Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.590
113
"Polno cepljenim svetujemo, da se ne testirajo s hitrimi antigenskimi testi, ker pri cepljenih niso dovolj zanesljivi, sploh v začetku bolezni, ampak se morajo testirati s PCR-testom," ... a pri neceplenih so pa zanesljivi? ravno tako so ti testi po domače povedano popolnoma nezanesljivi.... vse to je metanje dnarja skoz okno
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen
19. jul 2007
2.762
1.493
113
"Polno cepljenim svetujemo, da se ne testirajo s hitrimi antigenskimi testi, ker pri cepljenih niso dovolj zanesljivi, sploh v začetku bolezni, ampak se morajo testirati s PCR-testom," ... a pri neceplenih so pa zanesljivi? ravno tako so ti testi po domače povedano popolnoma nezanesljivi.... vse to je metanje dnarja skoz okno

Ti se hecaš, ti bosta AndY1 in mirsi razložila, da je edini pravi pristop za omejitev pandemije množično testiranje, predvsem cepljenih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.590
113
Na drugi strani so se v zagati znašli številni, ki so kot dokaz o preboleli okužbi imeli zdravniško potrdilo.

Ukinitev zdravniškega potrdila je samo še en dokaz več, da cilj PCT pogoja ni zaustavitev epidemije, ampak čim večja distribucija cepiva. Prebolevniki so deležni enake gonje kot necepljeni, čeprav so veliko bolje zaščiteni kot cepljeni.

Ljudje, ki so ob znakih ali sumu na okužbo ravnali v skladu s priporočili in se umaknili v karanteno, so zdaj obravnavani kot največji kriminalci - torej kot necepljeni.

Ti ljudje so pridno in brez jadikovanja preboleli covid doma, da ja ne bi ogrožali drugih, ko pa je bolezen minila, so se odšli testirat in seveda je bil PCR test takrat že negativen. Nato so odšli k osebnemu zdravniku, ki jim je na podlagi očitnih dejstev potrdil preboljen covid, zdaj pa to potrdilo kar naenkrat več ne velja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
A bi se namesto prerekanja o PCT raje posvetili sami epidemiji in vplivu epidemije na nas in na vlado (vladne bedarije)?

Ker sedaj to ko število okuženih pada že 5 dni ne more bit posledica fašističnega PCTja? Zaradi novih pogojev PCT povsod se je namreč število testov prešnji teden celo dvignilo, tako da je bila rast okuženih samo iz naslova tega. Očitno okužbe padajo že zadnjih teden, samo je vlada s testiranjem vsega kar ni cepljeno zajadrala še malo na valčku delte. Ampak očitno vse skupaj ni bilo vredno imena. Malo folka so spravil na cepišča, nekaj jih je metalo kocke, tako da najbrž goebels propagadna je imela nek učinek, sedaj a je ta pozitiven ali ne pa težko ocenjujemo.

Sam še vedno čakam kaj bo sedaj ko bo te delte konec ... vlada še nič ni povedala in razjasnila. A theta, mi al kateri sev je že naslednji so že uvozili kje v EU da bodo ukrepi veljali dalje?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
A theta, mi al kateri sev je že naslednji so že uvozili kje v EU da bodo ukrepi veljali dalje?
MU je zdaj strah in trepet Tu pa sedaj res ne bo več usmiljenja z necepljenimi. :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.590
113
Sosedi
Još jedan neobičan eksperiment u Sloveniji: I osobe koje rade kod kuće moraju imati negativan test na koronu, ako ne - slijede sankcije
 
2. okt 2007
3.596
2.037
113
kako bi eni napisali, Janezek dela, samo očitno ne ve kaj dela..... 2700 odlokov, ki jih nihče ne razume...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.590
113
"Danes sem prejela tretjo, osvežilno dozo cepiva Pfizer. V sistemu ZVem mi na digitalnem certifikatu izpiše, da sem danes prejela drugo dozo cepiva in ne tretjo, tako je moj certifikat neuporaben pri potovanjih v tujino še nadaljnjih 14 dni."


Daniel
Otroci ga večinoma nimajo (oz. ga imajo znatno manj kot odrasli), ker se jim ustavi že pri nosu.
Vsi ostali ga imajo, mrna gor ali dol.


"We found out that the nasal mucous membrane cells in children are much more vigilant even before the virus even penetrates the nose," says Irina Lehmann, head of the Molecular Epidemiology Group at the BIH. This means that the pathogen is recognized immediately when it penetrates the cell and a defense can be started very quickly. You didn't see that in the rehearsals of the adults, according to Lehmann.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
ti slediš debati o čem se gre?
Ne, prebral sem samo, da imajo cepljeni manjšo količino virusa v sebi in odgovoril, glede na to, da naj mRNA cepiva ne bi vsebovala virusa. Če je debata trenutno o okuženih je to pač nekaj povsem drugega. Trenutno nimam časa, da bi vsak dan prebral 10 strani od katerih je 90% samo mašilo....
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.460
113
No potem pa drugič vsaj preberi na kaj nekdo odgovarja, predno vletiš s popolnoma nevmesnim postom.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
No potem pa drugič vsaj preberi na kaj nekdo odgovarja, predno vletiš s popolnoma nevmesnim postom.
A sem ti jaz kriv, da imaš citat tak, da izgubi ves pomen in zavaja?

Lahko bi pač nalepil celega, takole: "Polno cepljenim svetujemo, da se ne testirajo s hitrimi antigenskimi testi, ker pri cepljenih niso dovolj zanesljivi, sploh v začetku bolezni, ampak se morajo testirati s PCR-testom"