Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.241
5.600
113
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.931
113
Danska ima 3 x več prebivalcev kot Slovenija.
o faaaaaaaaak 50 tavžnt ljudi je bilo na koncertu :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.694
14.409
113
Hmm, za Dansko sem dobil občutek, da je bolj hvaljena iz strani igličarjev kot nasprotno.
S strani igličarjev sta v glavnem hvaljeni zaradi procenta precepljenosti, antiigličarji pa hvalijo način življenja brez omejitev in se istačano (kao) ne zavedajo zakaj je tam tako kot je.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.356
2.438
113
še v SLO - ampak komaj
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver in novaa

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.178
689
113
S strani igličarjev sta v glavnem hvaljeni zaradi procenta precepljenosti, antiigličarji pa hvalijo način življenja brez omejitev in se istačano (kao) ne zavedajo zakaj je tam tako kot je.
Zato pa pravim, naj se stroka ukvarja z ozaveščanjem ljudi, ne laže, ker lažejo ( oni temu potem rečejo komunikacijski šum, ko jih odkrijejo ), politika pa naj se neha ukvarjat s prodajo cepiv. Kdor bo pač mislil da je iti na koncert z xy ljudi varno bo šel, kdor pa ne pa ne. In kdor od njih bo cepljen bo cepljen, kdor pa ne pa ne. Pač stroka predstavi tveganje in folk naj se sam odloči. In nosi posledice. Maske naj do pomladi ostanejo v trgovinah, javnih zgradbah itd itd. Na koncertu ? Kakor ti paše.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.241
5.600
113
Zadnji odlok:
Bližje ko je konec imperija, bolj nori so njegovi zakoni (Cicero).

Ja, če peljem otroka in je star do 12, on ne rabi PCTja, jaz pa. Če je star od 12 do 15, on rabi PCT, jaz kot spremljevalec pa ne
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

roscha

Fizikalc
27. jul 2007
299
43
28
Antivexerji imate en drug problem. Cepiva ne bi, posteljo na intenzivi pa. Ko postelj zmanjka (no v bistvu osebja) bi se pa spet drli da je neustavno ker vas niso sprejeli v bolnišnico.
Svi bi vi jebali a da ne uđe.
Podpišite izjavo, da v primeru hujše okužbe zavračate vsako zdravljenje in se odpovedujete vsem mogočim tožbam okrog tega. Da vas vidim junake.
Ker podpisat izjavo ob cepljenju vam ne gre, pa podpišite potem kaj takega.

Ne, ne bo vam šlo ker vidite samo pravice, dolžnosti naj imamo pa drugi. Sebičnost do amena.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.463
1.844
113
na temni strani lune
Antivexerji imate en drug problem. Cepiva ne bi, posteljo na intenzivi pa. Ko postelj zmanjka (no v bistvu osebja) bi se pa spet drli da je neustavno ker vas niso sprejeli v bolnišnico.
Svi bi vi jebali a da ne uđe.
Podpišite izjavo, da v primeru hujše okužbe zavračate vsako zdravljenje in se odpovedujete vsem mogočim tožbam okrog tega. Da vas vidim junake.
Ker podpisat izjavo ob cepljenju vam ne gre, pa podpišite potem kaj takega.

Ne, ne bo vam šlo ker vidite samo pravice, dolžnosti naj imamo pa drugi. Sebičnost do amena.

Takoj ko ti in tebi podobni, podpištete, da ne boste zahtevali postelje v primeru poškodbe (lahko nebi počel tistega kar je privedlo do poškodbe), da v primeru bolezni povezane z življenskim stilom (zakaj nisi zdravo živel), in vse ostale stvari, katere se ti zgodijo, brez da bi jih ekspilicitno hotel, potrebuješ pa zdravstveno oskrbo.

Kadar bodo idioti kateri zahtevajo podpis ali zavezo da v primeru kovida ne zahtevajo postelje ipd. podpisali vse zgoraj omenjeno, potem bom tudi jaz z veseljem podpisal, da zaradi kovida nočem dohtarja iz javnih sredstev.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.780
379
83
Vipavska dolina
To bi lahko cepljeni podpisali, saj cepivo preprečuje težji potek bolezni, vsaj ena zadnjih novic je bila nekaj takega. Nekateri izmed nas antivaxerjev se zavedamo da lahko pride do hujšega poteka bolezni (med drugim nekateri se tudi ne cepijo zaradi bojazni o stranskih učinkih), cepljeni pa bi se lahko odpovedali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.780
379
83
Vipavska dolina
A niste cepljeni zato da ne pride do težje obliko bolezni?
Ker cepivo okužbe naj ne bi preprečevalo. Oz, če ni to potem pa nam lahko pojasniš kaj je po novem zadnja zadeva zakaj se je pametno cepit.

In pa glede tvojega vpisa zgleda si ti bližje Polju kot jaz.
 

roscha

Fizikalc
27. jul 2007
299
43
28
Ne fak ni vam pomoči res ne.

Ko je prišla palica (PCT povsod) se je rulja usula na cepilne centre, prej so se pa špilal "rebel without a couse".
Zagriženci pa pejte s Troho vred v Polje, tam je postelj in jopičev dost.

Vsi bi se šli Dansko in UK, prdnil pa ne bi nihče. Pri par miljardah cepljenih je miljone mrtvih, zaradi kovida pa par sto blesavci fejsbukarski.

še 1x: cepljeni smo poskrbeli po najboljših močeh, da NE zmanjka postelj in zdravstvo deluje. Vi sebičneži pa za to poskrbite tako, da podpišete izjavo o nezdravljenju. Pač tako lahko poskrbite za kapacitete in se ne cepite.

Ne, vam ne potegne ane. Aja sorry samo vaša rit je važna, ja.

Over & out
 
  • Haha
Reactions: BornSkeptic

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.780
379
83
Vipavska dolina
Ti si lahko končal, jaz ne bom (še).

Jaz se nisem šel cepit in se tudi zaenkrat še ne bom. Vsekakor se pa ne mislim ker mi vlada s stroko prepoveduje razne zadeve, katere nimajo nobene povezave z varovanjem zdravja. Ti in tebi podobni lahko podpirate to, jaz ne mislim. Kamor je zahtevan PCT, tja pač ne bom šel, s tem nimam nobenih problemov. Za delat me je delodajalec poslal na testiranje, zabili so mi palico v nos (ala 123), sem negativen, vsaj tako so označili in grem delat.
Nabij mi še rumeno zvezdo na rokav, mogoče boš potem zadovljen da boš že na daleč videl da nisem cepljen.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.463
1.844
113
na temni strani lune
KWA? Nič jasno. spet en iz polja al kaj? Kaj sploh hočeš povedat?

Opranoglavci se obnašajo/obnašate, kot da je kovid najhujše kar se normalnemu in povorečno zdravemu človeku lahko zgodi.
Vsem kateri se ne strinjajo z vami, bi nekaj omejevali,......

Izrael in ostale najbolj precepljene države z izjemo parih severnih, beležijo skokovit porast okužb in hospitalizacij tudi s strani cepljenih (v izraelu je celo večji % hospitaliziranih cepljenih kot necepljenih). Resda je cepljenih nekoliko več, vendar tudi razmerje pri hospitalizacijah ostaja enako. Kako če je cepljenje edini izhod?
Kako so Švedi preživeli 2 leti, ko smo mi "jagali" NIJZ in JJ+Hojs ukrepe?
Kako je balkan z slabšim zdravstvom in težkim jebivetrstvom preživel?

Aja, Janša in stroka so povedali, da ste cepljeni napravili največ za končanje epidemije...... Največ so/smo napravili tej ki niso/nismo zboleli. Danes z palčka testi iščemo bolne. Cca 30.000 na dan jih iščemo. Katero bolezen smo v preteklosti še tako iskali? Enkrat ti je zdravnik iskal diagnozo, danes jo palčka in študent/medicinec odčitata.

V imenu zdravja, je potreben papir za "svobodo". Dobrodošli v novi realnosti, kjer je svoboda stvar preteklosti.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.745
9.015
113
Ne fak ni vam pomoči res ne.

Ko je prišla palica (PCT povsod) se je rulja usula na cepilne centre, prej so se pa špilal "rebel without a couse".
Zagriženci pa pejte s Troho vred v Polje, tam je postelj in jopičev dost.

Vsi bi se šli Dansko in UK, prdnil pa ne bi nihče. Pri par miljardah cepljenih je miljone mrtvih, zaradi kovida pa par sto blesavci fejsbukarski.

še 1x: cepljeni smo poskrbeli po najboljših močeh, da NE zmanjka postelj in zdravstvo deluje. Vi sebičneži pa za to poskrbite tako, da podpišete izjavo o nezdravljenju. Pač tako lahko poskrbite za kapacitete in se ne cepite.

Ne, vam ne potegne ane. Aja sorry samo vaša rit je važna, ja.

Over & out
Sam na neki si pozabu, ta palica (nezakonita) fejst mlati vseokol ne sam po Trohi.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.745
9.015
113
Opranoglavci se obnašajo/obnašate, kot da je kovid najhujše kar se normalnemu in povorečno zdravemu človeku lahko zgodi.
Vsem kateri se ne strinjajo z vami, bi nekaj omejevali,......

Izrael in ostale najbolj precepljene države z izjemo parih severnih, beležijo skokovit porast okužb in hospitalizacij tudi s strani cepljenih (v izraelu je celo večji % hospitaliziranih cepljenih kot necepljenih). Resda je cepljenih nekoliko več, vendar tudi razmerje pri hospitalizacijah ostaja enako. Kako če je cepljenje edini izhod?
Kako so Švedi preživeli 2 leti, ko smo mi "jagali" NIJZ in JJ+Hojs ukrepe?
Kako je balkan z slabšim zdravstvom in težkim jebivetrstvom preživel?

Aja, Janša in stroka so povedali, da ste cepljeni napravili največ za končanje epidemije...... Največ so/smo napravili tej ki niso/nismo zboleli. Danes z palčka testi iščemo bolne. Cca 30.000 na dan jih iščemo. Katero bolezen smo v preteklosti še tako iskali? Enkrat ti je zdravnik iskal diagnozo, danes jo palčka in študent/medicinec odčitata.

V imenu zdravja, je potreben papir za "svobodo". Dobrodošli v novi realnosti, kjer je svoboda stvar preteklosti.
Zdej ga pa mal serješ. To, da še nisi zbolel pripiši sreči. Slej kot prej te čaka.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.419
9.892
113
kod Džej-Zija
Ti si lahko končal, jaz ne bom (še).

Jaz se nisem šel cepit in se tudi zaenkrat še ne bom. Vsekakor se pa ne mislim ker mi vlada s stroko prepoveduje razne zadeve, katere nimajo nobene povezave z varovanjem zdravja. Ti in tebi podobni lahko podpirate to, jaz ne mislim. Kamor je zahtevan PCT, tja pač ne bom šel, s tem nimam nobenih problemov. Za delat me je delodajalec poslal na testiranje, zabili so mi palico v nos (ala 123), sem negativen, vsaj tako so označili in grem delat.
Nabij mi še rumeno zvezdo na rokav, mogoče boš potem zadovljen da boš že na daleč videl da nisem cepljen.
Spet to retardirano jamranje o rumeni zvezdi. Se skrivaš v omari, ker bi sicer končal v taborišču? Kreten blesavi, da si drzneš svojo razvajeno rit primerjati s tragično usodo preganjanih Judov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.668
503
113
41
povsod malo
Hi hi
Maršal zrihtu, da bo sodnija zaprta