Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Obvezno morajo pa neki naredit z domovi za ostarele, ker tam očitno nekaj ne štima.
Z domovi bo težka. Stvar je preprosta, virusa ne bomo izkoreninili. Osamitev, pomanjkanje gibanja, pomanjkanje naravne svetlobe, pomanjkanje druženja, obiskov itd., pa vemo kako to vpliva na človekovo zdravje in dolgovečnost.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.661
8.967
113
Če bi zarad tega virusa vsi padal po tleh, bi v Vuhanu tud ostal, tko pa večini ne povzroči kaj dosti več od prehladka in v tem je problem, kot razumem recimo dr Ihana.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.661
8.967
113
Z domovi bo težka. Stvar je preprosta, virusa ne bomo izkoreninili. Osamitev, pomanjkanje gibanja, pomanjkanje naravne svetlobe, pomanjkanje druženja, obiskov itd., pa vemo kako vpliva na človekovo zdravje in dolgovečnost.
Psihoza ni nikol dobra. No jest mam srečo, mi radi skup tišimo. Si pa ne predstavljam ene familije, ki niso ravno velik skup. Zna bit divje.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Z domovi bo težka. Stvar je preprosta, virusa ne bomo izkoreninili. Osamitev, pomanjkanje gibanja, pomanjkanje naravne svetlobe, pomanjkanje druženja, obiskov itd., pa vemo kako vpliva na človekovo zdravje in dolgovečnost.
Stanje v domovih je glede tega sedaj slabše kot v zaporih v normalnih razmerah. Folku se tu ne sanja, kako jim je sedaj.
 
  • Žalosti me
Reactions: navlixx

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.781
2.670
113
Kar pa smo lahko VSI hvaležni pa je da od začetka kitajca v Sloveniji smo šli po isti krivulji kot italija. Sedaj temu veliko veliko bolje kaže.
In tako naj tudi ostane.
Daj ne piš, če ne veš kaj pišeš in ti zadeve niso jasne. Po tvoje se je krivulja obrnila tisto sekundo ko se je oblast zamenjala.
Prenos na sekundarne okužene se je v veliki meri zaustavil v prvem tednu. Ko se je veliko testiralo in iskalo morebitne sekundarno okužene (tracing). Večje število okuženih pa je bilo 1. Zaradi velikega obsega testiranja 2. Večje število 1. Okuženih je prišlo iz tujine (zimske počitnice). Ne moreš nas primerjat z Italijo ker tam je bil potek dogotkov drugačen (pacient 0)
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: superfly in navlixx

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Generacije so Pri meni odvisne od turizma, ne samo jaz. Ampak ok, zdaj je uletela tale ebola in gremo naprej iz kamene dobe. Očitno
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Vlada sporoča da lahko iz domov ostarelih vzamete domov svoje ljubljene in skrbite za njih do konca PANDEMIJE.
Super, že vidim kako jim doma previjajo plenice, kopajo v primernih kopalnicah, menjujejo kateter, vrečke z urinom, dajejo ustrezno prehrano, previjajo rane, ki se jim težko celijo....
Če bi lahko skrbeli za njih doma, sigurno ne bi bili po domovih. :rolleyes:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in navlixx

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Slovenec in politika. Pa kaj jebemu rabimo še tole ebolo, če smo pa sami sebi sobražnik. Če bi bla REEEEES kriza, potem bi vsi pozabili na leve in desne, tako pa je vse skupaj en velik velik nateg! Se kaže iz dneva v dan bolj.

Kakšen teden nazaj sem imel občutek, da gre celo res za nek virus. No sedaj še za to nisem ziher. Da ne govorim o tem, da ste mi vsi govorili kako bom spremenil mnenje.

A imamo na alterju enega okuženega? Lol
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car