Champions in Europa League 2019/2020

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Kvalfikacije se začnejo jutri... A ima slučajno kdo info oz. je zasledil če bo kje prenos tekme Valur - Maribor ki bo jutri ob 22h?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Gledal včeraj, plačal prenos, ki ga je organizirala Ekipa.

Zelo vzpodbudno. Sicer nekaj velikih napak v obrambi in zahvala neizkušenosti islandcev in dobrimi posredovanji Pirića smo ostali pri neprejetem zadetku. Sredina brez pripomb, špica pa se vidi nekaj neuigranosti. Malo preveč komplicirajo pred golom, kakšni projektili od daleč bi bili OK (Hotić, Krona, Kramarič). Kronaveter super menjava za Derviševića, če se poklopita z Ivkovićem bo to strup za predložke. Tavares je še vedno tata mata v igri 1 na 1, Kornaveter ima odličen predložek pa tudi razigrava soigralce v napadu. Konstantno so bili vsaj 1 ali 2 povsem sama v napadu. Požeg Vancaš še okreva po poškodbi, kljub temu pokazal veliko.

Malo več zbranosti v obrambi, drugače pa imamo top ekipo!
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Maribor rutinirano. :p

Kaj pa danes se bo dalo kje kaj gledati? Mura : Maccabi Haifa?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

SportKlub je nekje povedal, da bodo vse tekme (tudi predkola) CL in LE na domačih stadionih možno spremljati na njihovih kanalih...
SofaScore pravi, da bodo prenašali Olimpija : Rigas na SportKlub 1... Za Müro ne najdem...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Se imamo za neko nogometno državo (vsaj na kavču), pa ne moremo enega pametnega prenosa organizirat.

Če prenos ni organiziran s strani gostitelja, potem skuša NK Maribor sam urediti prenos s svojo opremo. Če je prenos organiziran, potem je pač treba nekaj plačat. To bi morala odcolat najamanj RTV Slo, za ostale razumem, da se odločajo pač v skladu svojim poslovnim modelom.

Pohvala portalu Ekipa, da so omogočili "nakup" streama, ki je deloval super, bil je v HD, več kamer vključno s počasnimi posnetki.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Olimpija še enkrat več dela sramoto slovenskemu nogometu na evropskih "tleh." Zanimive so mi reakcije medijev po vseh štirih tekmah. Nekaj pozornosti dobi Maribor, precej manj Mura in Domžale, o Olimpiji pa danes nekaj strani dolge analize, objokovanja, teorij zarote, obtoževanja itd. Saj je res, da Olimpija že nekaj leti skrbi za dobro mero smeha na domačih in evropskih tleh, samo vseeno tako očitne pristranskosti nisem pričakoval.

Še o sami tekmi - Olimpija tehnično boljša, tepe jih njihova naduvanost. Tako pred kamerami in medijih kot na igrišču. 11m po padcu Čekičija? Bil je kontakt in bi bila piskana 11m, če nebi špilal Neymarja. Je pa padel precej hitreje in bolj teatralno, kot recimo mali Zaho na derbiju, kjer se tudi ni piskala 11m. Ampak začuda je bilo takrat vse OK. Verjamem, da so po lanski(h) sezoni(ah) sodniki dobili opozorila, na katere igralce naj bodo pozorni.
Obnašanje navijačev pod vsako mejo. eno je rivalstvo MB-LJ (pa tudi med drugimi klubi), kjer so strasti bolj razvnete in na bolj čustveni/osebni ravni. Evropske tekme so pa nekaj drugega in tako kot klub, tudi navijači niso "razočarali."
Upam na dobro povratno igro Olimpije, težko bo zmagati z dvema goloma razlike, ni pa nemogoče. Tudi če jim ne uspe in prikažejo dobro (odlično) igro, lahko rečejo "smola" in gredo naprej dvignjenih glav. Če pa bo odnos ostal in bodo krivi vsi drugi, samo oni ne, potem pa kot pravijo GD - "Manda, odjebi" klub pa tja, kamor spada - v 5. ligo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Jp - že dolgo, da je stranski vpisan med strelce. :p

Sam tole pa ne zgleda slabo.

Pa zgleda, da tudi “Ljubljančanu” paše v novem klubu.

edit: kje pa ti gledaš tekmo? Saj ORF nea prenaša?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Hočeš reči, da Mariborčanu ni pasalo v Ljubljani :)
Očitno se res dobro počuti :)Je pa res čist druga igra, ko ti je ne krojijo sodniki. Pohvalno zaenkrat, tudi "plavanja" v obrambi ni, kot na prvi tekmi...
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Zakaj 7ko ven???

Ok - jasno mi je, da 77tka rabi mednarodne izkušnje - ampak vseeno ... (upam, da je bila menjava “dogovorjena”, ker drugače zna na “psiho” udariti).
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Po moje ga "špara", brezveze tvegat kako poškodbo... Je pa bla dvojna menjava (Kotnik/Mešanović, Krona/R.P. Vancaš), tak da Milanić verjetno tudi malo eksperimentira ob že dobljeni tekmi
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69
I

Izbrisan uporabnik 474

Ja je blo zelo na hitro pokazano... Hotiću pa so malo perutničke zrastle. Fant malo preveč solira...
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Hebi ga - nosi 10tko ... in roko na srce, ima tudi tisto “potezo več”, ki zna pripeljati do gola. Napak iz soliranje (mogoče ker berem zraven) pa tudi ni nekih.
Je pa tudi res, da ni Messi - bo treba najti neko zdravo razmerje.