Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
pppppppppppppppppppp.jpg
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
Samo res, prav imaš. Tudi tu bi bila izbira in res bi bilo prisilno cepljenje samo tisto, ko bi prišel gestapo na dom in ti osebno injektiral zadevo v žilo. Očitno sva torej le zaključila, da cepljenje zdaj ni prisilno in ima vsak posameznik izbiro z boljšimi in slabšimi posledicami glede na to kako se dejansko odloči. Me veseli :p
Tebi očitno ni jasno, kaj pomeni beseda prisilno. In prisilno je lahko tudi če imaš izbiro.
Če je cepljenje prostovoljno in brez prisile pomeni, da se tako cepljeni kot necepljeni obravnavata povsem enako. In v primeru kovid cepljenja to ni.
Tako kot pri cepljenju proti gripi, tako cepljen in necepljen sta lahko šla brez razlike na avtobus.....


Ti se sprenevedaš približno takole. Kot bi dal punci pištolo na glavo, in rekel, da jo počim če mi ne da onegavit, pa ji dal na izbiro od spredaj ali od zadaj.
In ko bi razširila noge, pa rekla, da raje od zadaj bi rekel v tvojem in poklukarjevem stilu - Ni bila prisiljena, saj je sama na svojo željo dala noge narazen, nihče jih ni vlekel, in še rekla je, naj jo od zadaj. Je imela izbiro.

Pa še nekaj je, kar nikakor ne razumeš. če je cepljenje prisilno, še ne pomeni, da so že kar vse prisilno cepili - kat zmotno vseskozi nabijaš, ampak pomeni, da se nekateri zaenkrat še zmorejo upirat prisili.
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113
Ti se sprenevedaš približno takole. Kot bi dal punci pištolo na glavo, in rekel, da jo počim če mi ne da onegavit, pa ji dal na izbiro od spredaj ali od zadaj.
In ko bi razširila noge, pa rekla, da raje od zadaj bi rekel v tvojem in poklukarjevem stilu - Ni bila prisiljena, saj je sama na svojo željo dala noge narazen, nihče jih ni vlekel, in še rekla je, naj jo od zadaj. Je imela izbiro.
Slab primer - ker obstaja tudi opcija, da ostaneš necepljen ti tu manjka varianta, da ti bejba ne da in vseeno preživi. Torej najbolj verjeten realen scenarij :cool:
 
  • Haha
Reactions: SamSvoj

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113
Pa še nekaj je, kar nikakor ne razumeš. če je cepljenje prisilno, še ne pomeni, da so že kar vse prisilno cepili - kat zmotno vseskozi nabijaš, ampak pomeni, da se nekateri zaenkrat še zmorejo upirat prisili.
Res se nekateri zmorejo upirat cepljenju ampak pri veliko ljudeh bo zaradi njihove specifične situacije tako tudi ostalo kar spet direktno negira tezo o prisilnem cepljenju brez alternativnih možnosti.
Še enkrat - zadnjič: opcije na izbiro so ampak so veliko ljudem neudobne, finančno nesprejemljive itd. kar je pa tudi namen vlade, da s tem čimveč ljudi motivira (po tvoje prisili) za cepljenje. Če bi bil pa naš narod kaj bolj normalen, recimo tako kot so skandinavski, pa do te točke sploh ne bi prišli ampak bi na podlagi bolj normalne komunikacije s strani vlade ter večjega razumevanja s strani bolj normalnih ljudi ta covid problem ter omejtve že dali v preteklost.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Tebi očitno ni jasno, kaj pomeni beseda prisilno. In prisilno je lahko tudi če imaš izbiro.
Če je cepljenje prostovoljno in brez prisile pomeni, da se tako cepljeni kot necepljeni obravnavata povsem enako. In v primeru kovid cepljenja to ni.
Tako kot pri cepljenju proti gripi, tako cepljen in necepljen sta lahko šla brez razlike na avtobus.....


Ti se sprenevedaš približno takole. Kot bi dal punci pištolo na glavo, in rekel, da jo počim če mi ne da onegavit, pa ji dal na izbiro od spredaj ali od zadaj.
In ko bi razširila noge, pa rekla, da raje od zadaj bi rekel v tvojem in poklukarjevem stilu - Ni bila prisiljena, saj je sama na svojo željo dala noge narazen, nihče jih ni vlekel, in še rekla je, naj jo od zadaj. Je imela izbiro.

Pa še nekaj je, kar nikakor ne razumeš. če je cepljenje prisilno, še ne pomeni, da so že kar vse prisilno cepili - kat zmotno vseskozi nabijaš, ampak pomeni, da se nekateri zaenkrat še zmorejo upirat prisili.
Glede na tvoje konstanto omenjanje posilstva, izgleda da imas resen problem, tko da bi verjetno blo fajn da poisces strokovno pomoc, da izdela pro oceno.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
Glede na tvoje konstanto omenjanje posilstva, izgleda da imas resen problem, tko da bi verjetno blo fajn da poisces strokovno pomoc, da izdela pro oceno.
Mislim da nisem js tisti, ki zagovarja prisilne posege v telo, kot je npr. cepljenje.

Js ne vidim neke velike razlike, ali nekdo pod prisilo v telo vbrizga cepivo ali spermo.
 
  • Haha
Reactions: Matey

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Jz ne bil bil pretirano optimisticen.
Okuzi se tudi precej cepljenih in tudi precej cepljenih pristane v bolnisnici, tudi na intenzivi,....
Razmerje pa je?

Novih podatkov ni, zadnji podatki o obiskih intenzivne pa pravijo da je razmerje 18 prori 82 v škodo necepljenim. Potem upoštevaj še da je več kot polovica ljudi že cepljenih, in si ustvari sliko.
 
Nazadnje urejeno:

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
No, pa še nekaj o PCT katerega mirsi jemlje kot največje zlo. Do danes sem samo 1x pokazal dokazilo oncepljenju pred Bauhausom. Nikjer drugje ne. Tudi danes, pazi, v Zdravstvenem domu Celje ne. Torej? Krivi smo mi, kod družba, ki smo bolj balkanski od balkancev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ted in CLIO15

sousis

Guru
16. nov 2019
1.499
993
113
No, pa še nekaj o PCT katerega mirsi jemlje kot največje zlo. Do danes sem samo 1x pokazal dokazilo oncepljenju pred Bauhausom. Nikjer drugje ne. Tudi danes, pazi, v Zdravstvenem domu Celje ne. Torej? Krivi smo mi, kod družba, ki smo bolj balkanski od balkancev.
Ne vem kje ti hodiš. Jaz sem danes morala pokazat pri mesarju, na servisu, v ZD Ljubljana, da ne omenjam, da za službo moram podpisat, da izpolnjujem PCT. Pa btw imam zelo dolgočasno življenje, samo kuća-posao. Ne moreš na svojem primeru posploševat na vse.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in mirsi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113
Ne moreš na svojem primeru posploševat na vse.
In enako ne moreš na primeru ljudi, ki jim testiranje iz X razloga ne pride v poštev za izpolnjevanje PCT pogoja posplošit tega na vse in enostavno zaključit, da je cepljenje edina in posledično prisilna opcija.

BTW - meni so PCT do sedaj konkretno pogledali samo na sodišču, na pošti so me zgolj vprašali ali izpolnjujem PCT pogoj, na Petrolu pa tudi to ne, enako ne v nekaj lokalih (res pa je, da ne utrujam zaposlenim in v zaprtih prostorih nosim masko). Sem vsepovsod a do sedaj so mi torej dejansko preverili PCT samo 1x.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Ne vem kje ti hodiš. Jaz sem danes morala pokazat pri mesarju, na servisu, v ZD Ljubljana, da ne omenjam, da za službo moram podpisat, da izpolnjujem PCT. Pa btw imam zelo dolgočasno življenje, samo kuća-posao. Ne moreš na svojem primeru posploševat na vse.
Dobro nimam nekega razuzdanega lajfa. Kuča, poso, trgovina, kaka kavica, pizza ipd... V službi sem sicer tudi podpisal da bom izpolnjeval PCT, ampak od takrat dalje me nihče ni vprašal kje imam kakšno potrdilo.
Anpak res takle za dva tedna nazaj vse kjer sem bil in me noben ni povohal: Merkur, Hofer, Lidl, Špar, lekarna, komplet Europark, Muller v centru MB... nikjer no. Jaz osebno imam občutek da omejitev enostavno ni.
 
Nazadnje urejeno:

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.590
113
Sami sebe bodo preiskovali, uspeh zagotovljen


Povezano
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Razmerje pa je?

Novih podatkov ni, zadnji podatki o obiskih intenzivne pa pravijo da je razmerje 18 prori 82 v škodo necepljenim. Potem upoštevaj še da je več kot polovica ljudi že cepljenih, in si ustvari sliko.
Glede na razmerje potrjenih okuzb cepljeni/necepljeni je razmerje cepljeni/necepljeni na intenzivi katastrofa, enako velja za hospitalizacije
cepivo deluje tam pod 50% zgleda