Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
aja, to si ti stestiral, al kr tak praviš iz glave?
res sem te imel za malo bolj intelegentnega, Andy.
Testiral kaj? Če ni bilo narejenih kliničnih študij na nosečnicah, potem se nosečnic ne sme cepiti.

Kaj vam ni jasno? Nosečnice se toliko pazijo, da še kozarca vina ne spijejo, se jim bo pa vbrizgavalo novo vrsto cepiva brez kakršnihkoli dolgoročnih študij na potek nosečnosti in zdravje otroka po rojstvu.
Take študije trajajo 5 let, da se vidi, da na takih otrocih ni posledic cepljenja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Testiral kaj? Če ni bilo narejenih kliničnih študij na nosečnicah, potem se nosečnic ne sme cepiti.

Kaj vam ni jasno? Nosečnice se toliko pazijo, da še kozarca vina ne spijejo, se jim bo pa vbrizgavalo novo vrsto cepiva brez kakršnihkoli dolgoročnih študij na potek nosečnosti in zdravje otroka po rojstvu.
Take študije trajajo 5 let, da se vidi, da na takih otrocih ni posledic cepljenja.
se prav, po tvoje, pri testiranju zdravil ne sme bit nobenga napredka. Pac pozabmo na ves ai in machine learning k ga mamo, pa cakimo. Zakaj pol vozis elektricarje?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
se prav, po tvoje, pri testiranju zdravil ne sme bit nobenga napredka. Pac pozabmo na ves ai in machine learning k ga mamo, pa cakimo. Zakaj pol vozis elektricarje?
Kdo pravi, da ne sme biti napredka? Ja, ni problema, ampak klinična testiranja na nosečnicah in njihovih otrocih trajajo 5 let, ker se mora še spremljati razvoj otroka, da se potrdi, da je cepivo varno za nosečnice in njihovega otroka.
Tega se ne da pospešiti in je potreben čas. Ni druge.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Seveda se da pospesit, temu se rece napredek. Ideja je, da se zadev sploh ne bo vec testiral nekoc, ker bodo simulacije predvidele vse mozne tezave. Nismo se tm, gremo pa ke.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.609
8.933
113
Testiral kaj? Če ni bilo narejenih kliničnih študij na nosečnicah, potem se nosečnic ne sme cepiti.

Kaj vam ni jasno? Nosečnice se toliko pazijo, da še kozarca vina ne spijejo, se jim bo pa vbrizgavalo novo vrsto cepiva brez kakršnihkoli dolgoročnih študij na potek nosečnosti in zdravje otroka po rojstvu.
Take študije trajajo 5 let, da se vidi, da na takih otrocih ni posledic cepljenja.
A zdej si nosečnice našel? Pa dobr no dec, zresni se. Al se pejt že cepit, al se pa ne it cepit, ni važno, sam daj že mir no, zadost je bilo teh bedarij. Za nosečnico ni fajn če faše katerikoli virus, tud gripa ni glih nedolžna za njih. In ja, tudi jaz bi premislil, če bi bila moja noseča. Bi se pa definitivno cepil jaz še prej, da zmanjšam možnosti, da ona faše.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69 in Matey

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.469
6.573
113
Kar sicer, če si priznamo, ni tako slabo, itak povsod že vsi čivkajo, da se moramo prekužit, da cepivo ni rešitev.

Če le bolnice zdržijo in ne bo trupel na ulicah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

sousis

Guru
16. nov 2019
1.507
1.002
113
A zdej si nosečnice našel? Pa dobr no dec, zresni se. Al se pejt že cepit, al se pa ne it cepit, ni važno, sam daj že mir no, zadost je bilo teh bedarij. Za nosečnico ni fajn če faše katerikoli virus, tud gripa ni glih nedolžna za njih. In ja, tudi jaz bi premislil, če bi bila moja noseča. Bi se pa definitivno cepil jaz še prej, da zmanjšam možnosti, da ona faše.
Seveda se da pospesit, temu se rece napredek. Ideja je, da se zadev sploh ne bo vec testiral nekoc, ker bodo simulacije predvidele vse mozne tezave. Nismo se tm, gremo pa ke.

Sorry, zdajle se s tem pa brezveze vtikate v Andyja. Pustimo ob strani druge njegove fore, vseeno pa ni razloga, da vsakič vsi skočite ko vam s čem pomaha pred nosom.

Frendica je bila cepljena pred nosečnostjo s prvo dozo Pfizera, osebni zdravnik in ginekologinja odsvetovala cepljenje po zanositvi. Torej neka uradna doktrina je.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.304
1.065
113
Kar sicer, če si priznamo, ni tako slabo, itak povsod že vsi čivkajo, da se moramo prekužit, da cepivo ni rešitev.

Če le bolnice zdržijo in ne bo trupel na ulicah.
Ma btk... Katerega je strah se je lahko že 100x cepil, na razpolago ima tudi 3. dozo, enako je s prebolevniki,... Zdaj pa naj narava svoje mrdne....
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan
2. okt 2007
3.610
2.076
113
Kar sicer, če si priznamo, ni tako slabo, itak povsod že vsi čivkajo, da se moramo prekužit, da cepivo ni rešitev.

Če le bolnice zdržijo in ne bo trupel na ulicah.

bolnice se zelo hitro polnijo, tako da bo to glavna težava. Očitno pa cepivo deluje, saj v DSOjih ni centra okužb, kot v prejšnjih valih. Mogoče se le izognemo lockdown-u.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.135
2.476
113
Stopnjuj dramo na forumu. Pravi pristop...
Morda sem pa dramaQueen :evil::evil::evil:

Drugače pa hitri testi so bili Siemens Clinitest. Čez noč me je skuhalo in prešvicalo, danes se razen malo kašlja že počutim odlično, je pa danes bil prvi pozitiven hitri test, tako, da čakam na klic za PCR in je to to. Vonja in okusa nisem izgubil. Praktično gledano, če ne bi imel hitrih testov doma sploh ne bi posumil na korono ampak kakšno 1 dnevno virozo.