Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.521
3.012
113
Seveda v italiji vre ...in to zaradi vsak dan ogromno mrtvih zaradi kitajskega virusa.
V sloveniji bi pa še kar na morje se sončit hodili. Še ograje v blokih se jim ne ljubi spucat .
 
  • Haha
Reactions: Hanzi in navlixx

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.781
2.670
113
Res je, kapacitete so vsaj za dva tedna vnaprej zasedene. Odgovor od brokerja, ki trži naša letala: (prosil sem za ponudbo prevoza 100ton neto tovora iz Hong Konga na Brnik)

Roughly speaking for a full flight HKG-EU we would be looking at a cost of around USD 800K, to be honest our schedule for the next few weeks is looking very busy so we won’t be able to advise any dates at this stage.

Cena je taka zaradi upoštevanja dejstva, da je 'dostavni' let v HKG ekskluziven in prazen.
Ok to je za vašega cargo jumbota. Kakšen PAX A320 se pa verjetno lažje dobi?
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Ma ja, kaj bluziš no. Koliko pa jih je pri nas umrlo zaradi virusa? Pa v Nemčiji?

Koliko jih v Italiji na dan umre in koliko od teh je zaradi virusa?

Edit: ma kaj se sploh jebem s tabo, ti si en ornk čudak.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.521
3.012
113
Trenutno je 3.5 milijarde ljudi kakorkoli omejenih zaradi PANDEMIJE KITAJSKEGA VIRUSA.
Ti si pa eden. In seveda samo ti imaš povsem prav.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: tomi in navlixx

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.652
8.957
113
Seveda v italiji vre ...in to zaradi vsak dan ogromno mrtvih zaradi kitajskega virusa.
V sloveniji bi pa še kar na morje se sončit hodili. Še ograje v blokih se jim ne ljubi spucat .

Mater mi greste na jetra pisunčki politikarski. Ti boš zdej do onemoglosti nabijal budalaštine, ker je pač tvoj vođa tist, ki ukrepa, kakor pač ukrepa. Ti niti slučajno nimaš kritičnega mozga in boš do onemoglosti zagovarjal prav vse, kar bo tvoj vođa sproduciral. Sej se po mojem mnenju drži kr OK, no tole z razkuževanjem in maskami je budalaština, sam je ti pisunček ne znaš kritično ocenit. Podobno zdej kontra pisunčki kritizirajo prav vse, sam zato, ker je pač Janša na oblasti, pa tud če je dobro. Glavo upam stavit, da bi v primeru, da bi bil Šarec na oblasti pisunčki sam zamenjali lajne, ukrepi bi bili pa podobni, sam zdej bi pač ti limal twite, da je tole gripica in Had bi pisal kok so ljudje neodgovorni in se ne držijo karantene. Na kozlanje mi greste. Zaradi takih ljudi je Slovenija tam kjer je.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Doli na Balkanu so navajani na pomanjkanja, vojne, sankcije. Hvala bogu gostota prebivalstva majhna, veliko trave in živine. Ne vem kako bo zahodnjaška gospoda to preživela, da se ne pokolje, če se bo to obsedno stanje podaljšalo in vse propadlo.

Marsikdo se še spominja tega:
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.016
9.166
113
40
MB
lahko temo preimenujemo v velika teorija zarote? ker razen tistih z alu kapicami ne vem če še kdo piše :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Viper_XxL

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.652
8.957
113
Kar se pa samoizolacije in ukrepov tiče. Več kot očitno zadeva narašča linearno in ne eksponentno, zato bo počas čas, da se ukrepe začne umikat. Točno tako, kot je bilo rečeno, najprej ljudi v službe spustit, potem lokale in trgovine odpret, potem otroke spustit v šole in šele nato množične prireditve. PA s temi jebenimi maskami naj ga nehajo srat, ker jih ljudje sploh ne znajo uporabljat. Aja, pa Kaco bo mogu vojni sistem informiranja počas ukinit.

Obvezno morajo pa neki naredit z domovi za ostarele, ker tam očitno nekaj ne štima.

Glede krize. Moja je ekonomist in to precej dober in že lep cajt dela v malem gospodarstvu, tud službo je iskala direkt med krizo. Ta hip Italija še zmeri miga, skladišča so polna, samo s tovornjaki je križ, roba se še zmeri prodaja. Je pa zelo nizka splošna potrošnja, ker ljudje tičijo doma. V največji krizi bo gostinstvo in turizem. Gradbeništvo je imelo pa milo zimo, tko da se bo to dalo pregurat. Sam če bodo začel vsevprek paničarit okol krize, bo kriza samo še globja. Kje pa piše, da mora biti gospodarstvo skos v rasti, to je utopija.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BojanP

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.521
3.012
113
Kar pa smo lahko VSI hvaležni pa je da od začetka kitajca v Sloveniji smo šli po isti krivulji kot italija. Sedaj temu veliko veliko bolje kaže.
In tako naj tudi ostane.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Kar pa smo lahko VSI hvaležni pa je da od začetka kitajca v Sloveniji smo šli po isti krivulji kot italija. Sedaj temu veliko veliko bolje kaže.
In tako naj tudi ostane.

Ja, pa vsi smo hvaležni da zaradi istega virusa kot v vuhanu pei nas niso ljudje kar iznenada po tleh padali v smrt. Ker to je isti virus, ampak Janez je preprečil virusu, da bi se to zgodilo.

Zakaj ni faking enega posnetka iz EU obtem?!?