Champions in Europa League 2019/2020

I

Izbrisan uporabnik 474

Slabo to danes... po prvem golu (čista napaka Pirića) je šlo samo navzdol... Upam, da se sestavijo in pokažejo (bistveno) več v naslednjem krogu za LE. Bomo videli, kako bodo odigrali naslednjo tekmo v 1 SNL...
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Slabo to danes... po prvem golu (čista napaka Pirića) je šlo samo navzdol... Upam, da se sestavijo in pokažejo (bistveno) več v naslednjem krogu za LE. Bomo videli, kako bodo odigrali naslednjo tekmo v 1 SNL...

Kaj slabo? To je maximum Maribora. Sej če jih Triglav vrže dol, potem vemo, da kvalitete ni.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Torej je po tvoje NKM izgubil z Triglavom zaradi kvalitete in remi z Muro, katerega najboljšega igralca so pobrali.
V MotoGP sem napisal dejstva iz BT sporta, če pa oni ne vejo, potem pa ok..

mamo tebe....

Še enkrat MB je dal svoj maximum včeraj in to je to. Čudež je bil prejšno tekmo. V Slovenski ligi pa je na podnu z klubi, kateri igralci hodijo na šiht.

jeba je to če tega ne vidiš....
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Ok, se ti ne zdi, da malo pretiravaš? Ne glede Maribora, ampak glede nekakšnega podcenjevanja kakovosti ostalih klubov. Mura bo letos trd oreh za vse ekipe, ne preseneča me, če bi se Maribor ali pa npr. Olimpija opekla še večkrat. Domžale so že vedele, zakaj so prestavile ligaški obračun. :evil: In če prav razumem, naj bi Maribor pobral najboljšega Murinega igralca? Špira? Ne se hecati, kot slišim si je večina navijačev kar oddahnila, ko je šel iz Mure. Sem ga gledal nekajkrat v živo v prvem delu lanske sezone in absolutno ni presežek. V drugem delu je igral bolje, še zdaleč pa ni bil Murin najboljši igralec.
Potem so tu še ostali klubi, ki postajajo vedno bolj organizirani in kakovostni, kot so Aluminij, Triglav, Celje itd. Za Maribor, Domžale in Olimpijo (če finančno sploh zdrži) bo liga vedno težja, kar je za nas gledalce samo super.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Torej praviš, da Maribor ima kvaliteto za champ. ligo?
Glede na proračun Triglava in Mariborja bi pričakoval 0:10.

Res je da Milanič in Zaho še malo pripomoreta k kvaliteti samo vseeno. Skratka Triglav še zdaleč ni organiziran kljub. Osebno ti povem, da čudno da sploh funkcionira, igralci dobijo drobiž mizerijo. Klub še za osvetlitev nima tistega igrišča.

Sicer ne vem od kje teb informacije da je Triglav organiziran. Tud ena stvar tam ne štima. Still za to kar imajo so dobri.
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Kje sem napisal, da ima MB kakovost za CL? Pravim, da postajajo ostali klubi vedno boljši, kar ti očitno pozabljaš. In kje točno sem napisal, da je (konkretno) Triglav organiziran? Npisal sem, da ostali klubi postajajo bolj organizirani in vedno boljši. Pa ja ne boš trdil, da je kakovost lige na istem nivoju kot recimo na prelomu tisočletja, ko je MB totalno dominiral?
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Kje sem napisal, da ima MB kakovost za CL? Pravim, da postajajo ostali klubi vedno boljši, kar ti očitno pozabljaš. In kje točno sem napisal, da je (konkretno) Triglav organiziran? Npisal sem, da ostali klubi postajajo bolj organizirani in vedno boljši. Pa ja ne boš trdil, da je kakovost lige na istem nivoju kot recimo na prelomu tisočletja, ko je MB totalno dominiral?

Celoten nogomet napreduje ne samo slovenska liga. Nekaj prvoligašev špila na nivoju ameterizma. In Triglva ni nič bolj organiziran kot je bil pred leti. Glede na finančno stanje dveh klubov Triglava in Maribora, pa bi od MB pričakoval vsaj neko približno kvaliteto.

Upam, da štekaš. Seveda tukaj ne gre za nobeno podcenjevanje. Je pa res, da je očitno skupna vrednost MB močno prevrednotena, kar se strinjam. Če računamo da je MB najdražji igralec Luka.

Za ta denar je to to. Kvečjemu v slovenskimi klubi ni videt take razlike v kvaliteti (ne finančno) med recimo MB in Triglavom.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ne sekiraj se, ded dejansko misli, da rezultati prvih treh krogov 1 SNL kažejo na dejansko kvaliteto klubov...

Back on topic - bomo videli, kako bo Maribor odigral povratno. Dvomim, da je sposoben gori znagat 3:0 ali 4:1, se pa presenečenja dogajajo. V kolikor ne bo šlo, pa upam da se poberejo, spraznijo glave in se prebijejo v LE. Optiplex pa pod vlak... po možnosti kitajski
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Ne sekiraj se, ded dejansko misli, da rezultati prvih treh krogov 1 SNL kažejo na dejansko kvaliteto klubov...

Back on topic - bomo videli, kako bo Maribor odigral povratno. Dvomim, da je sposoben gori znagat 3:0 ali 4:1, se pa presenečenja dogajajo. V kolikor ne bo šlo, pa upam da se poberejo, spraznijo glave in se prebijejo v LE. Optiplex pa pod vlak... po možnosti kitajski

No včeraj so se pa izkazali proti Taboru, kjub neupravičeno izključenemu igralcu Sežane (za nič) so komaj dobili. Vmes z celo fasali gol.
Vidim kvaliteto. Klub z iz druge lige brez igralca tako namuči kvaliteto..

vidim, da imaš prav.... se posipam z pepelom.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.001
5.715
113
blizu močvirne prestolnice
No ja, Maribor je še vedno edini klub v Sloveniji, kateremu noben drug v naši ligi ne seže niti do kolen. Tudi če izpade iz teh kvalifikacij, bo še vedno vsaj ene odigral, dočim Olimpija ni zmožna narediti tudi tega. Da o ostalih ne govorimo.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

No včeraj so se pa izkazali proti Taboru, kjub neupravičeno izključenemu igralcu Sežane (za nič) so komaj dobili. Vmes z celo fasali gol.
Vidim kvaliteto. Klub z iz druge lige brez igralca tako namuči kvaliteto..

vidim, da imaš prav.... se posipam z pepelom.

Bravo ded, spet si demonstriral tvoje (ne)poznavanje nogometa...