Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

jest5

Guru
18. avg 2007
25.162
-8.273
113
A sem ti jaz kriv, da imaš citat tak, da izgubi ves pomen in zavaja?

Lahko bi pač nalepil celega, takole: "Polno cepljenim svetujemo, da se ne testirajo s hitrimi antigenskimi testi, ker pri cepljenih niso dovolj zanesljivi, sploh v začetku bolezni, ampak se morajo testirati s PCR-testom"
Ne vem kaj tebi dogaja... Ampak točno to je bilo citirano
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Daniel , ne sekiri se. Karkoli bi hotu slediti, niti ne moreš. 2700 ukrepov si niso zapomnili niti tisti, ki so jih odrejali. Pomoje si jih niso niti 5. Debata je pa takšna, kot bi moral za nekatere biti. Skregati ljudi. To je trenutna vlada delala zmeraj, ko je bila na oblasti. Zdej so šli še korak dalje. Zapiranje, deljenje, grožnje, žalitve, neupoštevanje pravic,prisilni podpisi.... Ni da ni. Neki takega, kot je delal tisti z malimi brki pod nosom med 2WW. Pa še nekaj provokatorjev, ki delajo zgago in služijo vodji za senvič in je družba popolna. (no eden menda dobi še coca-colo zravn)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
"Danes sem prejela tretjo, osvežilno dozo cepiva Pfizer. V sistemu ZVem mi na digitalnem certifikatu izpiše, da sem danes prejela drugo dozo cepiva in ne tretjo, tako je moj certifikat neuporaben pri potovanjih v tujino še nadaljnjih 14 dni."
Od kdaj pa so za potovanje v tujino zahtevani trije odmerki? :sprasujemse:
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Od kdaj pa so za potovanje v tujino zahtevani trije odmerki? :sprasujemse:
a ne vidiš da lažejo zopet. finta je, da ne znajo lagat in jih hitro pogruntaš. če flatertarjem bolje uspeva kot antivaksarjem.
v bistvu imajo antovaksari ene 3 stavke/stvari, na katere se nonstop obračajo, in to je to. flaterterji jih imajo pa enih 20.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.457
9.153
113
Danes klicali na NIJZ. Oseba se je cepila pred 16.9, na drugi strani telefona je oseba rekla enostavno, da odlok iz 16.9 določa le še 180 dni od preboletja in to je to. Torej so retroaktivno spremenili pogoje. Zadeva za njih zaključena. Na komentar o spletni strani: jah lejte, spletne strani niso še posodobljene.
Odlično obvladovanje komuniciranja in izvajanja zaščite proti covidu.
Zadeva je v ezvem že urejena in spet ustrezno kaže 1/1.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Covid 19 Navodila vlade:
za tega človeka do pred nekaj dni nisem vedel da obstaja. Danes ima moj glas na volitvah.
E_5_Iy1VgAYlGFD
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.019
113
Veš kaj je najbolj zanimivo. Da se žaljivk in poniževalnih vzdevkov najbolj poslužujejo zagovorniki cepljenja. Pa ne vsi. Par nekaterih.

Mimogrede, tole ni njegova prva žaljivka danes.

Takole gre; kot prvo, moja sploh ni bil zaljivka, pac pa vprasanje. Upam, da v vsej vasi velicini zagledanosti samega vase, poznas vsaj osnovne pogovorne izraze in locila. Drugo, menda ima forum neka pravila, kjer je opozorilo na prvem mestu. Tretje, bodi vsaj konsistenten in ne imej dvojnih meril ter naredi sedaj enako z vsemi. Cetrto, ves, tudi spamanje ni lepo. Petic, tudi sirjenje neresnic ni lepo.

Ps: sem pa res nekomu napisal, da je idiot, se opravicujem.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.344
8.705
113
a ne vidiš da lažejo zopet. finta je, da ne znajo lagat in jih hitro pogruntaš. če flatertarjem bolje uspeva kot antivaksarjem.
v bistvu imajo antovaksari ene 3 stavke/stvari, na katere se nonstop obračajo, in to je to. flaterterji jih imajo pa enih 20.
Dej mal pomisli no....