Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.769
2.364
113
Pomurje
Zanimivo. Jaz pa upam, da smo na koncu in da se s to zimo zaključi vse skupaj še preden se ubogim anticepilcem strga in začnejo "v imenu revolucije" dejansko pobijati naokoli (verbalne in fizične napade smo že videli). Ampak hej, 100 ljudi, 100 čudi.
Kje ti vidiš konec? Vedno več je mržnje in to že tudi med prijatelji, kaj šele znanci.
Prfuknjeni ekstemisti so pa oboji
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in McGiver

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Kje ti vidiš konec? Vedno več je mržnje in to že tudi med prijatelji, kaj šele znanci.
Prfuknjeni ekstemisti so pa oboji
Seveda, da je vedno več mržnje, če je pa miselnost anticepilcev skupaj z nesposobnostjo vlade neposredno sokriva za stopnjevanje že tako glupe situacije v državi.

Konec vidim v:
- možnosti, da se kroženje virusa v škodljivi obliki (beri: da ni dejansko kot prehlad) z letošnjo zimo zaključi s kombinacijo precepljenih in prekuženih
- možnosti, da se PCT pogoj ukine, ko se začne izvajati covid kurativo z zdravili in zaključi s cepilsko preventivo
- možnosti, da se zaradi realne (sicer manjše a vseeno) možnosti prenosa virusa preko prekuženih in precepljenih od PCTja pusti kot pogoj samo še T in bi bili posledično tako procepilci kot anticepilci na istem. Tudi če to morda ne bi povsem izničilo problema, bi ga lahko vsaj zmanjšalo, posledično bi lahko bila toleranca med enimi in drugimi nekoliko večja.
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.177
685
113
Kaj pa je iskanje vzporednic z Nemčijo med vzponom nacizma drugega? Vsi imamo polne riti, vi pa se vidite kot Judi. WTF
Kaj pa je iskanje vzporednic z Nemčijo med vzponom nacizma drugega? Vsi imamo polne riti, vi pa se vidite kot Judi. WTF?
Lej jest sem C že kar nekaj časa in mi dol visi za tiste ki se nočejo cepit. Gre preprosto za odnos države in stroke do teh ljudi. Če se pač nočejo cepit naj se pač ne. Država in stroka naj postavijo neke LOGIČNE in SMISELNE omejitve, tole danes je pa drkanje v glavo.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.769
2.364
113
Pomurje
Seveda, da je vedno več mržnje, če je pa miselnost anticepilcev skupaj z nesposobnostjo vlade neposredno sokriva za stopnjevanje že tako glupe situacije v državi.

Konec vidim v:
- možnosti, da se kroženje virusa v škodljivi obliki (beri: da ni dejansko kot prehlad) z letošnjo zimo zaključi s kombinacijo precepljenih in prekuženih
- možnosti, da se PCT pogoj ukine, ko se začne izvajati covid kurativo z zdravili in zaključi s cepilsko preventivo
- možnosti, da se zaradi realne (sicer manjše a vseeno) možnosti prenosa virusa preko prekuženih in precepljenih od PCTja pusti kot pogoj samo še T in bi bili posledično tako procepilci kot anticepilci na istem.
Podobno razmišljam in močno upam da bo približno tako,
samo prej bo očitno ropotalo in to ne samo zaradi anticepilcev
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
samo prej bo očitno ropotalo in to ne samo zaradi anticepilcev
Ropotalo je že danes in to samo zaradi anticepilcev. Procepilci nimajo nič s tem ropotanjem tako kot uslužbenke Petrola nimajo nič z (zgrešenimi) ukrepi.

P.s. me veseli, da je v nama vseeno še nekaj optimizma :D
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.398
5.902
113
pri taščici
pa neš se ki cepo, nevarno je . Spomni se na Demza.
15 let se ze spikam redno. 10 let v ZD. Zdaj pa to v sosednjem ZD ni vec mozno. Wtf. Naj grem na infekcijsko. Zaenkrat ne. Ce so sposobni po kmeckih dvoriscih cepiti, naj pa se v ZD.
Ce s klici nisem uspešen, bom sel na mejle na nadrejene.
Pa da vidim pisne odgovore.
V skrajnem primeru, naj zrihtajo cepivo, lahko tudi placam tustih 5 evrov in si ga bom sam zagonil al pa bom nekoga nasel.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.390
9.830
113
kod Džej-Zija
Lej jest sem C že kar nekaj časa in mi dol visi za tiste ki se nočejo cepit. Gre preprosto za odnos države in stroke do teh ljudi. Če se pač nočejo cepit naj se pač ne. Država in stroka naj postavijo neke LOGIČNE in SMISELNE omejitve, tole danes je pa drkanje v glavo.
Strinjam se, da je izvedba uvedbe splošnega PCT zanič, nedomišljena in polna neumnosti.

Ampak uslužbenka Petrola na pumpi nima pri tem nič.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in kalbo

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.878
3.403
113
40
Lj
v Lj na petrolu danes, za pultom dobra pipika, en model pa: pra.si.ca prokleta, k.urba, s.vija, komunisti, prejšnji režim. ženska je dobila solzne oči. takemu dat zahvalo? žal mi je, da ga nisn zafršolal pa v beton zabil.
Ampak človek ima prav, tudi nazi vojaki so samo sledili ukazom, pa to ne pomeni da niso bili sokrivi. Kdor izvaja teror nad drugimi ne more drugega pričakovati nazaj.
 
  • Haha
Reactions: tofsy in Matey

javr

Guru
6. dec 2011
1.634
1.078
113
beović danes: saj je vseeno če se niso šli cepit zaradi covida, ampak zaradi vladnih ukrepov, samo da so se šli cepit.
Zaupajmo stroki.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.769
2.364
113
Pomurje
Protestniki so posledica in ne vzrok. Ker nisem bil tam lahko samo berem kaj se je dogajalo in komentiram, mogoče tudi narobe.

Se trudim oz sem prisiljen biti optimist. Na firmi imam več necepljenih kot cepljenih in moram biti hudo pazljiv, da ne prizadenem katerega. Čuda s čim se ukvarjam