Dan državnosti

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.955
3.250
113
Letos je bila na predsedniski palači (ce nisem padel na kaksno fake objavo) poleg slovenske zastave , mavricna zastava (LGBT).

FzdpYFcWIAILGx3.jpg

FzXSwhpWwAEPRWo.jpg
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Me zanima kako bi izgledala mavrična zastava na White House-u ali pa kje drugje.
Tega verjetno ne bi naredil tudi kakšen predsednik, ki bi bil dejansko feget

nimam pojma kaj pravi protokol in morebitna zakonodaja...
a kdo ve, a je res dovoljeno vsako coto obešat zraven državne zastave na protokolarne objekte?

bi reku, da sem užaljen, ampak v bistvu nisem, ker so me teli rdeči noski že tolk preparirali, da mi vse skup dol visi
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in 8888

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.977
3.746
113
Ljubljana
hmpg.net
Me zanima kako bi izgledala mavrična zastava na White House-u ali pa kje drugje.
Tega verjetno ne bi naredil tudi kakšen predsednik, ki bi bil dejansko feget
Takole:

1687884598106.png



pa pritožili so se, ker ni USA na sredi:
Fitton went on to cite U.S. Flag Code §7. (e), which reads, "The flag of the United States of America should be at the center and at the highest point of the group when a number of flags of States or localities or pennants of societies are grouped and displayed from staffs."
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
Tole z Belo hišo je bil res slab primer saj je Biden-Harris administracija ena najbolj woke oz. pro-woke na svetu in ima tudi v lastni sestavi nekaj umsko bolanih ljudi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.704
6.272
113
Tole z Belo hišo je bil res slab primer saj je Biden-Harris administracija ena najbolj woke oz. pro-woke na svetu in ima tudi v lastni sestavi nekaj umsko bolanih ljudi.
Ni na mestu pisat o umsko bolanih ljudeh v povezavi z mavricno zastavo ker ta pac predstavlja LGBT (al pa p.edre, lez.bijke, itd ce je komu ful ljubse tako zapisano) za katere so se najbolj zadrti konzervativci nehali okol trobezljat da so umsko bolni. Sej verjetno nisi mislil tako se pa lahko tako bere.

tud ukrajinska zastava je visela na palaci pa verjetno se kaka druga in naj zarad mene visi se mavricna. Ni problem v zastavi. Problem je v dvojnih merilih. Ko javno deklarirana lezbijka ki jo povsod turijo kot nekaj najboljsega ker ima sedaj otroka, javno seksualizira otroka o tem ne pise nihce. Ker je pac na kul strani. To je problem. Ne pa mavricne zastave
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
A ima kdo video tiste NPC hoje od Musarja? Zadnjič sem ga videl na redditu, zdaj ga pa ne najdem več.
 
Saj res ne, da bi tole zagovarjal ampak... A veš kje živi človek sedaj? V bloku iz 60-70ih, z ženo na vozičku. Starši? Iz kosez. Tako da glede na ves denar, ki ga je zaslužil, da šele sedaj gradi, mi je res čudno in to ravno v kosezah :D
koliko je model zaslužil s sviranjem, reklamiranjem itd? Ne ravno malo. Stanovanja v Lj tudi niso najcenejša. Torej črto, če živi v pajzlju, kjer pušča streha in nima štroma je stvar še vedno ne najcenejša. Skratka dajva to stanovanje in cekine na eno stran tehnitnice na drugo pa eno povprečno nepremičnino, ne nujno v LJ (če so že šoldi problem)

A misliš da ne bi mogel s prodajo stanovanja in z zasluženimi sredstvi kupiti kake vrstne hiške ne ravno v centru LJ, ampak morda kje bolj zunaj LJ, obrobje, morda kaka sosednja občina in tako sebi in ženi omogočiti lahkotnejše življenje? je must have house in LJ eno in edino?
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.399
965
113
Obišči stran
koliko je model zaslužil s sviranjem, reklamiranjem itd? Ne ravno malo. Stanovanja v Lj tudi niso najcenejša. Torej črto, če živi v pajzlju, kjer pušča streha in nima štroma je stvar še vedno ne najcenejša. Skratka dajva to stanovanje in cekine na eno stran tehnitnice na drugo pa eno povprečno nepremičnino, ne nujno v LJ (če so že šoldi problem)

A misliš da ne bi mogel s prodajo stanovanja in z zasluženimi sredstvi kupiti kake vrstne hiške ne ravno v centru LJ, ampak morda kje bolj zunaj LJ, obrobje, morda kaka sosednja občina in tako sebi in ženi omogočiti lahkotnejše življenje? je must have house in LJ eno in edino?

model pač noče iz šiške očitno. Še studio ima pod bazenom :)

In ja, je zaslužil verjetno, ampak živi pa čist u izi kar vidim.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
941
113
Emona / Carnium
koliko je model zaslužil s sviranjem, reklamiranjem itd? Ne ravno malo. Stanovanja v Lj tudi niso najcenejša. Torej črto, če živi v pajzlju, kjer pušča streha in nima štroma je stvar še vedno ne najcenejša. Skratka dajva to stanovanje in cekine na eno stran tehnitnice na drugo pa eno povprečno nepremičnino, ne nujno v LJ (če so že šoldi problem)

A misliš da ne bi mogel s prodajo stanovanja in z zasluženimi sredstvi kupiti kake vrstne hiške ne ravno v centru LJ, ampak morda kje bolj zunaj LJ, obrobje, morda kaka sosednja občina in tako sebi in ženi omogočiti lahkotnejše življenje? je must have house in LJ eno in edino?
Pešut je lokal patriot. Menda je jasno po vseh merilih. Tudi dvojnih, če želite.

Kako ga je denar spremenil pa je bilo najbolj vidno, ko je za mano stal v vrsti za bankomat in ko sem mu povedal, da bankomat več ne dela, se je povsem poklapan obrnil in razočarano zapustil prizorišče tržnice.
 
  • Haha
Reactions: sajkek

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
Ni na mestu pisat o umsko bolanih ljudeh v povezavi z mavricno zastavo ker ta pac predstavlja LGBT (al pa p.edre, lez.bijke, itd ce je komu ful ljubse tako zapisano) za katere so se najbolj zadrti konzervativci nehali okol trobezljat da so umsko bolni. Sej verjetno nisi mislil tako se pa lahko tako bere.
Res je, nisem tako mislil. Oznaka o umsko bolanih ljudeh ni letela na vse pod mavrično zastavo temveč na tiste visokopozicionirane ljudi iz Biden-Harris administracije, ki so zmedeni glede lastnega telesa in se biološki moški identificirajo kot ženske ali pa nekaj vmes oz. kakor kdaj (fluid ali kako si že rečejo). Homoseksualcev nimam za umsko bolane ljudi in jih kot take tudi nikoli nisem dojemal.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.275
113
Ali pa državna proslava pod vodstvom leve slobode.
Ali lahko rečemo, da je tale naš praznik ekvivalent 4. juliju v ZDA? Mislim kot dogodek!

p.s. ROBOCOP Musar od 7:27 naprej. Ostale pa najdite sami!