Dan državnosti

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.972
5.179
113
model pač noče iz šiške očitno. Še studio ima pod bazenom :)

In ja, je zaslužil verjetno, ampak živi pa čist u izi kar vidim.

Lahko je skromen, pod palcem pa ima ogromno - še po tujini je bil kar znan z Here I come Here I go...


Je pa tudi politični avtist:

 

napetost

Fizikalc
10. mar 2018
188
73
28
Zanima me če je še kakšen PM na svetu. Ki je poročen, v javnosti pa skoz plehpičko okrog vlači. pol se pa dere kot calimero, ko plehpočka ni povabljena na kakšen dogodek
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in 8888

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Zanima me če je še kakšen PM na svetu. Ki je poročen, v javnosti pa skoz plehpičko okrog vlači. pol se pa dere kot calimero, ko plehpočka ni povabljena na kakšen dogodek
Tako je, če verjamete vsaki izmišljotini.

Medtem pa so navedbe iz Reporterjevega članka že zanikali tako v kabinetu premierja Goloba, kot tudi v kabinetu predsednice DZ Klakočar Zupančičeve. Iz službe za odnose z javnostmi so sporočili, da je predsednik vlade Golob svojo odsostnost na seji vnaprej opravičil zaradi obveznosti, ki jih je imel v Novi Gorici, prisotnost Gabrove pa, da ni bila načrtovana, še piše Reporter.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi in mosseero

jello

Guru
22. sep 2008
9.688
3.569
113
Zanima me če je še kakšen PM na svetu. Ki je poročen, v javnosti pa skoz plehpičko okrog vlači. pol se pa dere kot calimero, ko plehpočka ni povabljena na kakšen dogodek
Dokazano brez resne psihološke motnje človek nima niti minimalnih pogojev, da se sploh znajde v situaciji, da kandidira. Velja v določeni meri za vodilne položaje tudi na drugih področjih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mistique

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Sam je pa krucefiks ta dr.Pertanti.
Na Aleševem solkanskem kavču švica in meče naokoli moĆefit....pa Alešu iz GENija ne nakloni tudi sekunde ne medijske pozornosti.
Če poenostavimo jedernato...bivšega sodelavca ima za sužnja.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Šefica srbjanskega parlamenta pederka Sveta Ana ni tako sramežjiva da bi se morala skrivat,,,,
 

napetost

Fizikalc
10. mar 2018
188
73
28
Pa resno me zanima, če je v svetu kak P.M. , ki je poročen. Okrog pa se z ljubico kaže. Dokler uradno nista ločena naj se temu primerno tudi obnašata.
Morala pa to
 
  • Haha
Reactions: mistique

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.169
2.361
113
v lokalni ostariji
Ni treba daleč :

Silvio Berlusconi 1990–2014 poročen z Veronica Lario.

Karima El Mahroug aka Ruby je bila 2010 stara 17 let - bunga bunga.
Silvo ruby ni okoli vozil in je predstavljal kot svojo partnerico...

Daj potrudi se in najdi primer kjer je predsednik vlade/parlamenta s poročen in okoli vozi novo partnerico.

Bill Clinton je tudi skrival Monico. Nikoli je ni predstavljal kot svojo partnerico...