Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.338
6.533
113
Ljudje pozabljajo koliko komunikacije se izvaja z obrazno mimiko in kako pomembno je to za ljudi.

Ampak očitno se bo tudi tukaj človek spremenil, nove norme postajajo normala, svet bo postal bolj hladen, neoseben...na srečo me takrat več ne bo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
:valjamse: :valjamse:
Ker cepec si ti. Če misliš, da me poznaš, ker si me določil za svojega sodelavca si res bogi. No v bistvu se mi smili nič hudega sluteč tvoj sodelavec.
To si ti reku enkrat. Tko da sem to od tebe slišu, oziroma natančneje prebral, še preden sem ugotovil kdo spoh si ;)

PS: To, da sem pa pogruntal kdo si, si pa čist sam s svojim drezanjem dosegel in nakonc smo ugotovil, da me ne poznaš, da v si v bistvu sam nabijal in provociral.
 
Nazadnje urejeno:

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
To si ti reku enkrat. Tko da sem to od tebe slišu, oziroma natančneje prebral, še preden sem ugotovil kdo spoh si ;)

PS: To, da sem pa pogruntal kdo si, si pa čist sam s svojim drezanjem dosegel in nakonc smo ugotovil, da me ne poznaš, da v si v bistvu sam nabijal in provociral.
Imaš spomin zlate ribice. Sam si me določil, da sem Franci sodelavec. Sicer pa, kaj ma to veze z maskami? Aja, Franci jih ne mara. :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen