen, osebje ok, vendar je odprto samo od petka do nedelje, potem je blizu tudi vinotoč Erniša, tudi vredu! Če se podaš iz Moravskih Toplic proti MS, pa imaš v Martjancih 3 taka gostišča, motel Čarda ( še kar vredu), gostišče Šinjor (zelo prefinjeno gostišče s tradicijo in dobrim imenom pri turistih) in nedolgo nazaj ponovno odprto gostilno pri Urški (nasproti Petrola), odkar se je zamenjal lastnik še nisem bil tam, slišal sem pa, da je kuhinja zelo dobra!

Upam, da sem ti vsaj malo pomagal!
zmaga.gif
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
pod roznikom - mi recemo ''čad'' nevem kako kej ostali recejo - meni najljubsa gostilna, lep sprehod, odlicna hrana, super vrt, prijetno vzdusje (zunaj in notri) dobri natakarji (so izjeme ja...) in pa seveda odlicna hrana! meni osebno res odlicna, za druge pa nevem. tudi cene niso zasoljene. vsec mi je to, ker lahko prides na poslovno kosilo v kravati in v trenirki in blatnih supergah, pa te nebo nuben postran gledal.

foculus - vse super, prijazni natakarji, prijetno czdusje, dobra lokacija, samo pizza mi ni dobra, oz. drugje je boljsa.

meksicana (nasprot cuty surka in asa, nism sigurn da se imenuje mexicana) men osebno zlo dobr, brez slabosti. vedno sedim za isto mizo ob priblizno isti uri, tko da nas vedno postreze isti natakar, ki je res super, ostalih nemorm ocent. notr tut se nism bil, razn na wcju.
smile-1.gif


kavcic, brezovica, vse zlo dobr, hrana, postrezba, ambient, ...nism pa se jedu druzga k piscanca, tko da kok so dobre druge stvari nevem. sploh ne razmisljamo kaj bomo, ko smo tam vedno jemo piscanca.


drugam ne hodim ravno pogosto.
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
...ksz...

Kje je pa kaka "pametna" gostilna v okolici Moravskih toplic?

Kolikor sem gledal na mojagostilna.com bi naj bil Aleksander O.K.?


tudi mene to zanima.....da bomo s kolegi za novo leto vsaj kaj pojedli
grin1.gif
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.250
113
Citat:
Uporabnik Antonioo pravi:

pod roznikom -

foculus -

meksicana

kavcic, brezovica,

drugam ne hodim ravno pogosto.


kako temu rečejo.... "so last century" ... vse naštete gostilne živijo samo še na (res) starem renomeju. Ampak kdor hodi res redko verjetno boljššega pač ne pozna.
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.