Champions in Europa League 2019/2020

I

Izbrisan uporabnik 474

Še dobro, da Nogomania tako vztrajano zavrača etiketo "Olimpijino neuroadno trobilo" :D

2019-07-22_15-29-48.png
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Bravo Maribor! Škoda še za kak gol, Švedi so bili zreli....

Škoda za gol in škoda, da Mb ni stisnil vsaj še enega. Mogoče prepozna menjava, Požeg Vancaša bi lahko dal notri vsaj 10 min prej. Zadnjih 20 minut je bilo kar težko gledat, ker Mb nekak ni kazal prevelike volje, kar se zna maščevati na povratni. Izjema je bil Kronaveter, Hotiču so verjetno rahlo pošle moči.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Maribor ni kazal volje na koncu? A sva gledala midva različni tekmi?
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
mo lazal = ni kazal? :p

Očitno je Anubis res gledal neko drugo tekmo.

Se pa bojim, da jih bo tisti poceni gol, ki so ga dobili ozr. niso dali 3jega stalo napredovanja. V gosteh "morajo" enkrat zadeti!
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ma ja... ni kazal, hvala za popravek! Jaz mislim da prej AIK ni kazal nobene volje sploh za kak protinapad zadnjih 10min, MB pa je grizel...
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Ma ja... ni kazal, hvala za popravek! Jaz mislim da prej AIK ni kazal nobene volje sploh za kak protinapad zadnjih 10min, MB pa je grizel...

Zadnjih 20 minut ni niti približno tako grizel kot prvih 20 drugega polčasa. Ne vem, katero tekmo sta vidva gledala, ampak to je dejstvo. AIK je bil pa kar cel drugi polčas podrejen. Mislim, da bomo šli naprej, ampak na gostovanju se lahko marsikaj zgodi.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Aha, zdaj si pa dal pametno izjavo. Torej po tvojem bi morali 90 minut na polno grizt? Pa misliš da je to fizično možno in mogoče? Vseeno pozabljaš da ne gre za Real Madrid ali pa Arsenal, si le v Slovenski ligi. Fizična priprava in to... :bonk:
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
No, no, umiri se in še enkrat preberi oba prispevka. Nikjer nisem napisal, da bi morali grizti 90 minut. Glede fizične pripravljenosti pa preberi predvsem moj prvi prispevek, kjer piše, da mislim, da bi moral Vancaš vsaj 10 minut prej v igro in bi bilo mogoče še več grizenja na koncu. To je samo mnenje, če se z njim ne strinjaš, je pa tvoj problem. Ni treba takoj skakati do plafona, oba sva na istem bregu in si verjetno želiva, da MB pride naprej.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ne skačem do plafona ampak neresna se mi zdi izjava da MB ni kazal neke volje na koncu za zadetek. To enostavno ni res in sploh ne gre za mnenje, govoriva o dejstvih. Glede na to da je Maribor vodil je na koncu odigral vrhunsko in ne samo dobro in mislim da je kazal še preveč volje za 3 zadetek (kar bi se jim lahko zelo hitro maščevalo če bi AIK pokazal kaj interesa). A misliš da bi bilo potrebno oz. da bi bilo pametno glede na rezultat vse sile na koncu 101% usmeriti v napad in se odpreti ter dati AIK-ju šanso za protinapad? Jaz mislim da nikakor, ti pa vseeno malo razmisli...
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Ne, ne mislim, niti tega nisem nikjer napisal. Mislim pa, da bi bilo bolje narediti obe menjavi prej. Predvsem Tava je proti koncu zgledal zelo utrujen. In zakaj ne bi poživil igre, če imaš na klopi igralce, ki so to sposobni narediti. Nikjer pa nisem pisal o brezglavih napadih. Sicer je pa vseeno. Na koncu ima MB ugoden rezultat in to šteje. :) Upam, da bomo naslednji teden enako zadovoljni. A prenos bo?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ma ja... Amapak temu Vancašu jaz ne zaupam, nevem zakaj... Mislim da prenosa ne bo, nihče ne da nič zastonj, plačati pa nočejo...
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Ma ja... Amapak temu Vancašu jaz ne zaupam, nevem zakaj... Mislim da prenosa ne bo, nihče ne da nič zastonj, plačati pa nočejo...

:D Nov je, bomo videli. Mogoče se izkaže.

Hja, imaš prav. Glede na to, da do zdaj niso prenešali niti ene tekme od zunaj, dvomim, da bodo to. Škoda, kar malo sramotno za naše televizije. Po drugi strani pa nič presenetljivega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun