čiščenje notranjosti vozila

picero

Pripravnik
25. jul 2007
66
2
8
Zanima me, če kdo lahko priporoči koga ki bi mi očistil notranjost avtomobila. Gre za nekaj madežev po sedežih in na tepihu. Koliko pa to kaj stane, zanima pa me se, ce so po tem ciscenju sedezi kaj vlazni od ciscenja. Aha, se relacija - nekje med Kranjem in Ljubljano oz. nekje okoli.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Če vzameš globinsko čiščenje so sedeži par dni še vlažni (ne tak, da bi imel mokro obleko), dobro ga je teh par dni z odprtimi okni imet zunaj na soncu (ali v garaži, če se bojiš tatov).
 

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
Vlazna krpa in gasa ribat po avtu. Lahko se posluzis tiste komercialne zadeve aka pene, a je jaz nikoli neuporabljam ker gre vse z vlazno krpo in malo zajfe dol.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Od komercialnih zadev je Sonax-a pena zelo dobra. Z njo sem spravil madeže od borovnic s sedežev, tudi kakšen šmir itd. Drugače pa se za prvo silo posluži PiLLLe-tove varjante.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.021
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik PiLLLe pravi:
Vlazna krpa in gasa ribat po avtu. Lahko se posluzis tiste komercialne zadeve aka pene, a je jaz nikoli neuporabljam ker gre vse z vlazno krpo in malo zajfe dol.

Pri tej varjanti vtreš vse v sedež tako da vonj še zmeraj ostane. Pomoje je najbolje kaka pena in počakaš malo, potem pa vse zdrgneš.

lp
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Meni so naredili notranjost avta TUKAJ dobesedno novo. Avto je imel kar nekaj flekov po sedežih in tapetah, notranjost je bila totalno umazana, ko pa sem prišel po avto, pa sploh nisem mogel verjet, da ga lahko tako očistijo; notranjost je bila res kot nova.
shocked-1.gif


Cena je bila lani cca. 100 EUR.
 

dejan001

Pripravnik
3. sep 2007
363
0
16
da ne odpiram nove teme. katero sredstvo (kremo) uporabljate za armaturko? rad bi jo za nekaj časa malo namastil ker je izsušena pa še zdaj bo kmalu začelo sonce oddajat močne žarke.

1x sem videl enega da je imel neko kremo/pasto (ni bil glicerin)...in je lepo mazal...popolnoma drugačno efekt kot pri spreju.

lp
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Jest uporabljam Formula 1 New car scent .
FragrancedProtectants.jpg


Veliko bolš kot sprej. Ni tistega čefur style leska kot pri spreju.
wink-1.gif
Ima tak lep svež vonj, pa še dlje se obdrži kot spreji. Dal sem pa se mi zdi da okol 10€ v eni trgovini z avto deli in podobnimi stvarmi.