Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Izjema so tudi učenci, dijaki in študentje, ki bodo v stik z okuženim sošolcem prišli pri pouku. Izjema so zato, ker se bodo takrat sedem dni testirali v šoli s hitrimi antigenskimi testi za samotestiranje. "Tako se takoj umakne okužena oseba iz pedagoškega procesa in se ohrani varno šolsko okolje," je povedal predstojnik Centra za nalezljive bolezni NIJZ-ja Mario Fafangel. Zanje ne velja obveza o FFP2-maskah, se pa morajo po besedah ministra za zdravje Janeza Poklukarja testirati vsi – cepljeni in necepljeni učenci. V vladnem odloku sicer piše, da se učencem ni treba vsakodnevno testirati, če izpolnjujejo pogoj prebolelosti oz. pogoj prebolelosti v kombinaciji s cepljenjem.

Saj počasi bodo priznali.
Dosedaj si je edino Macron upal naravnost povedati, zakaj pct.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

roscha

Fizikalc
27. jul 2007
299
43
28
nemenabijat

Ne nabijaj. Kje piše da se je frderbala zaradi COV2 sranja? Tko ene 20 kosov letno (mladostnikov) se jih je pokončalo že pred 2020.

Evo sosedu je crknila krožna žaga. Zdajle. Če ni COV2 je pa JJ kriv, da je nehala delat, ane? Ah, ne ups. Cepivo je krivo.

Bedak!
 

roscha

Fizikalc
27. jul 2007
299
43
28
Naslov teme je:

Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji​

Pripneš tweet o samomoru učenke in bedak sem jaz?

Ja. Imaš prav.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Ravnatelji lansko leto: "Ne želimo necepljenih učiteljev. Tisti učitelji, ki se ne bodo cepili, naj si najdejo drugo službo! Kaj si pa mislijo, kaj so!!!"



Ravnatelji letos: "KJE SO UČITELJI?!?!?!?!?!"
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen
I

Izbrisan uporabnik 474

7+7+7+, prej 10+10+10...je stran vržena sezona in ure in ure odrekanja. Sicer to nekaterim ni jasno, sam kaj če vam človek dopovedovat. Moji, predvsem športnik, so zato cepljeni poleg prebolelosti in ob negativnem testu ne šljivim nobene karantene, sploh te šolske, ki je bulšit, več, izjema je direktna odločba. Mislim, da se kaj več od zgoraj napisanega ne da naredit. Pa da se razumemo, govorimo o asimptomatiki.

Balkan Express.... Čuuu čuuuuuuuuu
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Jodlar express gre zelo po poti Balkan Expressa.
Ampak recimo v BiH sploh ne veš, da c19 obstaja.

Btw, Afganistan je že prazen, ker se ne cepijo in ne nosijo mask ?
Afrika ?
Belorusija, Švedska ?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen