Če si lopov, bodi vsaj pošten

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Sej bi jo ruknil, samo kaj ko pa ti hrvati nosijo 15 let stare kolmarce in nasploh svetleče kombinezone, ko pedri so eni
gor nareti, saj ja ni blo spodobne jakne za videt.

In kako si tako trdno preprilčan da ti ni jakne s_pizdil en pristni Janez?

Ker je na rogli 70% hrvatov. Še tisto malo kaj je slovencev, pa je družin.

Vedno znova presenetiš s svojimi turbo-razlagami
cheer.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Pazi to- živimo v poslovno stanovanjskem objektu, kjer je pri stopnišču vedno parkiran moj bajk-cruiser ki je zelo redek. Moj je dobil enega ateja in mamo kak sta vlekla zaklenjen bajk in je poleg popizdo in je rekel, da bo klical policijo, ker sta si stara dva zmišljevala neko zgodbico kak jima je sin rekel naj mu pripeljeta picikl, da ga je parkiral pri trgovini, ki je poleg. Stara dva sta mu lagala v fris. Tolko o poštenosti....En folk je naravnost fukjen in nimajo kančka morale, jaz pa ne bi mogla spat, če komu ne bi vrnila recimo neke stvari, ki bi jo našla...
 
Nazadnje urejeno:

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik mitja pravi:
meni pa stiska da mi bo kdo smučke vzel.....mislim dat 500 in več za smuči, potem pa pride en kekec, si zapne in adijos.....ko bo gneča bo potrebno delat rošade smučk s kolegi in jih puščat vse okoli koče...pol pa naj si išče par....
lopovi eni.....
ne vem zakaj koče ne prakticirajo hrambo smučk s kako ključavnico za kak euro....

Imaš ene ključavnice na zajlo, ampak jaz sem to gledal za board, kjer je komot zapet skozi vez za nekaj fiksnega... Tolk da ne more pograbit in odnest je, več pa itak ne vem če bi se dalo.

So pa ponekod v tujini bila stojala za smučke, potem pa ključavnica čez pa neka kavcija...

Pa še malce personalizacije ne škodi, recimo maš kako prasko ki je evidentna, nalepke, ...
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Pa da je lokacija smučk na očeh. Če jih pustim pred kakim lokalom/kočico na smučišču, vedno tam, da jih bolj ali manj direkt vidim. Sicer pa če grem smučat, grem smučat, ne pa posedat po lokalih (kak kuhan vinček sicer že sede).

Od smučarske jakne se pa itak ne ločim več kot za en meter. Za žure imam itak eno starejšo, že precej zgonjeno (vizualno, funkcionalno še kako služi), pa krasno pomaga, da gor ne piše Spyder in podoben šminkeraj.
evil.gif
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
v tujini me ni strah da bodo kaj ukradli...so dokaj civilizirani in vedo da veseli turisti nosijo denar.....še sami bodo iskali čigave so
smile-1.gif
).....bolj me je strah slovenije....
saj ni da posedamo po kočah....samo dobre pol ure za kosilo si pa le vzamemo.....
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Kaj se mi je revežu zgodilo na novoletnem smučanju...

No kakorkoli, ok, cuknejo ti jakno. se zgodi, drugič bol pazi. Samo da pa gres nekomu sunit smučarsko jakno na dopustu, ko ti je logično da ima samo eno, in da nebo mogo več smučat. Mislim kdo pa si nosi 3 smučarske komplete na smučanje?

Jeba ja, drugič pa napiši na jakno:" ne kradi, ker imam edino, sem na dopustu!" Pa se te bo tat sigurno usmilil. Tako pa ja ni mogel vedet.
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Citat:
Uporabnik tinekr pravi:
Pazi to- živimo v poslovno stanovanjskem objektu, kjer je pri stopnišču vedno parkiran moj bajk-cruiser ki je zelo redek. Moj je dobil enega ateja in mamo kak sta vlekla zaklenjen bajk in je poleg popizdo in je rekel, da bo klical policijo, ker sta si stara dva zmišljevala neko zgodbico kak jima je sin rekel naj mu pripeljeta picikl, da ga je parkiral pri trgovini, ki je poleg. Stara dva sta mu lagala v fris. Tolko o poštenosti....

Kaj bi pa naj rekla? Oprosti, ker sva po pomoti ukradla vaš bicikel?
cheer.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik BlackHole pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Kaj se mi je revežu zgodilo na novoletnem smučanju...

No kakorkoli, ok, cuknejo ti jakno. se zgodi, drugič bol pazi. Samo da pa gres nekomu sunit smučarsko jakno na dopustu, ko ti je logično da ima samo eno, in da nebo mogo več smučat. Mislim kdo pa si nosi 3 smučarske komplete na smučanje?

Jeba ja, drugič pa napiši na jakno:" ne kradi, ker imam edino, sem na dopustu!" Pa se te bo tat sigurno usmilil. Tako pa ja ni mogel vedet.

Al pa kakšnega škorpiona oz. črno vdovo v žep. Zaj kradi jakno! Bemomater!
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Haha, mojih smuči ne bo nihče pri zdravi pameti kradel.
Kaj, a res noben od vas neve kako preprosto potezo se nardi, da ti smučke ne ukradejo?
A vam mora res stardec povedat?
Kaj dobim za sila preprost nasvet?
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
stardec čakam.......na plan z ugotovitvijo.....
OK, teb bom povedal zastonj, malcomX-u pa ne.

Ko gre stardec iz snežnih poljan potem na zasluženo pijačko ali golažsupe, si smučke zavaruje tako, da preprosto eno smučko pusti na enem mestu, drugo pa odnese na neko drugo lokacijo.
Lopovi ponavadi rabijo dve smučke, ki naj bi ble po možnosti enake. Če bi lopov hotel najti obe smučke bi moral kar konkretno prebirat ter iskat in to bi mu vzelo precej časa.
Kaj pravš, je to vredno enga kuhančka, ko se dobiva na snegu?
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
Ampak pri tvojih letih si je težko zapomniti lokacijo ene smučke, kaj šele dveh
confused-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Od ene smučke do druge in potem še v kočo za mizo posipam kruhove drobtinice. Tako me sled iz drobtinic pripelje lepo nazaj do obeh smučk.
 
Nazadnje urejeno:

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Čist odvisno kak so zložene. Če so tisti "obešalniki" oz. predalčniki, v katerega gre samo en par smučk, potem se zna zgodit, da bo predalčnik s samo eno smučko kar precej izstopal. Mogoče je celo bolje, da če skijaš s kolegom, da z njim zamenjata eno smučko in jih postavita tako, da se ja opazi, da nista enaki.
 

Fastly

Pripravnik
5. sep 2007
204
0
16
Citat:
Uporabnik ahmet_car pravi:
men so tablice,fotru avtoradijo in populi vse žice van tko da še avta nemore prižgati več.Drekci eni

Najbolje, da se tebe vzamejo van in odpeljejo doma, od kjer si prisel.
hysterical-1.gif