Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.210
5.236
113
Zdravstveno osebje, ki je doma, kot vsi ostali kurijo lanski dopust pa ure, pol pa čakanje. Čeprav na dopust ne smejo. Pa čeprav so na smene, da so pripravljeni, če bo kaj groznega, ker bo armagedon, berem v tej temi... Nekaj jih pa čisto normalno dela, sej je še kaj drucga kot elektiva pa korona.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
578
113
Zakaj pa je onesnažen zrak zarota? Po moje je čista realnost. Sem že enkrat prilepil, ampak se splača še enkrat, tukaj se recimo vidi tudi kako onesnažen zrak vpliva, ni vse v smrtih.

Nisva se razumela. Ne pravim, da onesnažen zrak ni problem, seveda je. Ampak primerjati to in COVID-19 so hruške in paprika. Avtor tega youtube filmčka pa pač ne razume in želi zadevo spraviti v neko teorijo zarote.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Malecky

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Ti ukrepi so se izkazali za uspešne, saj so se razmere v Španiji stabilizirale. "Upočasnitev širjenja virusa smo konsolidirali," je po objavi zadnjih podatkov tvitnil minister za zdravje Salvador Illa.


:cheer:

:evil:
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.925
1.249
113
Sindrom, SARS enako - ne bolezen ...
Cepiva sploh utegne NE BIT ... LOL o_O .. enivej ...

95 dohtarjev v ITA mrtvih in 27 drugih zdr,delavcev + 7k zdr.delavcev okuženih ... Francija preko 10k mrtvih, etc.etc...
Italija padla na 3 mesto za ZDA in Španijo ... Kmalu bo še nižje, saj so šli čez "peak" ... Trump pa je pljunil čez WHO - skorumpirano
organizacijo iz UN = "The Babel Tower" (NY) itd ... boste še drugi dopisali :evil: ...

Ps.: zanima me, koliko bo točna temperatura Ljudi pri kontrolah teh za ev."okuženost" poleti ...:sprasujemse:
------------------------------------
" ... " I See Dead People..." - The 6th Sense ! ..." :fredi:

Vidiš tudi Trump bere Alter :D
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Mene niti pisno pa nič niso obvestili, iz derme, sam nisem šel, ker imel termin 23.3., čez nekaj mnogo dni pa po mailu obvestilo :)

zobar je pa poklical.

Ortodonta pa sem danes rešil, vsaj nekje majo pamet.

Ortodont lahko gre zaradi tega teoretično tudi v zapor. V vsakem primeru pa se bo za to slej ko prej izvedelo (ker nisi edini, in ker vas je preveč takih gobezdal) in bo sledila verjetno konkretna finančna kazen.
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.811
113
Kaj pa privat zobarji lahko delajo, ce je sila? Mislim take domace penzioniste :)
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.468
804
113
V lokalnem Hofru so umaknili tiste klešče za kruh/žemlje itd... In sedaj folk to prijema z rokami, ker itak ma rokavice gor. Rokavice, k si jih je nataknu že doma, se počohu po ***** 3x, nč razkužu ker itak ma rokavice gor in pol šlata ves kruh tm. Je to v vseh hofrih? V lidlu še nisem bil, me zanima če so tam tudi umaknili. Ta poteza mi ni jasna.
V našem lokalnem Hoferju (ki je v resnici Aldi) je sedaj vsak kos kruha že v vrečki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113
Še enkrat!
Od kt na novo okuženi? A ni karantena/samokarantena?
V Tbovljah dobili prve pozitivnje! Kje kur...e so bili in pokasirali. A ni karantena, so tastari iz doma.
WEB planine in gore, Pran. Sedijo zunaj kafiča
 

Priponke

  • Screenshot_2020-04-08-20-05-29.png
    Screenshot_2020-04-08-20-05-29.png
    1,4 MB · Ogledi: 218
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Nobene karantene ni, le za tiste, ki pridejo iz tujine ali jim kako drugače to odredi inšpektorat.