Čiščenje notranjosti vozila

disc

Majstr
4. feb 2011
2.352
458
83
Pozdravljeni,
mene pa zanima, koga priporočate za čiščenje notranjosti avtomobila. Pa tukaj ne mislim ,da mi samo posesa notranjost in pobriše armaturo. Hočem kr konkretno globinsko čiščenje, da je avto v vseh kotičkih kot nov
smile-1.gif


Imo kdo kakšne iskušnje oz koga priporočate? Bi blo pa fajn,da je to nekje v lj oz bližji okolici.

lp
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
izkušenj nimam.
na fb pa je nekaj "car detailing" fantov. Po slikcah sodeč - obvladajo.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.265
270
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik disc pravi:
Pozdravljeni,
mene pa zanima, koga priporočate za čiščenje notranjosti avtomobila. Pa tukaj ne mislim ,da mi samo posesa notranjost in pobriše armaturo. Hočem kr konkretno globinsko čiščenje, da je avto v vseh kotičkih kot nov
smile-1.gif


Imo kdo kakšne iskušnje oz koga priporočate? Bi blo pa fajn,da je to nekje v lj oz bližji okolici.

lp

Ker avto?

Piši na PM če te zanima celotno kemično čiščenje vozila + poliranje 120eur
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
ksz. zadnjič sem znanca spraševal er se tudi sam zanimam za poliranje+čiščenje, je rekel da je vredu če to delaš v toplejših dnevih da se avto presuši. Nisem pa naprej spraševal.. kdo kaj več o tem

@narodnjak : matr po okvirčke še vedno nisem skočil.... 1. sem malo len 2. imam pa malce gneče na šihtu
d055.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
http://www.knavs.si/

So iz Trzina.

Ko mi je tamala zadaj vse pobruhala, so mi teli fantje avto tako globinsko očistili, da ne samo, da ni bilo več pikice vonja po bruhanju, ampak je avto prav lepo dišal.

Priporočam!
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.352
458
83
Sem že od dveh slišal,da bi blo pametno počakat na bolj tople dni,da se hitreje posusi notranjost. Tko,da bom najbrž počakal še te tri mesce
smile-1.gif
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
http://www.knavs.si/

So iz Trzina.

Ko mi je tamala zadaj vse pobruhala, so mi teli fantje avto tako globinsko očistili, da ne samo, da ni bilo več pikice vonja po bruhanju, ampak je avto prav lepo dišal.

Priporočam!

cena stroitve?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Citat:
Uporabnik ericks pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
http://www.knavs.si/

So iz Trzina.

Ko mi je tamala zadaj vse pobruhala, so mi teli fantje avto tako globinsko očistili, da ne samo, da ni bilo več pikice vonja po bruhanju, ampak je avto prav lepo dišal.

Priporočam!

cena stroitve?

Ko so mi sčistili bruhanje, je bila cena zanemarljiva.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.236
2.079
113
SV SLO
Pa dobro kaj pol počnete z avti, da rabite kemično čiščenje? Kemično čiščenje rabiš edino, če si prasec ali pa prevažaš ostale domače živali, ki serjejo po notranjost avta. Če si normalen rabiš mogoče enkrat pred prodajo vozila kako bolj resno čiščenje. Če avto redno sesaš ni varijante da rabiš kemično čiščenje.
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Jaz sem kupil C3 picassoja od ženske z otroci ..zadnji sedeži so popackani, imajo ene 3,4 fleke, polito, umazano ... se kar vidi.

To bi moral dat oprat. V takem primeru, ali pa tudi tisti ko vozijo živali noter, bi rabli konkretno čiščenje.
 

picolo

Pripravnik
23. maj 2009
287
1
18
loče
Citat:
Uporabnik koliko pravi:
Pa dobro kaj pol počnete z avti, da rabite kemično čiščenje? Kemično čiščenje rabiš edino, če si prasec ali pa prevažaš ostale domače živali, ki serjejo po notranjost avta. Če si normalen rabiš mogoče enkrat pred prodajo vozila kako bolj resno čiščenje. Če avto redno sesaš ni varijante da rabiš kemično čiščenje.

Če ti nič ne delaš ali pa si suženj svojmu avtu , potem res ne rabiš globinskega čiščenja!
priden.gif