Dan državnosti

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
Ob dnevu državnosti, ko praznujem formalno neodvisnost od predhodnega režima oziroma odcepitev od Jugoslavije, iskreno čestitam vsem zavednim državljanom oz. vsem pro-slovensko orientiranim ljudem :nazdravje: Na še mnogo let ampak naj bodo v bistveno boljšem stanju kot (do) sedaj, vse se da če se hoče :cheer:

zastave-pravilno-izobesanje-864x432.jpg
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.735
2.345
113
Pomurje
Za novo leto sem si zaželel več.enotnosti na alterju in državi.
Na žalost je ravno obratno..
Kaj češ, desna scena zdaj komplet rula! Kaj si pa mislil, da bo? Če bi se Ivan obdal s pametnimi ljudmi, bi bilo drugače. Ampak očitno na desnem polu ni pametnih in poštenih, na levem pa so ljudje iz marsa, tak pametni, da so neumni
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Oakey

Majstr
3. feb 2016
830
498
63
in kdo je kriv, da so v preteklosti lezli v rit Putinu, diplomacija na relaciji z ZDA je pa bila praktično mrtva? mal se vpraši kako diplomacija sploh deluje
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
Prvih 5 minut je bila ta tema naravnost fantastična, lepa za pogledat.
In potem so jo zj... praporščaki....

Mnja... sem upal, da bo vsaj letos zadeva ostala brez replik, saj je ta topic mišljen kot čestitka določenim ampak seveda temu bi bilo tako. Kot lani, ko se je nekdo pri bolj kot ne enaki čestitki (namenjeni zavednim državljanom in pro-slovenskim ljudem) spravil potem spraševat kaj je pa z ostalimi v smislu a ostalim pa ne čestitam ali nekaj podobnega... LoL Mislim ej, čestitaš, ne čestitaš, kakor že pač hočeš in to je to pa adijo.
Za podjebavanja (politična ali kakršnakoli pač že) je dovolj drugih topicov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
hm....pravijo da je radikalna politična delavka zbrisala tale tvit . A ni več ponosna na njega. Al se je spomnila da je v Sloveniji ?
20200626_195723.jpg
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Kaj češ, desna scena zdaj komplet rula! Kaj si pa mislil, da bo? Če bi se Ivan obdal s pametnimi ljudmi, bi bilo drugače. Ampak očitno na desnem polu ni pametnih in poštenih, na levem pa so ljudje iz marsa, tak pametni, da so neumni
V bistvu je na desnem polu velik pametnih ljudi, sam so utišani.
 
  • Wow
Reactions: Kamele0N

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.018
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Pa ti veš kaj je desna stran? Hvalica je bil pri social demokratih in šele potem ko EU SD stran ni sprejela SDSS, so slednji spremenili ime in šlimed ljudko stranko. Hvalica je bil en tak pajac, kot je Mahnič.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Sej veš, da tebe ne jemljem resno. Hvalico gre primerjat z Mahničem.... :valjamse: :valjamse:

Dej razsvetli me. Kaj pa je desna stran?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
V bistvu je bil dr Jože Pučnik še najbolj nategnjen.
Sicer pa praznujemo dan državnosti in čas ko smo bli Slovenci kot eno. Tko da pustva to temo v miru.