desire vs galaxy S

clarity

Pripravnik
5. dec 2007
72
0
6
Zivjo,

odlocam se med tema dvema telefonoma, pa me zanimajo izkusnje tistih, ki so v rokah imeli oba, kaj bi priporocali?
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.588
288
83
www.kacnje.eu
SGS je pri meni pretehtal, čeprav sem bil prej navdušen nad Desirejem. Sploh zaslon in baterija sta
priden.gif
 

ViSiON

Pripravnik
18. okt 2007
41
0
6
Ma sej tut to lahk z zaslonom svetiš (maš aplikacijo, ko ti nabije osvetljenost na full in služi kot svetilka). Sprobano po temi sveti na Spici čist kul, na GS pa verjetno še precej bolje.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Citat:
Uporabnik krava pravi:
SGS je pri meni pretehtal, čeprav sem bil prej navdušen nad Desirejem. Sploh zaslon in baterija sta
priden.gif

Brat je včeraj nabavil Galaxy S. Za baterijo ne morem rečt, kak je dobra/slaba, zaslon pa je res hud.

Zaenkrat, kaj mi ni kul, predvsem v primerjavi z iphonom:

1. Telefon mi je previsok, težko je delat z eno roko in klikat s prstom po celem zaslonu-moraš že telefon v roki premikat Pa nimam malih dlani...
2. Skrolanje po kontaktih ima čuden pospešek, pol pa za delček sekunde zatrokira.Ni lepo na pogled.

Bom še kaj dopisal, ko ga dobim vsaj za kako uro ali 2 na test
wink-1.gif
 

clarity

Pripravnik
5. dec 2007
72
0
6
hvala vsem, sem se tudi sam nagibal k galaxy S... moram probat najt kje kaksnega za sprobat. Na Mobitelovih centrih so bili dosedaj povsod razprodani.
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Ko sem se po parih dneh z Galaxyjem, poigral z kolegovim Desirejem,.. Moram rečt da slednji deluje smešno.

Je majhen, težak kot tank (ok priznam ima boljšo izdelavo) in precej slabši ekran (zunaj). Tudi Samsungov TouchWiz se mi bolj dopade kot Sense. Mogoče res ni tako lep, je pa zato veliko bolj uporaben (vsaj zame).

Samsung pa res lahek (čeprav plastika), lepo sede v roko in je užitek z njim delat. Torej pomoje eden boljših telefonov letos in glede na specifikacije sigurno boljši value kot iPhone 4 (če le nisi iPhone fan). Jaz sem svojega dobil za dobrih 300€ prejšni teden na bolhi (tako da gledam to ceno)
smile-1.gif
Zdaj Mobitelu zgleda pohajajo zaloge in so cene malo narasle.
 

mobilni

Pripravnik
14. jan 2009
367
0
16
Ribnica
Samsung ima le touch wiz slovenski.

Ja tudi jaz sem med enako dilemo. Vendar me desire bolj prepričuje, saj nima težav z lagom , gps-om kot samsung. Za povrhu pa še pri samsungu niso resni glede updatov
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
39
Bled
Mah kr ene strelaš....Uradni update za samsung je že zunaj, kar recimo za motorolo ne moremo rečt....Poleg tega pa če že kupuješ tak telefon potem se smatra, da imaš voljo sedet za računalnikom in kakšno stvar na telefon naložit oziroma probat kakšen neuraden update......kateri so bolj pogosti kot pa jest menjam gate:) glede laga in gps-a nobenih problemov, če si težki uporabnik in pikolovski si boš lagfix namestil in zadeva laufa, da jo komaj bremzaš, če si povprečni ti bo pa ql brez lagfixa,

Če bi pa radi out of the box zadevo si pa kupite iphone4, če vam je predrag pa priporočam nokio 5110
 

mobilni

Pripravnik
14. jan 2009
367
0
16
Ribnica
Ja pa imate prav. Sedaj sem se malo bolj pozanimal okoli telefonov. Prevaga galaxy, težave pa se pojavijo večino samo na tistih telefonih ki rootajo in nalagajo vse različne verzije različnih romov. (svega i svašta) Pa tudi na kies se poveže brez problema, samo po pravilnem postopku.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
498
83
Upoštevaj tudi da je galaxy prišel precej kasneje na trg kot pa desire