Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.816
2.362
113
Pomurje
Hi hi
Maršal zrihtu, da bo sodnija zaprta

A ima kaksne opravke na sodniji?
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.178
689
113
Spet to retardirano jamranje o rumeni zvezdi. Se skrivaš v omari, ker bi sicer končal v taborišču? Kreten blesavi, da si drzneš svojo razvajeno rit primerjati s tragično usodo preganjanih Judov.
No no, nehaj se pokroviteljsko ven metat pa žalit kar povprek. Saj nisi samo ti kakšno knjigo prebral. Ja, za marsikaterega Juda se je njegovo življenje žal končalo v taborišču. Vendar se je preganjanje Judov začelo z povsem “nedolžnimi“ zahtevami. Kot to da se niso smeli voziti z javnimi prevoznimi sredstvi, hoditi v kino, delati v državnih službah itd itd. Tukaj se začnejo podobnosti … no upajmo da ne bomo prišli do tega da bodo razni Mengeleji lovili ljudi “za pikico”.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

javr

Guru
6. dec 2011
1.641
1.083
113
gostilna, kjer prevzemam malice/kosila/pizze: ni PCT - ni prevzema. Sem jim sporočil "tole si pa sigurno nekaj narobe razlagate" in v odgovor dobil copy&paste: "Poleg zaposlenih, morajo pogoj PCT izpolnjevati tudi VSI uporabniki storitev na terasah in vrtovih, osebnem prevzemu, dostavi, nastanitvah, …. v ta namen Odlok določa:" in tako dalje.
:obesise:
 
Nazadnje urejeno:

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.178
689
113
Še en preganjani "Jud" se je oglasil. Biti Jud ni izbira, izpolnjevati PCT je. Nehaj se že jebeno smilit sam sebi in prevzemi odgovornost za svoj lajf.
Vlagatelji v podrejene delnice se niso smilili sami sebi in so prevzeli odgovornost za svoj lajf. Pa jih je šivilja in država fino zajebala. No na koncu se je izkazalo da je zajebala davkoplačevalce. Tko da ne mi ti o prevzemanju odgovornosti …
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.694
14.409
113
Upam da smo na zacetku in da se zgodba ne bo razvila v kurjenje peči.
Ne še enačit leta 33 in 41
Zanimivo. Jaz pa upam, da smo na koncu in da se s to zimo zaključi vse skupaj še preden se ubogim anticepilcem strga in začnejo "v imenu revolucije" dejansko pobijati naokoli (verbalne in fizične napade smo že videli). Ampak hej, 100 ljudi, 100 čudi.