Če si lopov, bodi vsaj pošten

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Sej bi jo ruknil, samo kaj ko pa ti hrvati nosijo 15 let stare kolmarce in nasploh svetleče kombinezone, ko pedri so eni
gor nareti, saj ja ni blo spodobne jakne za videt.

In kako si tako trdno preprilčan da ti ni jakne s_pizdil en pristni Janez?

Ker je na rogli 70% hrvatov. Še tisto malo kaj je slovencev, pa je družin.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Ja treba se je paziti južne golazni. Pa ne samo na jakne ampak tudi na smuči.!!! Jaz imam sicer smuči stare 5 let pa jih ne pazim, ker tisti ki bi mi jih odnesel, bi mi naredil uslugo. Kar se pa jakne tiče, pa je ne dam iz riti, oziroma jo obesim preko stola, kjer sedim.

Južne golazni
stupid-1.gif
povej mi kolk južnjakov vidiš na smučiščih?

Hrvatov, srbov, bosancev in črne gore ko smetja.

Sem bil v habakuku včeraj, in sem parkiral med samimi južnaškimi avti, res tu pa tam kak nemec.

Švaba ni nor da bo prisel skijat k nam, ko mamo drazje kot pa jodlarji.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Kam gre pol večina slovencev?

Na roglo sigurno ne dddd (to gredo tisti ki so blizu doma)

Kanin, vogel, krvavec, stari vrh, golte, mariborsko pohorje, je pa res da ma trenutno rogla največ
snega (10cm vodi pred ostalimi, ampak tega ni mogo pred novim letom vedet nihče)
 
Nazadnje urejeno:

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.940
5.015
113
Hrvatov je pri nas ogromno. To je dejstvo. Da na Rogli kradejo od smuči do jaken tudi ni redek dogodek. To da so hrvati za mene nič druga kot južnjaki, pa so si sami krivi, sploh te dni je veliko polemik okoli Hrčkov....
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Sej bi jo ruknil, samo kaj ko pa ti hrvati nosijo 15 let stare kolmarce in nasploh svetleče kombinezone, ko pedri so eni
gor nareti, saj ja ni blo spodobne jakne za videt.

In kako si tako trdno preprilčan da ti ni jakne s_pizdil en pristni Janez?

Ker je to logično
evil.gif
(da je hrček spizdil namreč)
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
In zakaj se je tudi ta tema razvila v gonjo proti Hrvatom? Tudi mi hodimo tja na morje...potem ste pa vsi šokirani, če vas tam kdo postrani pogleda....
bonk.gif

Ves čas poudarjamo, da naj bodo Hrvati veseli ker jim nosimo denar...ja saj ga oni tudi nam...morda ni tako?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Če hodijo k nam pač hodijo, saj nam nosijo denar....
Jaz sem v tvojem postu opazil malo nastrojenosti, ki vsekakor ni potrebna.
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
nastrojenost ali ne...dejstvo je pač, da jih je dost k nam pršlo sam pozirat v najhudejši opremi, znanja pa bore malo...ampak ok, to je blo že ene tri-4 leta nazaj...dopuščam možnost, da je dans kaj drugače
roza.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Če plačajo karto je ok, celo odlično je, če samo pozirajo, vsaj ni gužve....na smučišču
wink-1.gif
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
meni pa stiska da mi bo kdo smučke vzel.....mislim dat 500 in več za smuči, potem pa pride en kekec, si zapne in adijos.....ko bo gneča bo potrebno delat rošade smučk s kolegi in jih puščat vse okoli koče...pol pa naj si išče par....
lopovi eni.....
ne vem zakaj koče ne prakticirajo hrambo smučk s kako ključavnico za kak euro....
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.182
2.394
113
v lokalni ostariji
tale bo cisto umesna tle:

se dva dolencka pogovarjata:
-ti sn slisu da si biu u gledalisci vceri
-ja biu biu
-in kaku je blu kaj ti je blu usec?
-uf blu je finu... se najbul je blu na konc k so reklce talal sm jst kr dva uzeu...
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Ja treba se je paziti južne golazni. Pa ne samo na jakne ampak tudi na smuči.!!!

Le pazite na smuči, poznam paciente, ki ti ukradejo smučke sredi smučišča, ko se ti lepo sproščaš na čajčku z rumom
bonk.gif


MalcomX, moje sožalje. Vidiš zato pa jaz svoje jakne NIKOLI ne obešam na javnih mestih. Razen kakšne garderobe.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Haha, mojih smuči ne bo nihče pri zdravi pameti kradel. Kot zanimivost: obstaja slovenski pregovor oz reklo: ni ga tata čez hrvata. Koliko drži, je pa drugo vprašanje.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Rossignol, tyrolia, elan. S tem, da so elanke še najbolj kradibilne, so stare samo slabo desetletje, prvi dve dili sta pa prastari tekmovalni veleslalomki.