Ugodno globinsko čiščenje notranjosti avtomobila

sad

Guru
24. avg 2007
20.547
9.229
113
Kakšne so kaj cene za globinsko čiščenje notranjosti avtomobila v Ljubljani? Ve kdo za kakšno trenutno ''kuponko'' akcijo?
Ni nobenih hudih madežerv, le po toliko letih, bi dal notranjost malo očistit.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.236
2.079
113
SV SLO
Rbiš malo vanisha, en sesalec in malo dobre volje in časa pa bo avto kot nov. Skoraj zastonj. Pa še najbolj zadovoljen boš, ker si si polepšal ibn očistil svoje vozilo sam. Za razliko, pa pelji drago na kosilo ali večerjo. Da bo še draga kaj imela od čiščenja avtomobila.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
rabi globinski sesalec, ki ni ravno v vsakem gospodinjstvu, sploh pa lahko drago obdela na 20 nacinov predn avto dobr zrihta. ce mu ga tacajt drugi spuca bo draga se bolj vesela.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.547
9.229
113
To je problem ja, nimam globinskega sesalca. A z ročnim drgnjenjem se kaj spravi stran? Na enem mestu se je polila voda in je viden rahel madež, to me še najbolj moti.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
brez globinca nima smisla, obstajajo ene pene, ki delujejo nekaj casa ampak na daljsi rok to ni to. zal. si pa zamudil termin, ker globinsko se avto cisti takrat, ko se ima potem tudi cas posusiti. dobro je, da je dva dni na suhem, se bolje na soncu pri +30C, da se dobro posusi.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ni take panike, poleti je avto res na soncu suh v 2-3 urah, tudi zdajle se bo še našel kak dan.

Lahko pa šipe odpreš pa kalorifer notri vtakneš za urco pa je suho. Nujno sem dal očistit en sedež in me je prišlo 18€, tako da cel avto...tam 60-80€, kar se mi zdi pa veliko. Soliden sesalec je 250€, če imaš 2 avta na dvorišču, sedežno ipd. se dobi notri strošek.
 

picolo

Pripravnik
23. maj 2009
287
1
18
loče
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Ni take panike, poleti je avto res na soncu suh v 2-3 urah, tudi zdajle se bo še našel kak dan.

Lahko pa šipe odpreš pa kalorifer notri vtakneš za urco pa je suho. Nujno sem dal očistit en sedež in me je prišlo 18€, tako da cel avto...tam 60-80€, kar se mi zdi pa veliko. Soliden sesalec je 250€, če imaš 2 avta na dvorišču, sedežno ipd. se dobi notri strošek.

A ti sploh vidiš kaj pišeš.V takem vremenu boš ti posušil avto v 1 urci,na soncu pa rabiš 2-3 ure.Na soncu je avto suh v pol ure.Kar se pa tiče cene ,pa za 60-80€ sploh ne vklopim sesalca.60 -80 € se ti zdi veliko,250€ za čunga lunga sesalec pa ne.
bonk.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.749
2.109
113
Ti mej kar ugasnjen sesalc za spremembo pa vklopi mozgane preden odgovarjas
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Jest sem v Avto Stop vzel (lahk se greš kar tja zment ni nujn da maš kupon pa ti bo poveu če se da, jest mislim da se bo dal ker so OK), v glavnem komplet kemiično čiščenje cele notranjosti avta, se pravi od podna do stropa + notranje čiščenje šip, zunanje pranje = 80,00 EUR...z delom sem zadovoljen.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
bonk.gif


Kaj tebi ni jasno, kar sem napisal je iz prakse. http://www.poliglob.si/cenik_globinsko_ciscenje

Pol ure mi je čistil zalival na polno en sedež umazan od mačka in to alkantaro ne tkanino. Avto je bil parkiran daleč od optimalnega in zaprt zakljenjen (par cm spuščene štekla spredaj), na sedež ni sijal sonce, mogoče par cm, pa tudi to je bilo 14 dni nazaj, tako da vreme ni bilo poletno. Po 1,5 ure ni bil še za sedet, ampak to tam kjer je alkantara, sredinski del bi mogoče že bil. Po 30min vožnje in še enem stanju 30min s spuščenimi stekli je bilo na sedežu možno sedeti! Iz alkantare veliko težje potem iz pene posesa ven tekočino in tudi pena se počasneje suši.

Sesalec uporablja tak kot sem napisal, nov komplet za cca. 300€, ker rabiš še ta profi nastavek, očisti sigurno 2-3 avte na teden in stranke ima zadovolne. Pri meni sicer ni šlo vse iz sedeža (markiral maček), samo bo v drugem daljšem poizkusu potem že povsem OK, ker pač ne uporabljam ambipur parfumčkov na polno, ampak mora biti avto v osnovi čist!

Bi me pa zanimalo zaradi te situacije, če ima kdo v slo ionizator zraka ali nekaj takega prav za uporabo v avtomobilih. To sem gledal xyz let nazaj na TV (nemška oddaja), da za 24 ur v avto zaprejo to napravico, ki ubije VSE vonjave, razen mleko!
 

picolo

Pripravnik
23. maj 2009
287
1
18
loče
Citat:
Uporabnik netko pravi:
Ti mej kar ugasnjen sesalc za spremembo pa vklopi mozgane preden odgovarjas

Kdo pa pravi da mam sesalec ugasnjen.Ko boš pa ti imel toliko prakse,boš pa lahko trdil da imaš vklopljene možgane!
nahrung002.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.749
2.109
113
kaj ti pomaga toliko prakse, če si funkcionalno nepismen... namreč še enkrat počasi preberi njegov post potem ti bo jasno o čem je pisal
 

picolo

Pripravnik
23. maj 2009
287
1
18
loče
Citat:
Uporabnik netko pravi:
kaj ti pomaga toliko prakse, če si funkcionalno nepismen... namreč še enkrat počasi preberi njegov post potem ti bo jasno o čem je pisal

Če nimaš pojma kako dolgo se avto suši na soncu 30+,kako dolgo pa pri sedanjh temperaturah,ti žal ni pomoči.Ni čudno ,če dovolite da vam polivajo po avtu potem pa sesate s čunga lunga sesalci.
Očitno imaš pitona v glavi,da ne vidiš o čem je pisal.
hysterical-1.gif