Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Naj mi nekdo pove, zakaj policisti ustavljajo moje sodelavce ze od ponedeljka naprej, zjutraj na poti v sluzbo? Ni bilo receno, da je ukrep omejitve na obcine namenjen predvsem preprecavanju zbiranja mnozic na turisticnih krajih?
Sele zdaj, ko jim je firma napisala potrdila, jim dajo mir, ampak ustavljajo jih pa se vedno.

Hitro je policija tole pograbila za namene represije. Je ocitno, da nima to nobene veze z zascito turisticnih krajev.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
Hitro je policija tole pograbila za namene represije. Je ocitno, da nima to nobene veze z zascito turisticnih krajev.

No policajka iz sosednjega bloka s svojim avtom mirno tovori mularijo od celotne žlahte/kolegov, ker ima sama samo enega froca. Jo lepo čez okno gledam, ko se pripelje in nebroj frocev poskače iz avta.

In taki nas potem ustavljajo in nam solijo pamet.
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: navlixx in D_K

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.167
3.090
113
No policajka iz sosednjega bloka s svojim avtom mirno tovori mularijo od celotne žlahte/kolegov, ker ima sama samo enega froca. Jo lepo čez okno gledam, ko se pripelje in nebroj frocev poskače iz avta.

In taki nas potem ustavljajo in nam solijo pamet.
So že vsi iz iste občine.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
24ur:
Kot oaza miru sredi grozljivke v italijanski Lombardiji, ki jo je pandemija koronavirusa najhuje prizadela, pa je očitno Ferrera Erbognone, mestece, ki leži dobrih 45 kilometrov jugozahodno od Milana. Pri niti enem od več kot 1.000 prebivalcev namreč doslej niso potrdili okužbe. Znanstveniki domnevajo, da bi lahko bili imuni proti bolezni. Ali to drži in kako je to mogoče, bodo skušali zdaj ugotoviti z analizo njihove krvi.

Mislm a se zajebavate?!? Znanstveniki se bojo zdej z njimi ukvarjali? Mi sploh ne rabmo teorij zarot, mamo to na pragu svojih domov
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Ne se bat si na balkanu. Utrga se nam samo v gostilni za šankom.
Kje si ti videl koga na ulicah ? Razen ko so radarje v MB naredili.

In to kaj pomeni? Da samo ni šlo še čez mero. Sicer boš pa poleti ti meni povedal a sem imel prav al ne, jaz bom zunaj v gozdu takrat. V Lj, Mb, Rimu, Milanu, itd se bodo pa cvrli v stanovanjih.

Ampak saj oba veva, da se ne bodo ane?
 
19. jul 2007
2.764
1.493
113
Ma teli brisi so tak nateg pomoje nic jasno ??? Pri nas isto ens cudne fore pa kokr slisim povsod nekaj ao pozitivni pa niso pa kr nekaj.
Ljudej preveč SCI gledajo. Zoomiraš noter (pa ni važno kaj, glavno da se vidi da si reeees zoomiral), pa takoj vidiš vse in vse ti je jasno. Realnost ni tako enostavna (vzorčenje, zanesljivost, lažno pozitivni rezultati, lažno negativni rezultati, ....)
Čeprav mi je pozitivno, 3 tedne nazaj so vsi govorili o negativnih na koronavirus, sedaj pa so vsaj začeli govoriti on negativnem brisu. Napredek je.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Lahko rečem, da naredim letno več kot 300 sprehodov s psom po gozdu. Ja, sem se že vlekel z zvitim gležnjem do doma. Pa ne enkrat. In? Nisem pa zaradi tega nikoli klical rešilca niti obiskal zdravnika.

Sicer pa ne vem, v čem je point tvojega obreganja. Narobe si me razumel. Podpiram telesno aktivnost.
zgleda rabiš boljše čevlje.

PS: danes je ena teta rekla da se vidamin d in tudi c lahko veže na določene receptorje in se potem na te ne morejo vezati virusi... tako da če ste doma odprite okna in se malo soncu izpostavite
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe in navlixx

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Glede na podatke ima Avstrija: 11.000 primerov, 146 mrtvih in že 1400 ozdravljenih.
podobno razmerje ozdraveli/okuženi, kot v Italiji, a precej (za faktor 10) manj mrtvih,


Italija
111.000 primerov, 13.000 mrtvih in 17.000 ozdravljenih

EDIT: dopolnjeni del stavka, glede razmerij :zardelalter:
 
Nazadnje urejeno:
  • Wow
Reactions: navlixx

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Sem nekje zasledil, da je v Franciji pristal Antonov s Kitajske - z ne vem kolk maskami.. naj bi bil prvi od 50 poletov (ce se prav spomnim, so jih Francozi naročil miljardo?)
iz čistega firbca.. kaj se je zgodil z našimi naročenimi maskami?
- une špansko bosanke so bile natega
- une so še v nemčiji na letališču? ti grdi nemci se vedno ne spustijo naprej?
- iz belgije je vojska pripeljala (videl včeraj/danes novico)
- še največ je bilo govora o Čeferinu

sem kakšno rundo kje pozabil?
bi bilo zelo dobro vse te zadeve raziskati... bolj kot ne zleda da so strici iz trenutne vlade nekaj pobasali sedaj se pa eden na drugega zgovarjajo in govorijo da so jih nategnili...